• Informacje na temat:

  smuts

Artykuły na temat: smuts
 • Tak minorowe nastroje nie towarzyszyły żadnej z rządowych rocznic. Ostatnie tygodnie przynoszą Platformie kolejne kompromitacje, ciosy i wpadki. Jej sondaże z niebezpieczną stabilnością mocno odstają od notowań PiS-u. To wszystko jeszcze nie jest końcem. Nie musi być nawet początkiem końca. Ale jeśli szybko nie dojdzie do jakiegoś zwrotu akcji, rządzący zaczną pogrążać się w wielkiej smucie.

 • Tak minorowe nastroje nie towarzyszyły żadnej z rządowych rocznic. Ostatnie tygodnie przynoszą Platformie kolejne kompromitacje, ciosy i wpadki. Jej sondaże z niebezpieczną stabilnością mocno odstają od notowań PiS-u. To wszystko jeszcze nie jest końcem. Nie musi być nawet początkiem końca. Ale jeśli szybko nie dojdzie do jakiegoś zwrotu akcji - rządzący zaczną pogrążać się w Wielkiej Smucie.

 • Rządy Platformy wkraczają w czas wielkiej smuty. Wszystkie zaniechania albo odkładania decyzji na później, postawią teraz gabinet w sytuacji znanej z kreskówek, których bohater próbuje zatamować wodę, a ta wylewa mu się kolejnymi szparami, dziurami i szczelinami.

 • Nasza mała-wielka smuta

  Zauważyliście Państwo, że polska polityka pogrążyła się w letargu? To znaczy, oczywiście, cały czas możemy obserwować jak jeden pan drugiemu panu mówi, że może być z nim w koalicji, ale pod warunkiem, że ten drugi da temu pierwszemu fotel wicepremiera, a i parę ministerstw na okrasę. Ale poza tym - jak śpiewał Turnau - "naprawdę nie dzieje się nic".

 • Incydent w słynnym muzeum. Uszkodzono obraz Riepina

  W Galerii Trietiakowskiej w Moskwie, jednym z najważniejszych muzeów europejskich, mężczyzna zaatakował i poważnie uszkodził obraz "Iwan Groźny i jego syn". To jedno z najbardziej znanych płócien o tematyce historycznej słynnego rosyjskiego malarza Ilji Riepina.

 • W Galerii Trietiakowskiej w Moskwie, jednym z najważniejszych muzeów europejskich, mężczyzna zaatakował i poważnie uszkodził obraz "Iwan Groźny i jego syn", jedno z najbardziej znanych płócien o tematyce historycznej słynnego rosyjskiego malarza Ilji Riepina.

 • Kilkadziesiąt tysięcy osób we wtorek przemaszerowało przez centrum Moskwy, aby uczcić przypadające 4 listopada święto państwowe Rosji - Dzień Jedności Narodowej, i zamanifestować poparcie dla polityki prezydenta Władimira Putina.

 • Putin: Siła Rosji w wierności tradycji jedności narodowej

  Prezydent Władimir Putin powiedział w piątek, wręczając na Kremlu odznaczenia państwowe, że siła Rosji leży w wierności tradycji, jaką jest jedność narodu. Putin uhonorował w Dniu Jedności Narodowej kilkoro cudzoziemców, w tym reżysera Emira Kusturicę.

 • Rosjanie świętują, bo w 1612 roku wygonili Polaków

  Dziś Rosjanie obchodzą Dzień Jedności Narodowej. Święto ustanowiono na pamiątkę wypędzenia w 1612 r. polskiej załogi z Kremla. Tradycyjnie, tego dnia manifestacje pod hasłem „Rosyjski Marsz” organizują ugrupowania nacjonalistyczne.

 • Putin: Siła Rosji w wierności tradycji jedności narodowej

  ​Prezydent Władimir Putin powiedział w piątek, wręczając na Kremlu odznaczenia państwowe, że siła Rosji leży w wierności tradycji, jaką jest jedność narodu. Putin uhonorował w Dniu Jedności Narodowej kilkoro cudzoziemców, w tym reżysera Emira Kusturicę.

Dyskusje na temat: smuts