• Informacje na temat:

  sokolnicki

Artykuły na temat: sokolnicki
 • Wieczory poezji i anegdot o ks. Janie Twardowskim prowadzone przez Annę Seniuk, kino letnie, koncerty i wystawy - to niektóre z kulturalnych planów Konsorcjum Nowy Fort Sokolnickiego na zagospodarowanie obiektu na stołecznym Żoliborzu.

 • Na warszawskim Żoliborzu - w Forcie Sokolnickiego - powstanie Centrum Sztuki, które ma być artystyczną wizytówką dzielnicy, miejscem spotkań artystów. Umowę w sprawie rozbudowy budowli oraz jej adaptacji podpisano w piątek w Warszawie.

 • Liga Mistrzów: Szymon Marciniak poprowadzi ćwierćfinał Juventus-Barcelona

  ...​Szymon Marciniak będzie sędzią wtorkowego ćwierćfinału piłkarskiej Ligi Mistrzów, w którym Juventus Turyn podejmie Barcelonę. Jego asystentami w meczu, który rozpocznie się o godz. 20:45, będą Tomasz Listkiewicz i Paweł Sokolnicki.

 • Szymon Marciniak wśród sędziów głównych piłkarskich mistrzostw świata w Rosji

  Szymon Marciniak znalazł się wśród 36 arbitrów wyznaczonych do prowadzenia meczów piłkarskich mistrzostw świata w Rosji - poinformowała FIFA. Na liście 63 sędziów asystentów są natomiast Tomasz Listkiewicz i Paweł Sokolnicki.

 • "Rzeczpospolita": Skarb sekretarza Piłsudskiego

  Polska odzyskała bezcenne archiwum dyplomaty Michała Sokolnickiego, bliskiego współpracownika Marszałka - donosi w piątek "Rzeczpospolita".

 • Z aparatem na turystycznych ścieżkach

  Kolejny Bytomski Spacer Fotograficzny, który odbędzie się 6 sierpnia, poprowadzi Wojciech Sokolnicki. Start imprezy o godzinie 10.00. Gdzie tym razem zawędrują miłośnicy fotografowania lokalnych krajobrazów?

 • ..."17 sierpnia zmarł w Colchester w Wielkiej Brytanii Juliusz Nowina-Sokolnicki" - donosi "tvp.info" - "samozwaniec przedstawiający się jako prezydent wolnej Polski na wychodźstwie".

 • Alina Janowska spocznie na Powązkach. Pogrzeb aktorki odbędzie się 20 listopada

  Uroczystości pogrzebowe aktorki Aliny Janowskiej odbędą się w południe 20 listopada w kościele św. Stanisława Kostki w Warszawie, a następnie na Powązkach Wojskowych. Zakończy je wieczór wspomnień w Forcie Sokolnickiego - poinformowała Maria Wilma z ZASP. Alina Janowska, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek filmowych, teatralnych, estradowych i telewizyjnych zmarła w poniedziałek. Miała...

 • Otwarcie Galerii "Forteczna"

  W niedzielę 5 sierpnia br. o godzinie 19 przy ulicy Sokolnickiego 15 oficjalnie ogłoszono otwarcie miejsca Galeria "Forteczna". Miejsce - to istotne określenie - bowiem galeria mieści się w niewielkim pomieszczeniu. Nie jest to jednak przeszkodą.

 • Szymon Marciniak będzie sędzią meczu Inter - Barcelona

  Mecz zostanie rozegrany 6 listopada o godzinie 21.00 na stadionie San Siro w Mediolanie. Na liniach Marciniakowi pomagać będą Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz. Paweł Raczkowski i Tomasz Musiał będą dodatkowymi asystentami, natomiast sędzią technicznym został wyznaczony Radosław Siejka.  (mn)

Dyskusje na temat: sokolnicki