• Informacje na temat:

  solidarność pracy

Artykuły na temat: solidarność pracy
 • "Solidarność" chce zwiększenia budżetu Państwowej Inspekcji Pracy

  Większego o 8 mln zł budżetu Państwowej Inspekcji Pracy chce NSZZ "Solidarność". Wniosek w tej sprawie związek skierował do marszałka Senatu.

 • Solidarność chce rozszerzyć zakaz niedzielnego handlu

  Będzie dalsze ograniczenie niedzielnego handlu. Związek Zawodowy Solidarność zaraz po najbliższych wyborach złoży w Sejmie projekt ustawy w tej sprawie. Zrobi to za pośrednictwem posłów Prawa i Sprawiedliwości.

 • Oświatowa "Solidarność" protestuje pod MEN

  Pod hasłem "Czerwona kartka dla minister Zalewskiej" demonstrują w sobotę przed gmachem MEN związkowcy z Krajowej Sekcja Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność". Poparliśmy reformę systemu edukacji, ale nie popieramy degradacji zawodu nauczyciela - mówi szef oświatowej "S" Ryszard Proksa.

 • "Solidarność jest kobietą". Protest przed siedzibą związkowców

  ..."Solidarność naszą bronią" i "Solidarność jest kobietą" – skandowali w poniedziałek uczestnicy manifestacji zorganizowanej w ramach "czarnego protestu" przed siedzibą NSZZ „Solidarność” w Gdańsku. Kilkanaście dni temu związek zarzucił organizatorom protestu bezprawne wykorzystanie logo "S".

 • Rafalska zapowiada podwyżki w budżetówce. Solidarność chce szybszego wzrostu

  Odmrożenie kwoty bazowej w wynagrodzeniach w sferze budżetowej oraz kwoty bazowej funduszu socjalnego – taką propozycję rządu na 2019 r. przedstawiła w środę w Gdańsku Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” minister rodziny pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska.

 • Rafalska zapowiada podwyżki w budżetówce. Solidarność chce więcej

  ...​Odmrożenie kwoty bazowej w wynagrodzeniach w sferze budżetowej oraz kwoty bazowej funduszu socjalnego - taką propozycję rządu na 2019 r. przedstawiła w środę w Gdańsku Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" minister rodziny pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska.

 • Andrzej Duda: Solidarność powinna być zasadą w europejskich relacjach

  Solidarność była, jest i pozostanie dla Polaków naczelną wartością w stosunkach społecznych i w relacjach z innymi narodami; solidarność to fundament wolnej Polski - powiedział w sobotę w Poznaniu(...) duch Europy". Do Poznania zaproszeni zostali przewodniczący konferencji episkopatów z 45 krajów. Wiodącymi tematami obrad są wolontariat i solidarność.

 • Komisja Europejska odpowiada na list NSZZ "Solidarność"

  Jeżeli jest to niezbędne, Komisja Europejska podejmie stosowne działania w celu zapobiegania dyskryminacji ws. różnego wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn - podkreślono w liście KE do NSZZ "Solidarność".

 • Prezes Kaczyński: "Solidarność" była próbą zbudowania nowego ładu społecznego

  ..."Solidarność" była nie tylko buntem przeciwko komunizmowi, odrzuceniem uciemiężenia, ale była uwikłaną w realia późnego komunizmu próbą zbudowania nowego ładu społecznego - mówił w piątek podczas regionalnej konwencji samorządowej PiS w Gdańsku prezes partii Jarosław Kaczyński. Głos zabrał także premier Mateusz Morawiecki.

 • "Solidarność naszą siłą". Ulicami stolicy przeszła Warszawska Manifa

  ..."Solidarność naszą siłą", "Wolność równość, aborcja na żądanie" - to niektóre z haseł towarzyszących XIX Warszawskiej Manifie, która w niedzielę przeszła ulicami miasta. Głównym hasłem tegorocznej manifestacji było "Aborcja nie policja. Pomoc wzajemna, nie przemoc systemowa".

Zdjęcia na temat: solidarność pracy
Wideo na temat: solidarność pracy
Dyskusje na temat: solidarność pracy