• Informacje na temat:

  śpiewak

Artykuły na temat: śpiewak
 • ​Śpiewak IV RP

  Jestem pod wielkim wrażeniem... Lewicujący działacz, a może już polityk, Jan Śpiewak rozwala układ warszawski.

 • Śpiewak: Ocalimy wszystkie "zielone płuca Warszawy"

  Chcemy ocalić wszystkie ogrody działkowe na terenie Warszawy, sprawić, żeby nie była możliwa zabudowa ich przez deweloperów - zadeklarował w czwartek kandydat komitetu Wygra Warszawa na prezydenta stolicy Jan Śpiewak. Jak podkreślał, działki są "zielonymi płucami Warszawy".

 • Paweł Śpiewak: Zagłosuję na syna

  Rafał Trzaskowski "słabo się nadaje", a Patryk Jaki to "analfabeta z wyższym wykształceniem" - powiedział w wywiadzie udzielonym "Wprost" Paweł Śpiewak, ojciec Jana Śpiewaka, kandydata na prezydenta stolicy porozumienia Wygra Warszawa.

 • Jan Śpiewak kandydatem na prezydenta stolicy

  Szef stowarzyszenia Wolne Miasto Warszawa Jan Śpiewak potwierdził w poniedziałek oficjalnie swój start w wyborach na prezydenta stolicy; poprze go komitet Wygra Warszawa utworzony przez WMW, Partię Razem, Inicjatywę Polska i Zielonych.

 • Śpiewak: Mieszkańcy Warszawy się przestraszyli

  ...- Wygrana Rafała Trzaskowskiego w pierwszej turze wyborów na prezydenta stolicy jest dużym zaskoczeniem - uważa Jan Śpiewak. Swój wynik - 3 proc. głosów - ocenił jako rozczarowujący, "daleko poniżej oczekiwań".

 • J. Śpiewak deklaruje wsparcie edukacji

  ..."W najbliższej kadencji wybudujemy 20 szkół podstawowych w dzielnicach, które tego najbardziej potrzebują oraz pięć liceów" - zadeklarował w piątek kandydat na prezydenta stolicy komitetu Wygra Warszawa Jan Śpiewak. "To, jak kształcimy, decyduje o jakości życia" - powiedział.

 • Wybory 2018. Śpiewak: Wygrał strach

  ...- To, że zdecydowana większość głosów została oddana na PO i PiS, pokazuje, że wygrał strach – skomentował wyniki wyborów lokalnych kandydat na prezydenta Warszawy Jan Śpiewak (KWW Wygra Warszawa).

 • Śpiewak: Trzeba iść ostro

  Z Janem Śpiewakiem, radnym warszawskiej dzielnicy Śródmieście, rozmawiają Aleksandra Gieracka i Jolanta Kamińska.  Aleksandra Gieracka, Jolanta Kamińska: Czyje jest dzisiaj miasto?   Jan Śpiewak(...) się to nie uda.  Ile potrzeba czasu?   - Sześć, może dziesięć lat. Zapowiada się długi marsz.  Jan Śpiewak Aktywista miejski, socjolog, radny warszawskiej dzielnicy Śródmieście. Jeden...

 • Śpiewak: Liczę na drugą turę

  Z Janem Śpiewakiem, kandydatem komitetu Wygra Warszawa na prezydenta stolicy, radnym dzielnicowym i liderem stowarzyszenia Wolne Miasto Warszawa, rozmawiają Aleksandra Gieracka i Jolanta Kamińska. Aleksandra Gieracka, Jolanta Kamińska: Warszawscy politycy PiS i PO zgodnie nie zostawiają na panu suchej nitki...   Jan Śpiewak: - Zbiera mi się na mdłości, kiedy patrzę na działania obu partii...

 • Śpiewak: Gronkiewicz-Waltz może usłyszeć zarzuty prokuratorskie

  ...​Jan Śpiewak ze stowarzyszenia "Miasto jest Nasze" uważa, że Hanna Gronkiewicz Waltz może usłyszeć zarzuty prokuratorskie.

Zdjęcia na temat: śpiewak
Wideo na temat: śpiewak