• Informacje na temat:

  śpiewak

Artykuły na temat: śpiewak
 • ​Śpiewak IV RP

  Jestem pod wielkim wrażeniem... Lewicujący działacz, a może już polityk, Jan Śpiewak rozwala układ warszawski.

 • Jan Śpiewak kandydatem na prezydenta stolicy

  Szef stowarzyszenia Wolne Miasto Warszawa Jan Śpiewak potwierdził w poniedziałek oficjalnie swój start w wyborach na prezydenta stolicy; poprze go komitet Wygra Warszawa utworzony przez WMW, Partię Razem, Inicjatywę Polska i Zielonych.

 • Śpiewak: Trzeba iść ostro

  Z Janem Śpiewakiem, radnym warszawskiej dzielnicy Śródmieście, rozmawiają Aleksandra Gieracka i Jolanta Kamińska.  Aleksandra Gieracka, Jolanta Kamińska: Czyje jest dzisiaj miasto?   Jan Śpiewak(...) się to nie uda.  Ile potrzeba czasu?   - Sześć, może dziesięć lat. Zapowiada się długi marsz.  Jan Śpiewak Aktywista miejski, socjolog, radny warszawskiej dzielnicy Śródmieście. Jeden...

 • Śpiewak: Gronkiewicz-Waltz może usłyszeć zarzuty prokuratorskie

  ...​Jan Śpiewak ze stowarzyszenia "Miasto jest Nasze" uważa, że Hanna Gronkiewicz Waltz może usłyszeć zarzuty prokuratorskie.

 • Jan Śpiewak odchodzi z Miasto Jest Nasze

  Założyciel Miasto Jest Nasze Jan Śpiewak odchodzi ze stowarzyszenia; twierdzi, że działalność społeczna "nie może być grzeczna i czysto symboliczna". Śpiewak ma nadzieję, że powstanie i wystartuje w wyborach samorządowych koalicja, która "bezkompromisowo opowiada się po stronie mieszkańców".

 • Jan Śpiewak: Kandydatura Patryka Jakiego zmobilizuje elektorat PO

  ..."Obawiam się, że kandydatura posła PiS Patryka Jakiego na prezydenta Warszawy zmobilizuje elektorat Platformy Obywatelskiej do tego, by głosować na PO i zakonserwuje obecny układ polityczny" - ocenił radny dzielnicy Śródmieście Jan Śpiewak.

 • Śpiewak: Przy reprywatyzacji Mokotowskiej 40 mogło dojść do korupcji

  ..."Przy reprywatyzacji Mokotowskiej 40 mogło dojść do korupcji. W sprawie możliwości niedopełnienia obowiązków i ewentualnym przyjęciu korzyści majątkowej przez byłego wiceszefa BGN Jakuba R. zostało złożone zawiadomienie do prokuratury" - powiedział PAP prezes stowarzyszenia Wolne Miasto Warszawa Jan Śpiewak.

 • Sąd: Śpiewak musi przeprosić byłego burmistrza Śródmieścia

  Prezes stowarzyszenia Wolne Miasto Warszawa Jan Śpiewak zapowiedział w poniedziałek apelację od wyroku, w którym sąd nakazał mu przeprosić b. burmistrza warszawskiego Śródmieścia Wojciecha Bartelskiego (PO) za naruszenie jego dóbr osobistych.

 • Śpiewak: Jestem gotowy do startu w wyborach

  Jestem gotowy do startu w wyborach na prezydenta Warszawy, ale nie wystartuję bez wystarczająco szerokiego poparcia - zapowiedział w piątek w radio TOK FM Jan Śpiewak, prezes stowarzyszenia Wolne Miasto Warszawa.

 • ​Śpiewak: Gronkiewicz-Waltz może pogrzebać PO

  ..."Jeżeli zostaną postawione zarzuty pracownikom warszawskiego Ratusza, to prezydent Gronkiewicz-Waltz powinna podać się do dymisji" - powiedział w programie #RZECZoPOLITYCE Jan Śpiewak, przewodniczący "Miasto Jest Nasze" i radny dzielnicy Śródmieście.

Zdjęcia na temat: śpiewak
Wideo na temat: śpiewak