• Informacje na temat:

  śpiewak

Artykuły na temat: śpiewak
 • ​Śpiewak IV RP

  Jestem pod wielkim wrażeniem... Lewicujący działacz, a może już polityk, Jan Śpiewak rozwala układ warszawski.

 • Śpiewak: Trzeba iść ostro

  Z Janem Śpiewakiem, radnym warszawskiej dzielnicy Śródmieście, rozmawiają Aleksandra Gieracka i Jolanta Kamińska.  Aleksandra Gieracka, Jolanta Kamińska: Czyje jest dzisiaj miasto?   Jan Śpiewak(...) się to nie uda.  Ile potrzeba czasu?   - Sześć, może dziesięć lat. Zapowiada się długi marsz.  Jan Śpiewak Aktywista miejski, socjolog, radny warszawskiej dzielnicy Śródmieście. Jeden...

 • Śpiewak: Gronkiewicz-Waltz może usłyszeć zarzuty prokuratorskie

  ...​Jan Śpiewak ze stowarzyszenia "Miasto jest Nasze" uważa, że Hanna Gronkiewicz Waltz może usłyszeć zarzuty prokuratorskie.

 • Jan Śpiewak odchodzi z Miasto Jest Nasze

  Założyciel Miasto Jest Nasze Jan Śpiewak odchodzi ze stowarzyszenia; twierdzi, że działalność społeczna "nie może być grzeczna i czysto symboliczna". Śpiewak ma nadzieję, że powstanie i wystartuje w wyborach samorządowych koalicja, która "bezkompromisowo opowiada się po stronie mieszkańców".

 • Jan Śpiewak: Kandydatura Patryka Jakiego zmobilizuje elektorat PO

  ..."Obawiam się, że kandydatura posła PiS Patryka Jakiego na prezydenta Warszawy zmobilizuje elektorat Platformy Obywatelskiej do tego, by głosować na PO i zakonserwuje obecny układ polityczny" - ocenił radny dzielnicy Śródmieście Jan Śpiewak.

 • ​Śpiewak: Gronkiewicz-Waltz może pogrzebać PO

  ..."Jeżeli zostaną postawione zarzuty pracownikom warszawskiego Ratusza, to prezydent Gronkiewicz-Waltz powinna podać się do dymisji" - powiedział w programie #RZECZoPOLITYCE Jan Śpiewak, przewodniczący "Miasto Jest Nasze" i radny dzielnicy Śródmieście.

 • Jan Śpiewak: Stoimy przed historyczną szansą

  Wszystkie decyzje reprywatyzacyjne Hanny Gronkiewicz-Waltz mogą być nieważne - mówi szef Wolnego Miasta Warszawa Jan Śpiewak. Jak tłumaczy, wynika to z analizy ponad stu decyzji reprywatyzacyjnych wydanych przez warszawski ratusz; w żadnej z nich nie zbadano jednej z przesłanek koniecznych do zwrotu.

 • Śpiewak: Jeśli będzie potrzeba, wystartuję na prezydenta Warszawy

  ..."Jeśli będzie taka potrzeba i możliwość to wystartuję w wyborach na prezydenta Warszawy" - zadeklarował w piątek szef stowarzyszenia Wolne Miasto Warszawa Jan Śpiewak. Zaznaczył, że decyzja w tej sprawie będzie zależała od ordynacji wyborczej i od tego, kogo wystawi PiS.

 • Jan Śpiewak w RMF FM

  ..."Mamy ludzi z pierwszych stron gazet, którzy są umoczeni w sprawę reprywatyzacji" - mówi w internetowej części Porannej rozmowy RMF FM radny Warszawy Jan Śpiewak i podaje przykłady osób zamieszanych w nielegalny proceder obrotu nieruchomościami.

 • Prof. Paweł Śpiewak: Kaczyńskiego mam za klasycznego rewolucjonistę

  ..."Jeżeli rozumiem maszynę rewolucyjną, za którą stoi Jarosław Kaczyński, to mam go za klasycznego rewolucjonistę w sposobie postępowania i myślenia. A jeśli nie za rewolucjonistę – to za radykała" – ocenił gość Popołudniowej rozmowy w RMF FM socjolog prof. Paweł Śpiewak. Rozmówca Marcina Zaborskiego mówił również o "dramatycznej nieudolności" ministra zdrowia.

Zdjęcia na temat: śpiewak
Wideo na temat: śpiewak