• Informacje na temat:

  śpiewak

Artykuły na temat: śpiewak
 • ​Śpiewak IV RP

  Jestem pod wielkim wrażeniem... Lewicujący działacz, a może już polityk, Jan Śpiewak rozwala układ warszawski.

 • Śpiewak: Trzeba iść ostro

  Z Janem Śpiewakiem, radnym warszawskiej dzielnicy Śródmieście, rozmawiają Aleksandra Gieracka i Jolanta Kamińska.  Aleksandra Gieracka, Jolanta Kamińska: Czyje jest dzisiaj miasto?   Jan Śpiewak(...) się to nie uda.  Ile potrzeba czasu?   - Sześć, może dziesięć lat. Zapowiada się długi marsz.  Jan Śpiewak Aktywista miejski, socjolog, radny warszawskiej dzielnicy Śródmieście. Jeden...

 • Śpiewak: Gronkiewicz-Waltz może usłyszeć zarzuty prokuratorskie

  ...​Jan Śpiewak ze stowarzyszenia "Miasto jest Nasze" uważa, że Hanna Gronkiewicz Waltz może usłyszeć zarzuty prokuratorskie.

 • Jan Śpiewak odchodzi z Miasto Jest Nasze

  Założyciel Miasto Jest Nasze Jan Śpiewak odchodzi ze stowarzyszenia; twierdzi, że działalność społeczna "nie może być grzeczna i czysto symboliczna". Śpiewak ma nadzieję, że powstanie i wystartuje w wyborach samorządowych koalicja, która "bezkompromisowo opowiada się po stronie mieszkańców".

 • Jan Śpiewak: Kandydatura Patryka Jakiego zmobilizuje elektorat PO

  ..."Obawiam się, że kandydatura posła PiS Patryka Jakiego na prezydenta Warszawy zmobilizuje elektorat Platformy Obywatelskiej do tego, by głosować na PO i zakonserwuje obecny układ polityczny" - ocenił radny dzielnicy Śródmieście Jan Śpiewak.

 • Sąd: Śpiewak musi przeprosić byłego burmistrza Śródmieścia

  Prezes stowarzyszenia Wolne Miasto Warszawa Jan Śpiewak zapowiedział w poniedziałek apelację od wyroku, w którym sąd nakazał mu przeprosić b. burmistrza warszawskiego Śródmieścia Wojciecha Bartelskiego (PO) za naruszenie jego dóbr osobistych.

 • ​Śpiewak: Gronkiewicz-Waltz może pogrzebać PO

  ..."Jeżeli zostaną postawione zarzuty pracownikom warszawskiego Ratusza, to prezydent Gronkiewicz-Waltz powinna podać się do dymisji" - powiedział w programie #RZECZoPOLITYCE Jan Śpiewak, przewodniczący "Miasto Jest Nasze" i radny dzielnicy Śródmieście.

 • Śpiewak: W Warszawie potrzebna jest trzecia siła

  ..."W Warszawie potrzebna jest trzecia siła. Widzimy, że spór PO i PiS-u nic dobrego Warszawie nie przynosi" - powiedział w czwartek w Radiu Dla Ciebie Jan Śpiewak ze stowarzyszenia Wolne Miasto Warszawa.

 • J. Śpiewak odpowiada na list amerykańskich senatorów

  Amerykańskim senatorom może brakować wiedzy na temat tego co się ws. reprywatyzacji dzieje w Warszawie oraz o skali zniszczeń wojennych w stolicy; chcielibyśmy ich zaprosić i pokazać m.in. jakie są skutki braku ustawy reprywatyzacyjnej - mówił prezes stowarzyszenia Wolne Miasto Warszawa Jan Śpiewak.

 • Jan Śpiewak: Stoimy przed historyczną szansą

  Wszystkie decyzje reprywatyzacyjne Hanny Gronkiewicz-Waltz mogą być nieważne - mówi szef Wolnego Miasta Warszawa Jan Śpiewak. Jak tłumaczy, wynika to z analizy ponad stu decyzji reprywatyzacyjnych wydanych przez warszawski ratusz; w żadnej z nich nie zbadano jednej z przesłanek koniecznych do zwrotu.

Zdjęcia na temat: śpiewak
Wideo na temat: śpiewak