• Informacje na temat:

  śpiewak

Artykuły na temat: śpiewak
 • ​Śpiewak IV RP

  Jestem pod wielkim wrażeniem... Lewicujący działacz, a może już polityk, Jan Śpiewak rozwala układ warszawski.

 • A śpiewak także był sam

  Jacek Kaczmarski, Przemysław Gintrowski i Zbigniew Łapiński - niepowtarzalne, legendarne trio, którego pieśni przez lata podtrzymywały na duchu, uczyły i zachęcały do refleksji. Również przestrzegały słuchających przed utratą własnej tożsamości na rzecz masowych ruchów. - To nie są tak naprawdę piosenki antykomunistyczne. (..) Są to utwory upominające się o wolność i godność jednostki - mawiał Jacek Kaczmarski.

 • Jan Śpiewak: Wycofuję się z polityki

  ..."Jestem zdruzgotany. Wycofuję się polityki" - powiedział Jan Śpiewak, miejski aktywista po ogłoszeniu wyroku w sądzie rejonowym Warszawy, który uznał go winnym zniesławienia Bogumiły Górnikowskiej-Ćwiąkalskiej, córki byłego ministra sprawiedliwości.

 • Śpiewak: Ocalimy wszystkie "zielone płuca Warszawy"

  Chcemy ocalić wszystkie ogrody działkowe na terenie Warszawy, sprawić, żeby nie była możliwa zabudowa ich przez deweloperów - zadeklarował w czwartek kandydat komitetu Wygra Warszawa na prezydenta stolicy Jan Śpiewak. Jak podkreślał, działki są "zielonymi płucami Warszawy".

 • Paweł Śpiewak: Zagłosuję na syna

  Rafał Trzaskowski "słabo się nadaje", a Patryk Jaki to "analfabeta z wyższym wykształceniem" - powiedział w wywiadzie udzielonym "Wprost" Paweł Śpiewak, ojciec Jana Śpiewaka, kandydata na prezydenta stolicy porozumienia Wygra Warszawa.

 • Jan Śpiewak kandydatem na prezydenta stolicy

  Szef stowarzyszenia Wolne Miasto Warszawa Jan Śpiewak potwierdził w poniedziałek oficjalnie swój start w wyborach na prezydenta stolicy; poprze go komitet Wygra Warszawa utworzony przez WMW, Partię Razem, Inicjatywę Polska i Zielonych.

 • Śpiewak: Mieszkańcy Warszawy się przestraszyli

  ...- Wygrana Rafała Trzaskowskiego w pierwszej turze wyborów na prezydenta stolicy jest dużym zaskoczeniem - uważa Jan Śpiewak. Swój wynik - 3 proc. głosów - ocenił jako rozczarowujący, "daleko poniżej oczekiwań".

 • Śpiewak odniósł się do publikacji "Gazety Wyborczej"

  Dzisiejsze "taśmy Kaczyńskiego" pokazują siłę oddolnych i obywatelskich inicjatyw; dostałem potężny argument za powrotem do polityki, bardzo starannie to przemyślę - napisał we wtorek na Facebooku lider stowarzyszenia Wolne Miasto Warszawa Jan Śpiewak.

 • J. Śpiewak deklaruje wsparcie edukacji

  ..."W najbliższej kadencji wybudujemy 20 szkół podstawowych w dzielnicach, które tego najbardziej potrzebują oraz pięć liceów" - zadeklarował w piątek kandydat na prezydenta stolicy komitetu Wygra Warszawa Jan Śpiewak. "To, jak kształcimy, decyduje o jakości życia" - powiedział.

 • Wybory 2018. Śpiewak: Wygrał strach

  ...- To, że zdecydowana większość głosów została oddana na PO i PiS, pokazuje, że wygrał strach – skomentował wyniki wyborów lokalnych kandydat na prezydenta Warszawy Jan Śpiewak (KWW Wygra Warszawa).

Zdjęcia na temat: śpiewak
Wideo na temat: śpiewak