• Informacje na temat:

  śpiewak jan

Artykuły na temat: śpiewak jan
 • Jan Śpiewak kandydatem na prezydenta stolicy

  Szef stowarzyszenia Wolne Miasto Warszawa Jan Śpiewak potwierdził w poniedziałek oficjalnie swój start w wyborach na prezydenta stolicy; poprze go komitet Wygra Warszawa utworzony przez WMW, Partię Razem, Inicjatywę Polska i Zielonych.

 • Jan Śpiewak odchodzi z Miasto Jest Nasze

  Założyciel Miasto Jest Nasze Jan Śpiewak odchodzi ze stowarzyszenia; twierdzi, że działalność społeczna "nie może być grzeczna i czysto symboliczna". Śpiewak ma nadzieję, że powstanie i wystartuje w wyborach samorządowych koalicja, która "bezkompromisowo opowiada się po stronie mieszkańców".

 • ​Śpiewak IV RP

  Jestem pod wielkim wrażeniem... Lewicujący działacz, a może już polityk, Jan Śpiewak rozwala układ warszawski.

 • Jan Śpiewak: Kandydatura Patryka Jakiego zmobilizuje elektorat PO

  ..."Obawiam się, że kandydatura posła PiS Patryka Jakiego na prezydenta Warszawy zmobilizuje elektorat Platformy Obywatelskiej do tego, by głosować na PO i zakonserwuje obecny układ polityczny" - ocenił radny dzielnicy Śródmieście Jan Śpiewak.

 • Jan Śpiewak: Stoimy przed historyczną szansą

  Wszystkie decyzje reprywatyzacyjne Hanny Gronkiewicz-Waltz mogą być nieważne - mówi szef Wolnego Miasta Warszawa Jan Śpiewak. Jak tłumaczy, wynika to z analizy ponad stu decyzji reprywatyzacyjnych wydanych przez warszawski ratusz; w żadnej z nich nie zbadano jednej z przesłanek koniecznych do zwrotu.

 • Jan Śpiewak w RMF FM

  ..."Mamy ludzi z pierwszych stron gazet, którzy są umoczeni w sprawę reprywatyzacji" - mówi w internetowej części Porannej rozmowy RMF FM radny Warszawy Jan Śpiewak i podaje przykłady osób zamieszanych w nielegalny proceder obrotu nieruchomościami.

 • Paweł Śpiewak: Zagłosuję na syna

  Rafał Trzaskowski "słabo się nadaje", a Patryk Jaki to "analfabeta z wyższym wykształceniem" - powiedział w wywiadzie udzielonym "Wprost" Paweł Śpiewak, ojciec Jana Śpiewaka, kandydata na prezydenta stolicy porozumienia Wygra Warszawa.

 • Jan Śpiewak złożył zawiadomienie do prokuratury ws. Wojciecha Bartelskiego i Marcina Bajko

  Radny Śródmieścia Jan Śpiewak poinformował we wtorek o złożeniu zawiadomienie do prokuratury na Wojciecha Bartelskiego, Marcina Bajko i Jerzego Mrygonia ws. ich działań w związku z decyzjami reprywatyzacyjnymi dot. nieruchomości przy ul. Twardej.

 • Jan Śpiewak oficjalnie potwierdził start w wyborach na prezydenta Warszawy

  Szef stowarzyszenia Wolne Miasto Warszawa Jan Śpiewak potwierdził w poniedziałek oficjalnie swój start w wyborach na prezydenta stolicy; poprze go komitet Wygra Warszawa utworzony przez WMW, Partię Razem, Inicjatywę Polska i Zielonych.

 • ​Jan Śpiewak: Będą kolejne trupy w szafie

  ..."Nie mam wątpliwości, że w warszawskim ratuszu dochodziło do korupcji" - mówi tygodnikowi "Wprost" Jan Śpiewak, warszawski radny i lider stowarzyszenia Miasto Jest Nasze.

Wideo na temat: śpiewak jan