• Informacje na temat:

  spychalski

Artykuły na temat: spychalski
 • Spychalski: Panu prezydentowi się nie odmawia

  ..."Panu prezydentowi nigdy się nie odmawia" - powiedział w TVN 24 sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta Błażej Spychalski. Zapewnił też, że będzie robił wszystko, co w jego mocy, żeby jego współpraca z prezydentem Andrzejem Dudą była jak najlepsza.

 • 300POLITYKA: Błażej Spychalski nowym rzecznikiem prezydenta Andrzeja Dudy

  Wiadomo, kto zastąpi Krzysztofa Łapińskiego na stanowisku rzecznika prasowego prezydenta Andrzeja Dudy. Jak informuje portal 300POLITYKA, będzie to Błażej Spychalski, 33-letni radny PiS łódzkiego sejmiku.

 • Spychalski: Zarobki w Kancelarii Prezydenta nie powalają

  Błażej Spychalski, nowy rzecznik prezydenta, był gościem Porannej rozmowy w RMF FM. Do niedawna był szefem Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Tomaszowie Mazowieckim. Czy dostanie odprawę za odejście ze stanowiska? „Nie” - powiedział Spychalski. Następca Krzysztofa Łapińskiego będzie teraz zarabiał zdecydowanie mniej. „Takie są realia pracy w ministerstwach, pracy w Kancelarii Prezydenta...

 • Spychalski: Zarobki w Kancelarii Prezydenta nie powalają

  Błażej Spychalski, nowy rzecznik prezydenta, był gościem Porannej rozmowy w RMF FM. Do niedawna piastował funkcję dyrektora Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Tomaszowie Mazowieckim. Czy dostanie odprawę za odejście ze stanowiska? "Nie" - powiedział Spychalski. Następca Krzysztofa Łapińskiego będzie teraz zarabiał zdecydowanie mniej. „Takie są realia pracy w ministerstwach, pracy...

 • Błażej Spychalski powołany na sekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta

  Prezydent Andrzej Duda powołał Błażeja Spychalskiego na funkcję sekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta, odwołując wcześniej z tej funkcji Krzysztofa Łapińskiego, który był jego rzecznikiem. Przychodzi nowy minister, ale jednocześnie stary i wypróbowany kolega, przyjaciel - powiedział prezydent podczas uroczystości.

 • Spychalski w RMF: Prezydent dla frankowiczów zrobił, co mógł

  ..."Pan prezydent dotrzymał słowa"- stwierdził w Popołudniowej rozmowie w RMF FM rzecznik prezydenta Błażej Spychalski pytany o obietnice Andrzeja Dudy skierowane do frankowiczów. "Prezydent kierując projekt ustawy do parlamentu zrobił to, co mógł, w ramach swoich kompetencji" - dodał.

 • Błażej Spychalski nowym rzecznikiem prezydenta Andrzeja Dudy

  Błażej Spychalski został powołany przez Andrzeja Dudę na funkcję sekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta. - Nie traktuję pana ministra jako rzecznika prezydenta w pełnym tego słowa znaczeniu. Trochę zmieniamy to w stosunku do funkcji, którą określiliśmy dla ministra Łapińskiego. Wracam do modelu, który był przyjęty przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego - oświadczył prezydent.

 • Spychalski: Opozycja próbuje dezawuować sukces wizyty prezydenta w USA

  ..."Politycy opozycji próbują w niezrozumiały dla nas sposób dezawuować niewątpliwy sukces wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych" - powiedział w środę prezydencki minister Błażej Spychalski. Szef kancelarii gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski ocenił natomiast, że najważniejszym tematem współpracy polsko-amerykańskiej jest obecność wojskowa USA w naszym kraju. Skomentował też...

 • Spychalski o bazach USA w Polsce: Amerykanie preferują centrum kraju

  Na obecnym etapie rozmów dotyczącym stałej obecności wojsk USA w Polsce Amerykanie preferują ulokowanie bazy w centrum naszego kraju, my - wschodnią część kraju - powiedział prezydencki minister Błażej Spychalski.

 • Spychalski o pomocy dla frankowiczów: Prezydent dotrzymał słowa. Zrobił to, co mógł

  ..."Pan prezydent dotrzymał słowa"- stwierdził w Popołudniowej rozmowie w RMF FM rzecznik prezydenta Błażej Spychalski pytany o obietnice Andrzeja Dudy skierowane do frankowiczów. "Prezydent kierując projekt ustawy do parlamentu zrobił to, co mógł, w ramach swoich kompetencji" - dodał.

Zdjęcia na temat: spychalski
Wideo na temat: spychalski