• Informacje na temat:

  spychalski

Artykuły na temat: spychalski
 • Spychalski: Panu prezydentowi się nie odmawia

  ..."Panu prezydentowi nigdy się nie odmawia" - powiedział w TVN 24 sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta Błażej Spychalski. Zapewnił też, że będzie robił wszystko, co w jego mocy, żeby jego współpraca z prezydentem Andrzejem Dudą była jak najlepsza.

 • 300POLITYKA: Błażej Spychalski nowym rzecznikiem prezydenta Andrzeja Dudy

  Wiadomo, kto zastąpi Krzysztofa Łapińskiego na stanowisku rzecznika prasowego prezydenta Andrzeja Dudy. Jak informuje portal 300POLITYKA, będzie to Błażej Spychalski, 33-letni radny PiS łódzkiego sejmiku.

 • Spychalski: Rozporządzenie ws. żałoby narodowej wysłano do KPRM

  Rozporządzenie prezydenta Andrzeja Dudy w sprawie zarządzenia żałoby narodowej zostało wysłane do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, ponieważ wymaga ono kontrasygnaty premiera - powiedział w piątek rzecznik prezydenta Błażej Spychalski.

 • Spychalski: Zarobki w Kancelarii Prezydenta nie powalają

  Błażej Spychalski, nowy rzecznik prezydenta, był gościem Porannej rozmowy w RMF FM. Do niedawna był szefem Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Tomaszowie Mazowieckim. Czy dostanie odprawę za odejście ze stanowiska? „Nie” - powiedział Spychalski. Następca Krzysztofa Łapińskiego będzie teraz zarabiał zdecydowanie mniej. „Takie są realia pracy w ministerstwach, pracy w Kancelarii Prezydenta...

 • Spychalski: Zarobki w Kancelarii Prezydenta nie powalają

  Błażej Spychalski, nowy rzecznik prezydenta, był gościem Porannej rozmowy w RMF FM. Do niedawna piastował funkcję dyrektora Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Tomaszowie Mazowieckim. Czy dostanie odprawę za odejście ze stanowiska? "Nie" - powiedział Spychalski. Następca Krzysztofa Łapińskiego będzie teraz zarabiał zdecydowanie mniej. „Takie są realia pracy w ministerstwach, pracy...

 • Błażej Spychalski powołany na sekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta

  Prezydent Andrzej Duda powołał Błażeja Spychalskiego na funkcję sekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta, odwołując wcześniej z tej funkcji Krzysztofa Łapińskiego, który był jego rzecznikiem. Przychodzi nowy minister, ale jednocześnie stary i wypróbowany kolega, przyjaciel - powiedział prezydent podczas uroczystości.

 • Spychalski o wniosku o ułaskawienie Zdanowskiej: Rozważymy, jeśli wpłynie

  ..."Jeśli wniosek o ułaskawienie Hanny Zdanowskiej wpłynie do prezydenta, to będziemy go rozważali" - powiedział w sobotę rzecznik prezydenta Błażej Spychalski. Dodał, że na razie sama zainteresowana nie zabiera w tej kwestii głosu, więc trudno poważnie rozważać takie rozwiązanie.

 • Konferencja nt. Bliskiego Wschodu w Warszawie. Spychalski o udziale prezydenta

  Prezydent Andrzej Duda zaangażuje się w warszawską konferencję ministerialną ws. budowania pokoju i bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie "odpowiednio do tego, jaka będzie potrzeba" - poinformował we wtorek Błażej Spychalski, rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy.

 • Spychalski o spotkaniu u prezydenta ws. wspólnego marszu

  Prezydent Andrzej Duda zaprosił do pałacu prezydenckiego w poniedziałek na godz. 16 szefów partii politycznych działających w Polsce - powiedział rzecznik prezydenta Błażej Spychalski. Spotkanie dotyczyć będzie zorganizowania we wtorek w Gdańsku wspólnego marszu przeciwko przemocy i nienawiści.

 • Spychalski o rezygnacji Chrzanowskiego: Dobrze, że tak postąpił

  ..."Dobrze, że Marek Chrzanowski zrezygnował z funkcji przewodniczącego KNF. To świadczy o jego dojrzałości. Chrzanowski chciał przeciąć wszelkie spekulacje i nie obciążać Komisji Nadzoru Finansowego" - powiedział we wtorek rzecznik prezydenta Błażej Spychalski.

Zdjęcia na temat: spychalski
Wideo na temat: spychalski