• Informacje na temat:

  srebrny

Artykuły na temat: srebrny
 • "Sylwestrowy" Srebrny Skarb

  Od samego początku odkrywca srebrnych monet nie za bardzo wiedział, do kogo ma się zwrócić ze swoim znaleziskiem. Czuł się posiadaczem jakiejś nieokreślonej fortuny i zapewne uważał, że należy mu się(...)... końca nie widać. Wreszcie finał -przed nami oraz znalazcą stało poukładanych 1385 monet srebrnych o średnicy ok. 27 mm. W protokole przejęcia skarbu wpisano: - dzbanek gliniany z jednym uchem...

 • Paraolimpiada: Srebrny medal florecistów na wózkach

  Polscy szermierze na wózkach zdobyli w Rio de Janeiro srebrny medal XV Paraolimpiady. W finale drużynowego turnieju florecistów przegrali z mistrzami poprzednich igrzysk w Londynie - zespołem Chin 27:45.

 • ME w pływaniu - srebrny medal Kawęckiego, brąz sztafety

  Radosław Kawęcki zdobył srebrny medal w wyścigu na 200 m stylem grzbietowym mistrzostw Europy na krótkim basenie w Kopenhadze. Na zakończenie środowych zmagań brąz wywalczyła także męska sztafeta 4x50 m kraulem.

 • MŚ w wioślarstwie: Dwa srebrne medale biało-czerwonych!

  Startujące w czwórce bez sterniczki Olga Michałkiewicz, Joanna Dittmann, Monika Ciaciuch i Maria Wierzbowska sprawiły niespodziankę, sięgając na Florydzie po srebrny medal. Przez większość sezonu(...) zajęły Rosjanki. Rywalizacja w tej konkurencji została już dodana do programu igrzysk olimpijskich w Tokio w 2020 roku. Z kolei srebrny medal czwórki podwójnej może być dla Polek rozczarowaniem...

 • MŚ w kajakarstwie: Srebrny medal polskich kanadyjkarzy!

  Polska czwórka kanadyjkarzy w składzie Piotr Kuleta, Marcin Grzybowski, Tomasz Barniak i Wiktor Głazunow wywalczyła srebrny medal w konkurencji C4 1000 mistrzostw świata w kajakarstwie rozgrywanych w czeskich Racicach. Wygrali Niemcy, a trzecia była Ukraina.

 • Shiffrin wygrała slalom gigant. Niespodzianką jest srebrny medal

  Amerykanka Mikaela Shiffrin wygrała alpejski slalom gigant na zimowych igrzyskach w Pjongczangu. Srebrny medal zdobyła Norweżka Ragnhild Mowinckel, a brązowy Włoszka Federica Brignone. Maryna Gąsienica-Daniel zajęła 27. miejsce.

 • Wojciech Wojdak ze srebrnym medalem pływackich MŚ!

  Wojciech Wojdak wywalczył w Budapeszcie srebrny medal pływackich MŚ na dystansie 800 m stylem dowolnym! Triumfował Włoch Gabriele Detti, a brąz zdobył jego rodak Gregorio Paltrinieri.

 • Polki ze srebrnym medalem wioślarskich mistrzostw Europy!

  Weronika Deresz i Joanna Dorociak zdobyły srebrny medal mistrzostw Europy w rywalizacji dwójek podwójnych wagi lekkiej! Tym samym biało-czerwoni zakończyli imprezę w Glasgow z czterema krążkami.

 • Srebrny medalista

  Zawodnik LLKS Osowa Sień Radosław Kłeczek srebrnym medalistą Mistrzostw Europy w Biegach Przełajowych.

 • Alicja Tchórz ze srebrnym medalem pływackich mistrzostw Europy

  Alicja Tchórz zdobyła srebrny medal w wyścigu na 50 m stylem grzbietowym mistrzostw Europy na krótkim basenie w Kopenhadze. Polka osiągnęła czas 26,09 i musiała uznać wyższość jedynie fenomenalnej Węgierki Katinki Hosszu - 25,95. Trzecia była Holenderka Maaike de Waard - 26,40.

Zdjęcia na temat: srebrny
Wideo na temat: srebrny
Dyskusje na temat: srebrny