• Informacje na temat:

    srebrny

Artykuły na temat: srebrny
  • "Sylwestrowy" Srebrny Skarb

    Od samego początku odkrywca srebrnych monet nie za bardzo wiedział, do kogo ma się zwrócić ze swoim znaleziskiem. Czuł się posiadaczem jakiejś nieokreślonej fortuny i zapewne uważał, że należy mu się(...)... końca nie widać. Wreszcie finał -przed nami oraz znalazcą stało poukładanych 1385 monet srebrnych o średnicy ok. 27 mm. W protokole przejęcia skarbu wpisano: - dzbanek gliniany z jednym uchem...

  • Śląskie: Srebrne listki dla kierowców-seniorów

    ..." - powiedział marszałek woj. śląskiego Wojciech Saługa. "Srebrny listek" to nawiązanie do popularnych wśród młodych kierowców znaczków z zielonym listkiem. Przyklejone do szyby samochodu emblematy(...) starsze do przyklejania ich na szyby swoich pojazdów. Miejsca parkingowe przeznaczone dla seniorów Znaczki akcji "Srebrny listek" będą rozdawane podczas imprez senioralnych organizowanych przez...

  • Paraolimpiada: Srebrny medal florecistów na wózkach

    Polscy szermierze na wózkach zdobyli w Rio de Janeiro srebrny medal XV Paraolimpiady. W finale drużynowego turnieju florecistów przegrali z mistrzami poprzednich igrzysk w Londynie - zespołem Chin 27:45.

  • ME w pływaniu - srebrny medal Kawęckiego, brąz sztafety

    Radosław Kawęcki zdobył srebrny medal w wyścigu na 200 m stylem grzbietowym mistrzostw Europy na krótkim basenie w Kopenhadze. Na zakończenie środowych zmagań brąz wywalczyła także męska sztafeta 4x50 m kraulem.

  • Świetny bieg Marcina Lewandowskiego! Polak zdobywa srebrny medal!

    Marcin Lewandowski zdobył srebrny medal w biegu na 1500 metrów na mistrzostwach Europy w lekkoatletyce rozgrywanych w Berlinie. Bieg wygrał Norweg Jakob Ingebritsen. To szósty medal dla Polski podczas tej imprezy.

  • MŚ w wioślarstwie: Dwa srebrne medale biało-czerwonych!

    Startujące w czwórce bez sterniczki Olga Michałkiewicz, Joanna Dittmann, Monika Ciaciuch i Maria Wierzbowska sprawiły niespodziankę, sięgając na Florydzie po srebrny medal. Przez większość sezonu(...) zajęły Rosjanki. Rywalizacja w tej konkurencji została już dodana do programu igrzysk olimpijskich w Tokio w 2020 roku. Z kolei srebrny medal czwórki podwójnej może być dla Polek rozczarowaniem...

  • MŚ w kajakarstwie: Srebrny medal polskich kanadyjkarzy!

    Polska czwórka kanadyjkarzy w składzie Piotr Kuleta, Marcin Grzybowski, Tomasz Barniak i Wiktor Głazunow wywalczyła srebrny medal w konkurencji C4 1000 mistrzostw świata w kajakarstwie rozgrywanych w czeskich Racicach. Wygrali Niemcy, a trzecia była Ukraina.

  • Shiffrin wygrała slalom gigant. Niespodzianką jest srebrny medal

    Amerykanka Mikaela Shiffrin wygrała alpejski slalom gigant na zimowych igrzyskach w Pjongczangu. Srebrny medal zdobyła Norweżka Ragnhild Mowinckel, a brązowy Włoszka Federica Brignone. Maryna Gąsienica-Daniel zajęła 27. miejsce.

  • Wojciech Wojdak ze srebrnym medalem pływackich MŚ!

    Wojciech Wojdak wywalczył w Budapeszcie srebrny medal pływackich MŚ na dystansie 800 m stylem dowolnym! Triumfował Włoch Gabriele Detti, a brąz zdobył jego rodak Gregorio Paltrinieri.

  • Polki ze srebrnym medalem wioślarskich mistrzostw Europy!

    Weronika Deresz i Joanna Dorociak zdobyły srebrny medal mistrzostw Europy w rywalizacji dwójek podwójnych wagi lekkiej! Tym samym biało-czerwoni zakończyli imprezę w Glasgow z czterema krążkami.

Zdjęcia na temat: srebrny
Wideo na temat: srebrny
Dyskusje na temat: srebrny