• Informacje na temat:

  srebrny

Artykuły na temat: srebrny
 • "Sylwestrowy" Srebrny Skarb

  Od samego początku odkrywca srebrnych monet nie za bardzo wiedział, do kogo ma się zwrócić ze swoim znaleziskiem. Czuł się posiadaczem jakiejś nieokreślonej fortuny i zapewne uważał, że należy mu się(...)... końca nie widać. Wreszcie finał -przed nami oraz znalazcą stało poukładanych 1385 monet srebrnych o średnicy ok. 27 mm. W protokole przejęcia skarbu wpisano: - dzbanek gliniany z jednym uchem...

 • Śląskie: Srebrne listki dla kierowców-seniorów

  ..." - powiedział marszałek woj. śląskiego Wojciech Saługa. "Srebrny listek" to nawiązanie do popularnych wśród młodych kierowców znaczków z zielonym listkiem. Przyklejone do szyby samochodu emblematy(...) starsze do przyklejania ich na szyby swoich pojazdów. Miejsca parkingowe przeznaczone dla seniorów Znaczki akcji "Srebrny listek" będą rozdawane podczas imprez senioralnych organizowanych przez...

 • ME w zapasach: Zbigniew Baranowski zdobył srebrny medal

  Zbigniew Baranowski (Ceramik Krotoszyn) zdobył w Bukareszcie srebrny medal zapaśniczych mistrzostw Europy w stylu wolnym w wadze 92 kg. W decydującym pojedynku Baranowski przegrał na punkty 1:9 w Szarifem Szarifowem z Azerbejdżanu.

 • Paraolimpiada: Srebrny medal florecistów na wózkach

  Polscy szermierze na wózkach zdobyli w Rio de Janeiro srebrny medal XV Paraolimpiady. W finale drużynowego turnieju florecistów przegrali z mistrzami poprzednich igrzysk w Londynie - zespołem Chin 27:45.

 • ME w pływaniu - srebrny medal Kawęckiego, brąz sztafety

  Radosław Kawęcki zdobył srebrny medal w wyścigu na 200 m stylem grzbietowym mistrzostw Europy na krótkim basenie w Kopenhadze. Na zakończenie środowych zmagań brąz wywalczyła także męska sztafeta 4x50 m kraulem.

 • Świetny bieg Marcina Lewandowskiego! Polak zdobywa srebrny medal!

  Marcin Lewandowski zdobył srebrny medal w biegu na 1500 metrów na mistrzostwach Europy w lekkoatletyce rozgrywanych w Berlinie. Bieg wygrał Norweg Jakob Ingebritsen. To szósty medal dla Polski podczas tej imprezy.

 • MŚ w wioślarstwie: Dwa srebrne medale biało-czerwonych!

  Startujące w czwórce bez sterniczki Olga Michałkiewicz, Joanna Dittmann, Monika Ciaciuch i Maria Wierzbowska sprawiły niespodziankę, sięgając na Florydzie po srebrny medal. Przez większość sezonu(...) zajęły Rosjanki. Rywalizacja w tej konkurencji została już dodana do programu igrzysk olimpijskich w Tokio w 2020 roku. Z kolei srebrny medal czwórki podwójnej może być dla Polek rozczarowaniem...

 • MŚ w kajakarstwie: Srebrny medal polskich kanadyjkarzy!

  Polska czwórka kanadyjkarzy w składzie Piotr Kuleta, Marcin Grzybowski, Tomasz Barniak i Wiktor Głazunow wywalczyła srebrny medal w konkurencji C4 1000 mistrzostw świata w kajakarstwie rozgrywanych w czeskich Racicach. Wygrali Niemcy, a trzecia była Ukraina.

 • Shiffrin wygrała slalom gigant. Niespodzianką jest srebrny medal

  Amerykanka Mikaela Shiffrin wygrała alpejski slalom gigant na zimowych igrzyskach w Pjongczangu. Srebrny medal zdobyła Norweżka Ragnhild Mowinckel, a brązowy Włoszka Federica Brignone. Maryna Gąsienica-Daniel zajęła 27. miejsce.

 • Wojciech Wojdak ze srebrnym medalem pływackich MŚ!

  Wojciech Wojdak wywalczył w Budapeszcie srebrny medal pływackich MŚ na dystansie 800 m stylem dowolnym! Triumfował Włoch Gabriele Detti, a brąz zdobył jego rodak Gregorio Paltrinieri.

Zdjęcia na temat: srebrny
Wideo na temat: srebrny
 • Rodzice "srebrnej" panczenistki: Pierś rozsadza duma, spełniła swoje marzenia

  Soczi, Rosja. Polskie panczenistki w składzie Natalia Czerwonka, Katarzyna Bachleda-Curuś, Katarzyna Woźniak oraz Luiza Złotkowska wywalczyły srebrny medal w łyżwiarskim biegu drużynowy podczas igrzysk w Soczi. Radości z sukcesu córki nie kryli rodzice Natalii Czerwonki. "Pierś rozsadza duma, od dziesiątego roku życia ciężko pracowała na ten sukces" - powiedział ojciec Natalii, Roman Czerwonka.

 • Małgorzata Szumowska ze Srebrnym Niedźwiedziem za "Twarz"

  Małgorzata Szumowska ze Srebrnym Niedźwiedziem za "Twarz"

 • Trzaskowski o Srebrnej: 11 pięter dla skromnej fundacji wystarczy

  "To nie jest tak, że ratusz nie pozwolił tam budować budynków" - mówił o inwestycji na Srebrnej gość Popołudniowej rozmowy w RMF FM prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Podkreślił on, że spór dotyczy wysokości budynku i ilości pięter. Spółka Srebrna liczyła tam na budowę niemal 50-piętrowych wieżowców. "11 pięter myślę, że dla skromnej fundacji wystarczy. Większość fundacji byłaby zachwycona" - powiedział Trzaskowski.

Dyskusje na temat: srebrny