• Informacje na temat:

  stano

Artykuły na temat: stano
 • Wojenny stan przeklęty...

  ​Mniej lub bardziej zawoalowane aluzje, to już przeszłość. Teraz totalna opozycja niczego już nie owija w bawełnę. W 36. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego twierdzi, że w Polsce jest teraz tak, jak wtedy. Tylko gorzej. Jeśli takie oskarżenia padają z ust funkcjonariuszy tamtego reżimu, jest tylko groteskowo, jeśli mówią o nich osoby związane z ówczesną opozycją demokratyczną, robi się naprawdę smutno. Stan wojenny wciąż do pewnego stopnia w nas trwa, ale inaczej, niż chcieliby to...

 • Mniej lub bardziej zawoalowane aluzje, to już przeszłość. Teraz totalna opozycja niczego już nie owija w bawełnę. W 36. rocznice wprowadzenia stanu wojennego twierdzi, że w Polsce jest teraz tak, jak wtedy. Tylko gorzej. Jeśli takie oskarżenia padają z ust funkcjonariuszy tamtego reżimu, jest tylko groteskowo, jeśli mówią o nich osoby związane z ówczesną opozycją demokratyczną, robi się naprawdę smutno. Stan wojenny wciąż do pewnego stopnia w nas trwa, ale inaczej, niż chcieliby to przedstawiać.

 • Tunezja przedłuża stan wyjątkowy

  Wprowadzony dwa lata temu po serii krwawych ataków terrorystycznych stan wyjątkowy został ponownie przedłużony, tym razem o trzy miesiące - poinformowała w piątek kancelaria prezydenta Tunezji.

 • O stanie psychiatrii

  Ranek obudził nas informacją o zamachu w Nicei. Wkurzony na świat Tunezyjczyk-obywatel Republiki Francuskiej wjechał ciężarówką w tłum radośnie świętujących kolejna rocznicę zburzenia Bastylii. Jak znam życie, spora część oburzy się na Arabów (Murzynów, Żółtych itd.), inni dopatrzą się w tym islamu, jeszcze inni państwa ISIS. Kiedy to piszę jeszcze nie wiem, co odkryje policja. Moim zdaniem uprawnione jest myślenie w innym kierunku.

 • Niebezpieczny stan zapalny skóry

  Zapalenie mieszków włosowych jest częstym problemem dermatologicznym związanym ze stanem zapalnym mieszka włosowego i jego otoczenia. Najczęściej wywołane jest zakażeniem bakteryjnym, ale również grzybiczym lub wirusowym.

 • Honduras: Stan wyjątkowy po wyborach

  Rząd Hondurasu wprowadził w kraju z piątku na sobotę stan wyjątkowy, rozszerzając zakres uprawnień armii i policji. Decyzja zapadła w celu zakończenia demonstracji opozycji w całym kraju przeciwko domniemanemu oszustwu podczas wyborów prezydenckich.

 • Władze Etiopii wprowadziły w piątek stan wyjątkowy. Dzień wcześniej rezygnację ze stanowiska ogłosił premier Hailemariam Desalegn, tłumacząc swą decyzję wolą zażegnania kryzysu wywołanego protestami antyrządowymi.

 • Macierewicz: Zastałem armię w złym stanie

  Były szef MON Antoni Macierewicz mówił w Polskim Radiu 24, że polska armia w momencie obejmowania przez niego urzędu była w złym stanie. Zarzucał poprzednikom zaniedbania jeśli chodzi o modernizację sił zbrojnych i kadry.

 • Stan Massachusetts zalegalizował marihuanę

  Stan Massachusetts wprowadził w czwartek prawo legalizujące używanie marihuany w celach rekreacyjnych. Będzie ona dostępna dla osób, które ukończyły 21 rok życia, jednak znajdzie się w sprzedaży w licencjonowanych placówkach nie wcześniej niż za 12 miesięcy.

 • Katastrofa smoleńska. Poznamy stan śledztwa

  W poniedziałek przed południem poznamy stan śledztwa smoleńskiego. Siedem lat od katastrofy Tu-154 zastępca prokuratora generalnego Marek Pasionek przedstawi na specjalnie zwołanej konferencji prasowej pracę śledczych, którzy zajmują się sprawą tragedii z 10 kwietnia 2010 roku.

Zdjęcia na temat: stano
 • Statki stoją na mieliźnie na rzece Ren
 • Statki stoją na mieliźnie na rzece Ren
 • Statki stoją na mieliźnie na rzece Ren
Wideo na temat: stano
Dyskusje na temat: stano