• Informacje na temat:

  stano

Artykuły na temat: stano
 • Wojenny stan przeklęty...

  ​Mniej lub bardziej zawoalowane aluzje, to już przeszłość. Teraz totalna opozycja niczego już nie owija w bawełnę. W 36. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego twierdzi, że w Polsce jest teraz tak, jak wtedy. Tylko gorzej. Jeśli takie oskarżenia padają z ust funkcjonariuszy tamtego reżimu, jest tylko groteskowo, jeśli mówią o nich osoby związane z ówczesną opozycją demokratyczną, robi się naprawdę smutno. Stan wojenny wciąż do pewnego stopnia w nas trwa, ale inaczej, niż chcieliby to...

 • Mniej lub bardziej zawoalowane aluzje, to już przeszłość. Teraz totalna opozycja niczego już nie owija w bawełnę. W 36. rocznice wprowadzenia stanu wojennego twierdzi, że w Polsce jest teraz tak, jak wtedy. Tylko gorzej. Jeśli takie oskarżenia padają z ust funkcjonariuszy tamtego reżimu, jest tylko groteskowo, jeśli mówią o nich osoby związane z ówczesną opozycją demokratyczną, robi się naprawdę smutno. Stan wojenny wciąż do pewnego stopnia w nas trwa, ale inaczej, niż chcieliby to przedstawiać.

 • Polska teatrem stała

  ...tournée po Rosji. W okresie międzywojennym Teatr Polski był synonimem nowoczesnego centrum artystycznego. A tytuł "aktora szyfmanowskiego" stanowił pochwałę i synonim najwyższej klasy. Doczekali...

 • Tunezja przedłuża stan wyjątkowy

  Wprowadzony dwa lata temu po serii krwawych ataków terrorystycznych stan wyjątkowy został ponownie przedłużony, tym razem o trzy miesiące - poinformowała w piątek kancelaria prezydenta Tunezji.

 • O stanie psychiatrii

  Ranek obudził nas informacją o zamachu w Nicei. Wkurzony na świat Tunezyjczyk-obywatel Republiki Francuskiej wjechał ciężarówką w tłum radośnie świętujących kolejna rocznicę zburzenia Bastylii. Jak znam życie, spora część oburzy się na Arabów (Murzynów, Żółtych itd.), inni dopatrzą się w tym islamu, jeszcze inni państwa ISIS. Kiedy to piszę jeszcze nie wiem, co odkryje policja. Moim zdaniem uprawnione jest myślenie w innym kierunku.

 • Niebezpieczny stan zapalny skóry

  Zapalenie mieszków włosowych jest częstym problemem dermatologicznym związanym ze stanem zapalnym mieszka włosowego i jego otoczenia. Najczęściej wywołane jest zakażeniem bakteryjnym, ale również grzybiczym lub wirusowym.

 • Wypadek piłkarza. Jest w stanie śpiączki

  Daniel Kutarba - obrońca drugoligowego klub Legionovia Legionowo miał wypadek na quadzie. Jest w stanie śpiączki. Taką wiadomość przekazał klub.

 • Wenezuela: Dramatyczny stan zwierząt w zoo

  Skutki kryzysu gospodarczego w Wenezueli odczuwają tam także zwierzęta. W zoo w stanie Zulia ptaki drapieżne pożerają się nawzajem, a niektóre zwierzęta zabija się, by wykarmić nimi pozostałe - informuje AFP.

 • Gliński: stoimy przed koniecznością odbudowy elit

  "Stoimy przed koniecznością odbudowy elit i związania ich interesu z interesem wspólnoty" - zaznaczył wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński do uczestników IV Forum Organizacji Młodzieżowych "Razem dla Przyszłości", które odbyło się w sobotę w Łodzi.

 • Honduras: Stan wyjątkowy po wyborach

  Rząd Hondurasu wprowadził w kraju z piątku na sobotę stan wyjątkowy, rozszerzając zakres uprawnień armii i policji. Decyzja zapadła w celu zakończenia demonstracji opozycji w całym kraju przeciwko domniemanemu oszustwu podczas wyborów prezydenckich.

Zdjęcia na temat: stano
 • Statki stoją na mieliźnie na rzece Ren
 • Statki stoją na mieliźnie na rzece Ren
 • Statki stoją na mieliźnie na rzece Ren
Wideo na temat: stano
Dyskusje na temat: stano