• Informacje na temat:

  stany

Artykuły na temat: stany
 • Opozycyjne stany świadomości

  Mogę się oczywiście mylić, ale mam wrażenie, że niechętna polskiemu rządowi eurobiurokracja stopniowo przestała już liczyć na czołową siłę polskiej totalnej opozycji. Trudno mi bowiem uwierzyć, że gdyby Platforma Obywatelska pozostawała nadzieją Brukseli na odzyskanie w Polsce wpływów, spokojnie obserwowano by proces jej, związanej z głosowaniem w sprawie ubiegłotygodniowej rezolucji, autokompromitacji. Sądzę, że ci, którzy są polskim interesom niechętni już PO nie wspierają, koncentrują się...

 • Mogę się oczywiście mylić, ale mam wrażenie, że niechętna polskiemu rządowi eurobiurokracja stopniowo przestała już liczyć na czołową siłę polskiej totalnej opozycji.

 • Odmienne Stany

  ...określić jako odmienne stany świadomości.                     R ozum bowiem każe z taką Ameryką walczyć na śmierć i życie. Zachowywać wobec amerykańskich infoagresorów pokojowe stanowisko to(...) piersi, co? Stany Zjednoczone - z tego, co pamiętam - były w 1939 roku niepodległym imperium, i to wy w pełni odpowiadacie za tragedię Żydów z pokładu   "St. Louis"! A to jeszcze nie koniec tej tragicznej...

 • Stany Zjednoczone skrytykowały kurdyjskie referendum

  Stany Zjednoczone są "głęboko rozczarowane" faktem przeprowadzenia w poniedziałek referendum niepodległościowego w irackim Kurdystanie i uważają, że "zwiększy ono niestabilność i problemy" regionu - głosi oświadczenie Departamentu Stanu USA.

 • Izrael: Stany Zjednoczone nas opuściły

  Brzegu, przedstawiciel USA w Radzie skorzystał z prawa weta. Izraelski minister energetyki Juwal Szteinic powiedział po głosowaniu w Radzie Bezpieczeństwa ONZ, że Stany Zjednoczone "opuściły Izrael". "To nie jest rezolucja przeciwko osiedlom, to jest antyizraelska rezolucja, przeciwko Żydom i państwu Żydów. Stany Zjednoczone po prostu opuściły swego jedynego przyjaciela na Bliski Wschodzie...

 • ​Stany Zjednoczone wydalają kubańskich dyplomatów

  15 dyplomatów z ambasady Kuby w Waszyngtonie zostaje wydalonych - mają opuścić USA w ciągu tygodnia - poinformował Departament Stanu. To kolejna odsłona w sprawie tajemniczych "ataków akustycznych", w wyniku których ucierpieli dyplomaci USA na Kubie.

 • Stany Zjednoczone zwiększają wydatki wojskowe

  Prezydent Donald Trump w swoim projekcie budżetu federalnego na rozpoczynający się 1 października br. rok budżetowy 2018 zamierza zwiększyć wydatki wojskowe o 54 mld dolarów czyli o blisko 10 proc. - podali w poniedziałek przedstawiciele Białego Domu.

 • Stany Zjednoczone grożą "szybkimi działaniami karnymi"

  Jeśli dojdzie do prowokacji militarnej ze strony Korei Północnej, Korea Południowa i Stany Zjednoczone podejmą "szybkie działania karne". Przedstawiciele państw sojuszniczych rozmawiali telefonicznie o scenariuszach wydarzeń na Półwyspie Koreańskim.

 • Stany Zjednoczone rozczarowane decyzją Andrzeja Dudy

  Stany Zjednoczone z rozczarowaniem przyjęły decyzję prezydenta Andrzeja Dudy o podpisaniu nowelizacji ustawy o IPN - oświadczył sekretarz stanu USA Rex Tillerson. Rzeczniczka Departamentu Stanu przypomniała, że USA ostrzegały Polskę, iż praca nad ustawą może zaszkodzić polskim interesom.

 • Stany Zjednoczone Europy zamiast UE? Schaeuble krytykuje

  Przewodniczący Bundestagu Wolfgang Schaeuble skrytykował w rozmowie z "Tagesspiegel" wysunięty na początku grudnia przez szefa SPD Martina Schulza pomysł przekształcenia Unii Europejskiej do 2025 r. w Stany Zjednoczone Europy.

Zdjęcia na temat: stany
Wideo na temat: stany
Dyskusje na temat: stany