• Informacje na temat:

  stany

Artykuły na temat: stany
 • Opozycyjne stany świadomości

  Mogę się oczywiście mylić, ale mam wrażenie, że niechętna polskiemu rządowi eurobiurokracja stopniowo przestała już liczyć na czołową siłę polskiej totalnej opozycji. Trudno mi bowiem uwierzyć, że gdyby Platforma Obywatelska pozostawała nadzieją Brukseli na odzyskanie w Polsce wpływów, spokojnie obserwowano by proces jej, związanej z głosowaniem w sprawie ubiegłotygodniowej rezolucji, autokompromitacji. Sądzę, że ci, którzy są polskim interesom niechętni już PO nie wspierają, koncentrują się...

 • Mogę się oczywiście mylić, ale mam wrażenie, że niechętna polskiemu rządowi eurobiurokracja stopniowo przestała już liczyć na czołową siłę polskiej totalnej opozycji.

 • Odmienne Stany

  ...określić jako odmienne stany świadomości.                     R ozum bowiem każe z taką Ameryką walczyć na śmierć i życie. Zachowywać wobec amerykańskich infoagresorów pokojowe stanowisko to(...) piersi, co? Stany Zjednoczone - z tego, co pamiętam - były w 1939 roku niepodległym imperium, i to wy w pełni odpowiadacie za tragedię Żydów z pokładu   "St. Louis"! A to jeszcze nie koniec tej tragicznej...

 • Chiny ostrzegają Stany Zjednoczone

  Pekin ostrzegł w niedzielę Waszyngton, że owoce negocjacji handlowych pomiędzy obydwoma krajami będą anulowane, jeśli USA wprowadzą karne taryfy na chiński eksport do Stanów Zjednoczonych - podała agencja Hsinhua.

 • Stany Zjednoczone wzywają Rosję. "Jesteśmy zatrwożeni"

  Stany Zjednoczone apelują do Rosji o zwolnienie ukraińskiego reżysera Ołeha Sencowa. "Jesteśmy zatrwożeni perspektywą śmierci kolejnej niewinnej osoby w rosyjskim więzieniu" - oświadczył Departament Stanu.

 • "Stany Zjednoczone odpowiedzą rozwiązaniem siłowym"

  USA odpowiedzą rozwiązaniem siłowym na atak chemiczny w Syrii - zapowiedział w poniedziałek prezydent Donald Trump. "Stany Zjednoczone mają przed sobą wiele opcji militarnych, gdy chodzi o Syrię. Wybiorę jedną z nich w poniedziałek w nocy lub wkrótce" - dodał.

 • "Stany Zjednoczone dają Rosji 60 dni"

  ...- Stany Zjednoczone dają Rosji 60 dni na powrót do przestrzegania traktatu rozbrojeniowego INF - powiedział we wtorek w Brukseli sekretarz stanu USA Mike Pompeo. W przeciwnym razie Waszyngton rozpocznie półroczną procedurę wyjścia z tego układu - ostrzegł.

 • Stany Zjednoczone skrytykowały kurdyjskie referendum

  Stany Zjednoczone są "głęboko rozczarowane" faktem przeprowadzenia w poniedziałek referendum niepodległościowego w irackim Kurdystanie i uważają, że "zwiększy ono niestabilność i problemy" regionu - głosi oświadczenie Departamentu Stanu USA.

 • Stany Zjednoczone wydalają wenezuelskich dyplomatów

  Departament Stanu USA nakazał dwóm wenezuelskim dyplomatom opuścić Stany Zjednoczone w ciągu 48 godzin, co jest następstwem wcześniejszej decyzji Wenezueli o wydaleniu dwóch amerykańskich dyplomatów - podał Reuters w czwartek.

 • Izrael: Stany Zjednoczone nas opuściły

  Brzegu, przedstawiciel USA w Radzie skorzystał z prawa weta. Izraelski minister energetyki Juwal Szteinic powiedział po głosowaniu w Radzie Bezpieczeństwa ONZ, że Stany Zjednoczone "opuściły Izrael". "To nie jest rezolucja przeciwko osiedlom, to jest antyizraelska rezolucja, przeciwko Żydom i państwu Żydów. Stany Zjednoczone po prostu opuściły swego jedynego przyjaciela na Bliski Wschodzie...

Zdjęcia na temat: stany
Wideo na temat: stany
Dyskusje na temat: stany