• Informacje na temat:

  stany

Artykuły na temat: stany
 • Stany Zjednoczone nałożyły "nieskuteczne" sankcje?

  Stany Zjednoczone postanowiły nałożyć sankcje na ministra spraw zagranicznych Iranu Mohammada Dżawada Zarifa - poinformował w środę pragnący zachować anonimowość wysokiej rangi urzędnik Białego Domu. Sam Zarif określił sankcje jako "nieskuteczne".

 • Opozycyjne stany świadomości

  Mogę się oczywiście mylić, ale mam wrażenie, że niechętna polskiemu rządowi eurobiurokracja stopniowo przestała już liczyć na czołową siłę polskiej totalnej opozycji. Trudno mi bowiem uwierzyć, że gdyby Platforma Obywatelska pozostawała nadzieją Brukseli na odzyskanie w Polsce wpływów, spokojnie obserwowano by proces jej, związanej z głosowaniem w sprawie ubiegłotygodniowej rezolucji, autokompromitacji. Sądzę, że ci, którzy są polskim interesom niechętni już PO nie wspierają, koncentrują się...

 • Mogę się oczywiście mylić, ale mam wrażenie, że niechętna polskiemu rządowi eurobiurokracja stopniowo przestała już liczyć na czołową siłę polskiej totalnej opozycji.

 • Stany Zjednoczone stosują "gangsterską logikę"?

  Amerykański Departament Stanu oświadczył w piątek, że doniesienia chińskich mediów o amerykańskiej dyplomatce, która spotkała się z przedstawicielami prodemokratycznego ruchu w Hongkongu, przekształciły się z "nieodpowiedzialnych w niebezpieczne".

 • Stany Zjednoczone przekażą Ukrainie uzbrojenie?

  Stany Zjednoczone mogą przekazać Ukrainie kolejne partie systemów przeciwczołgowych oraz uzbrojenie przeciwlotnicze i obrony wybrzeża – oświadczył w poniedziałek specjalny przedstawiciel USA do spraw Ukrainy Kurt Volker.

 • Stany Zjednoczone grożą Iranowi zestrzeleniem dronów

  ..."Stany Zjednoczone zniszczą wszystkie irańskie drony, które za bardzo zbliżą się do amerykańskich okrętów" - powiedział agencji Reutera urzędnik administracji prezydenta Donalda Trumpa. Podkreślił, że Amerykanie mają "wyraźne dowody" na to, że wczoraj zestrzelili irańskiego drona w cieśninie Ormuz.

 • Odmienne Stany

  ...określić jako odmienne stany świadomości.                     R ozum bowiem każe z taką Ameryką walczyć na śmierć i życie. Zachowywać wobec amerykańskich infoagresorów pokojowe stanowisko to(...) piersi, co? Stany Zjednoczone - z tego, co pamiętam - były w 1939 roku niepodległym imperium, i to wy w pełni odpowiadacie za tragedię Żydów z pokładu   "St. Louis"! A to jeszcze nie koniec tej tragicznej...

 • Chiny ostrzegają Stany Zjednoczone

  Pekin ostrzegł w niedzielę Waszyngton, że owoce negocjacji handlowych pomiędzy obydwoma krajami będą anulowane, jeśli USA wprowadzą karne taryfy na chiński eksport do Stanów Zjednoczonych - podała agencja Hsinhua.

 • Stany Zjednoczone oddadzą część terytorium?

  Na stronie internetowej Białego Domu umieszczona została petycja i zbierane są podpisy, by oddać Kanadzie obecnie amerykańskie tereny Northwest Angle, znajdujące się na terytorium kanadyjskiej prowincji Manitoba.

 • Ofensywa prorosyjskiej armii. Stany Zjednoczone "głęboko zaniepokojone"

  Dowodzona przez prorosyjskiego generała Chalifę Haftara Libijska Armia Narodowa kontynuuje marsz na na Trypolis. Stany Zjednoczone zażądały wstrzymania działań wojennych.

Zdjęcia na temat: stany
Wideo na temat: stany
Dyskusje na temat: stany