• Informacje na temat:

  stany

Artykuły na temat: stany
 • Opozycyjne stany świadomości

  Mogę się oczywiście mylić, ale mam wrażenie, że niechętna polskiemu rządowi eurobiurokracja stopniowo przestała już liczyć na czołową siłę polskiej totalnej opozycji. Trudno mi bowiem uwierzyć, że gdyby Platforma Obywatelska pozostawała nadzieją Brukseli na odzyskanie w Polsce wpływów, spokojnie obserwowano by proces jej, związanej z głosowaniem w sprawie ubiegłotygodniowej rezolucji, autokompromitacji. Sądzę, że ci, którzy są polskim interesom niechętni już PO nie wspierają, koncentrują się...

 • Mogę się oczywiście mylić, ale mam wrażenie, że niechętna polskiemu rządowi eurobiurokracja stopniowo przestała już liczyć na czołową siłę polskiej totalnej opozycji.

 • Odmienne Stany

  ...określić jako odmienne stany świadomości.                     R ozum bowiem każe z taką Ameryką walczyć na śmierć i życie. Zachowywać wobec amerykańskich infoagresorów pokojowe stanowisko to(...) piersi, co? Stany Zjednoczone - z tego, co pamiętam - były w 1939 roku niepodległym imperium, i to wy w pełni odpowiadacie za tragedię Żydów z pokładu   "St. Louis"! A to jeszcze nie koniec tej tragicznej...

 • Chiny ostrzegają Stany Zjednoczone

  Pekin ostrzegł w niedzielę Waszyngton, że owoce negocjacji handlowych pomiędzy obydwoma krajami będą anulowane, jeśli USA wprowadzą karne taryfy na chiński eksport do Stanów Zjednoczonych - podała agencja Hsinhua.

 • Stany Zjednoczone oddadzą część terytorium?

  Na stronie internetowej Białego Domu umieszczona została petycja i zbierane są podpisy, by oddać Kanadzie obecnie amerykańskie tereny Northwest Angle, znajdujące się na terytorium kanadyjskiej prowincji Manitoba.

 • Stany Zjednoczone zawieszają przestrzeganie traktatu INF

  Szef amerykańskiej dyplomacji Mike Pompeo oświadczył, że Stany Zjednoczone zawieszają przestrzeganie "Układ o całkowitej likwidacji pocisków rakietowych pośredniego zasięgu" zawartym w 1987 roku przez USA i Rosję.

 • Stany Zjednoczone wzywają Rosję. "Jesteśmy zatrwożeni"

  Stany Zjednoczone apelują do Rosji o zwolnienie ukraińskiego reżysera Ołeha Sencowa. "Jesteśmy zatrwożeni perspektywą śmierci kolejnej niewinnej osoby w rosyjskim więzieniu" - oświadczył Departament Stanu.

 • "Stany Zjednoczone odpowiedzą rozwiązaniem siłowym"

  USA odpowiedzą rozwiązaniem siłowym na atak chemiczny w Syrii - zapowiedział w poniedziałek prezydent Donald Trump. "Stany Zjednoczone mają przed sobą wiele opcji militarnych, gdy chodzi o Syrię. Wybiorę jedną z nich w poniedziałek w nocy lub wkrótce" - dodał.

 • "Stany Zjednoczone dają Rosji 60 dni"

  ...- Stany Zjednoczone dają Rosji 60 dni na powrót do przestrzegania traktatu rozbrojeniowego INF - powiedział we wtorek w Brukseli sekretarz stanu USA Mike Pompeo. W przeciwnym razie Waszyngton rozpocznie półroczną procedurę wyjścia z tego układu - ostrzegł.

 • Stany Zjednoczone skrytykowały kurdyjskie referendum

  Stany Zjednoczone są "głęboko rozczarowane" faktem przeprowadzenia w poniedziałek referendum niepodległościowego w irackim Kurdystanie i uważają, że "zwiększy ono niestabilność i problemy" regionu - głosi oświadczenie Departamentu Stanu USA.

Zdjęcia na temat: stany
Wideo na temat: stany
Dyskusje na temat: stany