• Informacje na temat:

  stany

Artykuły na temat: stany
 • Stany Zjednoczone nałożyły "nieskuteczne" sankcje?

  Stany Zjednoczone postanowiły nałożyć sankcje na ministra spraw zagranicznych Iranu Mohammada Dżawada Zarifa - poinformował w środę pragnący zachować anonimowość wysokiej rangi urzędnik Białego Domu. Sam Zarif określił sankcje jako "nieskuteczne".

 • IMGW ostrzega. Ulewy i wysokie stany rzek

  ..., a w województwie małopolskim dorzeczy Skawy, Raby, Dunajca, oraz Ropy. Ostrzeżenie hydrologiczne drugiego stopnia oznacza, że stany wody (obserwowane lub prognozowane) układają się w strefie powyżej stanów...

 • Mogę się oczywiście mylić, ale mam wrażenie, że niechętna polskiemu rządowi eurobiurokracja stopniowo przestała już liczyć na czołową siłę polskiej totalnej opozycji.

 • Opozycyjne stany świadomości

  Mogę się oczywiście mylić, ale mam wrażenie, że niechętna polskiemu rządowi eurobiurokracja stopniowo przestała już liczyć na czołową siłę polskiej totalnej opozycji. Trudno mi bowiem uwierzyć, że gdyby Platforma Obywatelska pozostawała nadzieją Brukseli na odzyskanie w Polsce wpływów, spokojnie obserwowano by proces jej, związanej z głosowaniem w sprawie ubiegłotygodniowej rezolucji, autokompromitacji. Sądzę, że ci, którzy są polskim interesom niechętni już PO nie wspierają, koncentrują się...

 • Stany Zjednoczone stosują "gangsterską logikę"?

  Amerykański Departament Stanu oświadczył w piątek, że doniesienia chińskich mediów o amerykańskiej dyplomatce, która spotkała się z przedstawicielami prodemokratycznego ruchu w Hongkongu, przekształciły się z "nieodpowiedzialnych w niebezpieczne".

 • Prezydent Turcji krytykuje Stany Zjednoczone

  Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan powiedział w niedzielę, że wokół umowy z USA w sprawie tzw. bezpiecznej strefy w północno-wschodniej Syrii stale dochodzi do nieporozumień. Zasugerował, że USA chcą strefy bezpieczeństwa dla terrorystów.

 • Stany Zjednoczone przekażą Ukrainie uzbrojenie?

  Stany Zjednoczone mogą przekazać Ukrainie kolejne partie systemów przeciwczołgowych oraz uzbrojenie przeciwlotnicze i obrony wybrzeża – oświadczył w poniedziałek specjalny przedstawiciel USA do spraw Ukrainy Kurt Volker.

 • Stany Zjednoczone grożą Iranowi zestrzeleniem dronów

  ..."Stany Zjednoczone zniszczą wszystkie irańskie drony, które za bardzo zbliżą się do amerykańskich okrętów" - powiedział agencji Reutera urzędnik administracji prezydenta Donalda Trumpa. Podkreślił, że Amerykanie mają "wyraźne dowody" na to, że wczoraj zestrzelili irańskiego drona w cieśninie Ormuz.

 • "Stany Zjednoczone pociągną Iran do odpowiedzialności"

  ..."Stany Zjednoczone zdecydowanie potępiają dzisiejszy atak na ważną infrastrukturę energetyczną: gwałtowne działania przeciwko obszarom cywilnym i kluczowej dla światowej gospodarki infrastrukturze(...) o przeprowadzenie tego ataku. "Iran rozpoczął bezprecedensowy atak na globalne dostawy energii. Wzywamy wszystkie kraje do publicznego i jednoznacznego potępienia ataków Iranu. Stany Zjednoczone będą współpracować...

 • Stany Zjednoczone użyją siły wobec Iranu?

  .... Przedstawiciele Iranu wysłali do Waszyngtonu wiadomość, w której odżegnują się od przeprowadzenia ataku na rafinerie Aramco. Stany Zjednoczone użyją siły? W ocenie stacji NBC News nie jest wykluczone, że Stany Zjednoczone użyją siły, jeśli zajdzie taka potrzeba. Cyberatak oraz ataki militarne na irańskie instalacje naftowe i obiekty irańskich Strażników Rewolucji są wśród opcji działań...

Zdjęcia na temat: stany
Wideo na temat: stany
Dyskusje na temat: stany