• Informacje na temat:

  stefan i

Artykuły na temat: stefan i
 • Sąd w Goeteborgu odmówił wydania Stefana Michnika

  Sąd Rejonowy w Goeteborgu nie zgodził się w czwartek na wydanie polskim władzom byłego stalinowskiego sędziego Stefana Michnika - wynika z uzyskanego przez PAP protokołu. "To decyzja niezrozumiała i niemożliwa do pogodzenia z zasadami państwa prawa" - stwierdził wiceszef MSZ Szymon Szynkowski vel Sęk.

 • Szwedzka prokuratura chce wydania Stefana Michnika

  Szwedzka prokuratura zwróciła się do Sądu Rejonowego w Goeteborgu z wnioskiem o wydanie polskim władzom byłego stalinowskiego sędziego Stefana Michnika. Sąd ma wkrótce podjąć decyzję w tej sprawie - potwierdziła w piątek PAP w szwedzkiej Prokuraturze Krajowej.

 • Kardynał Stefan Wyszyński zostanie beatyfikowany

  Papież Franciszek zatwierdził dekret otwierający drogę do rychłej beatyfikacji kardynała Stefana Wyszyńskiego. Watykan poinformował, że zaaprobowany dekret dotyczy cudu uzdrowienia przypisywanego wstawiennictwu Prymasa Tysiąclecia.

 • Nie żyje prof. Stefan Pastuszka

  ..."Odszedł od nas prof. Stefan Pastuszka, wybitny historyk i nauczyciel akademicki" - poinformował na Twitterze lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Prof. Pastuszka był senatorem PSL, wiceministrem edukacji, a także przewodniczącym sejmiku świętokrzyskiego. Miał 79 lat.

 • Nowe zarzuty dla Stefana Michnika

  Pion śledczy IPN przedstawił nowe zarzuty wobec byłego sędziego stalinowskiego Stefana Michnika - poinformował w czwartek dyrektor Głównej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, zastępca prokuratora generalnego prok. Andrzej Pozorski.

 • Szwedzki sąd nie zgodził się na wydanie Polsce Stefana Michnika

  Sąd Rejonowy w Goeteborgu nie zgodził się na wydanie polskim władzom byłego stalinowskiego sędziego Stefana Michnika - wynika z uzyskanego przez PAP protokołu.

 • Kobayashi niestabilny, Kraft i Stoch faworytami. Stefan Horngacher o Turnieju Czterech Skoczni

  Kamila Stocha i Stefana Krafta widzi w roli faworytów zbliżającego się Turnieju Czterech Skoczni były trener polskich skoczków Stefan Horngacher. Obaj zawodnicy pokazali dobrą dyspozycję w miniony weekend w szwajcarskim Engelbergu. Dla Austriaka jednak niedzielny konkurs skończył się pechowo: w serii finałowej skoczek upadł po lądowaniu, a skutki tego upadku wciąż odczuwa.

 • Zmarł poseł Stefan Strzałkowski z PiS

  Nie żyje poseł Stefan Strzałkowski z Prawa i Sprawiedliwości. Miał 62 lata. O śmierci parlamentarzysty poinformował na Twitterze Joachim Brudziński.

 • Zmarł poseł Stefan Strzałkowski z PiS

  Zmarł poseł Stefan Strzałkowski z Prawa i Sprawiedliwości. Miał 62 lata. O śmierci parlamentarzysty poinformował na Twitterze Joachim Brudziński.

 • ​Stefan W. ma nowego obrońcę

  Stefan W. będzie miał adwokata z wyboru, który zastąpi przydzielonego mu obrońcę z urzędu - podaje "Dziennik Bałtycki".

Zdjęcia na temat: stefan i
Wideo na temat: stefan i