• Informacje na temat:

  steffen

Artykuły na temat: steffen
 • Niemiecki rząd wyraża żal z powodu decyzji Trumpa o INF

  ..."Niemiecki rząd ubolewa, że prezydent USA Donald Trump zamierza wycofać swój kraj z amerykańsko-rosyjskiego traktatu rozbrojeniowego INF" - powiedział w poniedziałek rzecznik niemieckiego rządu Steffen Seibert.

 • ​Niemcy upominają Rosję ws. walk w Aleppo

  Rzecznik rządu Niemiec Steffen Seibert potępił w poniedziałek walki w Aleppo jako przejaw barbarzyństwa i wezwał Rosję do działań zmierzających do zakończenia wojny w Syrii.

 • Rzecznik rządu Niemiec: Merkel bardzo sobie ceni pracę Tuska

  ...​Rzecznik rządu Niemiec Steffen Seibert powiedział, że kanclerz Angela Merkel bardzo sobie ceni pracę Donalda Tuska jako przewodniczącego Rady Europejskiej. Odmówił ustosunkowania się do pogłosek, że rząd Polski planuje alternatywną kandydaturę.

 • Merkel i Hollande potępili używanie przez Turcję porównań z nazizmem

  ...​Kanclerz Niemiec Angela Merkel i prezydent Francji Francois Hollande potępili używanie przez władze Turcji w polemikach politycznych z Niemcami oraz innymi państwami UE porównań z nazizmem - poinformował rzecznik niemieckiego rządu Steffen Seibert.

 • Rzecznik rządu Niemiec: Kwestia reparacji dla Polski ostatecznie uregulowana

  ...​Rzecznik rządu Niemiec Steffen Seibert powiedział, że Polska nie zgłosiła dotąd oficjalnie żadnych roszczeń reparacyjnych. Potwierdził stanowisko władz w Berlinie, że kwestia roszczeń jest zarówno prawnie, jak i politycznie ostatecznie uregulowana.

 • Merkel gotowa do rozmów z Koreą Północną. "Należy zwiększyć presję"

  ...​Rzecznik rządu Niemiec Steffen Seibert potwierdził, że kanclerz Angela Merkel jest gotowa na ewentualne rozmowy z Koreą Północną w celu pokojowego rozwiązania konfliktu. Szefowa rządu planuje rozmawiać o kryzysie z prezydentem Rosji Władimirem Putinem.

 • Niemiecki rząd: Przyjmiemy 50 migrantów przybyłych w rejon Sycylii

  ...​Niemcy przyjmą 50 migrantów z 450-osobowej grupy przybyłej z Libii w rejon Sycylii - poinformował rzecznik rządu w Berlinie Steffen Seibert. W sobotę władze Francji i Malty zadeklarowały chęć przyjęcia po 50 osób z tej grupy migrantów.

 • Merkel apeluje do Putina, by wpłynął na ukraińskich separatystów

  Niemiecka kanclerz Angela Merkel w rozmowie telefonicznej wezwała rosyjskiego prezydenta Władimira Putina, by wpłynął na separatystów w celu powstrzymania przemocy na wschodniej Ukrainie - poinformował we wtorek rzecznik niemieckiego rządu Steffen Seibert.

 • Niemcy: To, co robi Rosja, jest niedopuszczalne

  Uznanie przez Rosję dokumentów wydawanych przez separatystów na wschodzie Ukrainy jest niedopuszczalne oraz stanowi naruszenie porozumień z Mińska w sprawie uregulowania sytuacji w Donbasie - ocenił w poniedziałek rzecznik rządu Niemiec Steffen Seibert.

 • "Kanclerz Merkel bardzo sobie ceni pracę Tuska"

  Rzecznik rządu Niemiec Steffen Seibert powiedział w środę, że kanclerz Angela Merkel bardzo sobie ceni pracę Donalda Tuska jako przewodniczącego Rady Europejskiej. Odmówił ustosunkowania się do pogłosek, że rząd Polski planuje alternatywną kandydaturę.

Zdjęcia na temat: steffen
Dyskusje na temat: steffen