• Informacje na temat:

  stein

Artykuły na temat: stein
 • Amerykańska pisarka Jean Stein, autorka bestsellerów literatury faktu, 30 kwietnia popełniła samobójstwo skacząc z okna swojego apartamentu na Górnym Manhattanie. Miała 83 lata. Kobieta poniosła śmierć na miejscu - informuje Associated Press.

 • Fotografie dokumentujące różne okresy życia św. Edyty Stein - patronki Europy, fragmenty jej listów oraz rozważań można zobaczyć na plenerowej wystawie, która w czwartek została otwarta na wrocławskim Rynku.

 • Uroczysta msza święta w oświęcimskim klasztorze sióstr karmelitanek bosych była kulminacyjnym punktem obchodów przypadającej w poniedziałek 68. rocznicy śmierci w b. niemieckim obozie Auschwitz II-Birkenau Edyty Stein - świętej Teresy Benedykty od Krzyża.

 • ...68 lat temu Niemcy zgładzili w komorze gazowej obozu Auschwitz II-Birkenau Edytę Stein - siostrę Teresę Benedyktę od Krzyża. Rocznica przypadnie w poniedziałek.

 • Uroczystości 70. rocznicy śmierci Edyty Stein

  Droga modlitewna wzdłuż rampy w byłym niemieckim obozie Birkenau, którą przeszli m.in. hierarchowie polskiego i niemieckiego Kościoła katolickiego, zainaugurowała w czwartek uroczystości 70. rocznicy śmierci św. Teresy Benedykty od Krzyża - Edyty Stein.

 • ​USA: Zabrakło pieniędzy na ponowne przeliczenie głosów

  Kandydatka Zielonych w wyborach prezydenckich USA Jill Stein w sobotę wycofała wniosek o ponowne przeliczenie głosów w Pensylwanii, gdy sąd stanowy zażądał od jej sztabu kaucji 1 mln dolarów. Stein zapewnia, że walkę będzie kontynuować w sądzie federalnym.

 • Kandydatka Zielonych zbiła majątek w branżach, które krytykuje

  Kandydatka Zielonych w wyborach prezydenckich Jill Stein, która zbudowała swą kampanie na krytyce Wall Street, przemysłu farmaceutycznego, kopalnego, czy zbrojeniowego zrobiła majątek inwestując właśnie w te branże - donosi dziennik "Daily Beast".

 • Wybory w USA: W sądzie federalnym wniosek o ponowne liczenie głosów w Pensylwanii

  Kandydatka Zielonych na prezydenta USA Jill Stein w poniedziałek złożyła wniosek w sądzie federalnym w Pensylwanii, aby doprowadzić do ponownego przeliczenia głosów oddanych w tym stanie w wyborach szefa państwa 8 listopada.

 • Netia Off Camera: Kortez wśród artystów, którzy zagrają na Off Scenie

  Intrygująca Sonia Stein, liryczny Kortez i najciekawsi przedstawiciele polskiej sceny niezależnej wystąpią w ramach Off Sceny na festiwalu Netia Off Camera. Publiczność czeka kilkanaście niezwykłych spotkań z artystami, którzy mówią własnym głosem.

 • Kandydatka Zielonych zbiła majątek w branżach, które krytykuje

  Kandydatka Zielonych w wyborach prezydenckich w USA - Jill Stein, która zbudowała swą kampanie na krytyce Wall Street, przemysłu farmaceutycznego, kopalnego, czy zbrojeniowego zrobiła majątek inwestując właśnie w te branże - donosi dziennik "Daily Beast".

Zdjęcia na temat: stein