• Informacje na temat:

  stella

Artykuły na temat: stella
 • Afera Stella Maris. Sąd zadecydował w sprawie byłego lidera pomorskiego SLD

  Sąd Okręgowy w Gdańsku uniewinnił w piątek byłego lidera pomorskiego SLD Jerzego Jędykiewicza, oskarżonego o udział w aferze finansowej wydawnictwa Archidiecezji Gdańskiej Stella Maris.

 • Zimowa Stella uderzyła w USA i zdezorganizowała życie... 50 mln ludzi

  Zimowy sztorm Stella uderzył w północno-wschodnią część Stanów Zjednoczonych i zdezorganizował życie 50 milionów ludzi. W oczekiwaniu na atak zimy odwołano zajęcia w szkołach, ograniczono kursowanie komunikacji publicznej, zamknięto biura i urzędy, odwołano prawie 8,5 tysiąca lotów. Uderzenie Stelli okazało się jednak dużo słabsze, niż przewidywano.

 • Uchylenie wyroku ws. afery w wydawnictwie Stella Maris

  Sąd Apelacyjny w Gdańsku uchylił we wtorek wyrok 3,5 roku więzienia dla b. lidera pomorskiego SLD Jerzego Jędykiewicza, oskarżonego o współudział w aferze finansowej w kościelnym wydawnictwie Stella Maris i skierował sprawę do ponownego rozpatrzenia.

 • Skarbówka pozwie wydawnictwo Stella Maris

  Służby skarbowe chcą na drodze sądowej odzyskać pieniądze nienależnie wypłacone gdańskiemu wydawnictwu kościelnemu Stella Maris. Sprawa wiąże się z 14 mln zł, które w marcu 2007 roku gdańska skarbówka wypłaciła Stella Maris jako zwrot podatku VAT i odsetki.

 • Afera Stella Maris: Wyrok dla współpracownika arcybiskupa

  Zapadł wyrok ws. głośnej afery finansowej w wydawnictwie archidiecezji gdańskiej Stella Maris. Sąd Okręgowy w Gdańsku skazał byłego kapelana - współpracownika arcybiskupa Tadeusza Gocłowskiego na karę 3 lat i 8 miesięcy więzienia w zawieszeniu.

 • Afera Stella Maris: B. pomorski szef SLD nie pójdzie do więzienia. Sąd uchylił wyrok

  Sąd Apelacyjny w Gdańsku uchylił wyrok 3,5 roku więzienia dla byłego lidera pomorskiego SLD Jerzego Jędykiewicza, oskarżonego o współudział w aferze finansowej w kościelnym wydawnictwie Stella Maris, i skierował sprawę do ponownego rozpatrzenia. Chodzi o zarzut przywłaszczenia i "prania pieniędzy" - od części innych zarzutów Jędykiewicz został uniewinniony.

 • Pełnomocnik archidiecezji gdańskiej Mieczysław Hebel zeznawał w środę przed Sądem Okręgowym w Gdańsku w procesie b. przewodniczącego pomorskiego SLD Jerzego Jędykiewicza, współoskarżonego w związku z aferą finansową w kościelnym wydawnictwie Stella Maris.

 • Gdańska prokuratura postawiła zarzuty trzeciemu pracownikowi firmy Energobudwa, którą kierował pomorski baron SLD Jerzy Jędykiewicz. Zarzuty dotyczą afery prania brudnych pieniędzy w kościelnym wydawnictwie Stella Maris.

 • Proces Stella Maris: Przesłuchiwany Abp Gocłowski

  W procesie dotyczącym afery finansowej w kościelnym wydawnictwie Stella Maris przed Sądem Okręgowym w Gdańsku stanął jako świadek b. metropolita gdański abp Tadeusz Gocłowski. Przesłuchanie, bez udziału dziennikarzy, odbywa się na terenie gdańskiej kurii biskupiej.

 • Do 10 lat więzienia grozi 41-letniemu Mariuszowi K., kolejnemu oskarżonemu w związku z aferą w wydawnictwie archidiecezji gdańskiej Stella Maris.

Zdjęcia na temat: stella
Wideo na temat: stella