• Informacje na temat:

  stevenson

Artykuły na temat: stevenson
 • Adonis Stevenson znokautowany. Teraz walczy o życie w szpitalu

  Adonis Stevenson (29-2-1, 24 KO), który został w nocy znokautowany przez Aleksandra Gwozdyka (16-0, 13 KO) i stracił pas WBC w wadze półciężkiej na gali w Quebecu, walczy o życie w szpitalu.

 • Adonis Stevenson wybudzony ze śpiączki! Po walce o pas był w stanie krytycznym

  Adonis Stevenson - kanadyjski bokser, który trzy tygodnie temu po walce o mistrzostwo świata w stanie krytycznym trafił do szpitala - został wybudzony ze śpiączki farmakologicznej. Taką informację przekazały lokalne media z kanadyjskiego Quebecu, powołując się na partnerkę pięściarza Simone God.

 • Bokser Andrzej Fonfara przegrał w 2. rundzie walkę ze Stevensonem o pas WBC

  Andrzej Fonfara przegrał w drugiej rundzie walkę z broniącym tytułu Kanadyjczykiem Adonisem Stevensonem o mistrzostwo świata WBC w bokserskiej wadze półciężkiej. Pojedynek odbył się w Montrealu.

 • ...autoryzowanej biografii Sylvii Plath pt. "Bitter Fame" Anne Stevenson. Z tej okazji Stevenson przygotowała wystąpienie pt. "Ted Hughes i Sylvia Plath w XXI wieku". - Do zorganizowania sesji zainspirował...

 • Fonfara cięższy od Stevensona przed walką o pas WBC

  Pochodzący z Białobrzegów Andrzej Fonfara okazał się pół kilograma cięższy od Kanadyjczyka Adonisa Stevensona podczas oficjalnego ważenia, poprzedzającego sobotnią walkę o mistrzostwo świata federacji WBC w kategorii półciężkiej. Polak waży 79,2 kg, a jego rywal, który w Montrealu po raz trzeci będzie bronił wywalczonego prawie rok temu tytułu - 78,7 kg.

 • Wypełniał wniosek o wizę. Przez pomyłkę zaznaczył, że jest... terrorystą

  ...70 letni Brytyjczyk nie będzie mógł polecieć na święta do Stanów Zjednoczonych. Powodem jest niewłaściwie wypełniony przez niego wniosek o elektroniczną wizę. Pan John Stevenson przez pomyłkę zaznaczył w formularzu, ze jest… terrorystą. Natychmiast po wysłaniu go pojął, że popełnił błąd. Było jednak za późno.

 • Słynny były kubański bokser Teofilo Stevenson znowu w akcji. Jak dawniej na ringu - tak i teraz jego przeciwnicy nie mają szans. Tyle tylko, że Stevenson...

 • ​Fonfara przegrał walkę o pas WBC

  Andrzej Fonfara przegrał jednogłośnie na punkty (110:115, 110:115, 109:116) walkę z Kanadyjczykiem Adonisem Stevensonem o pas bokserskiego mistrza świata federacji WBC w wadze półciężkiej. Pojedynek odbył się w Montrealu.

 • Rewolucja w amerykańskiej prasie

  ...125 lat po jego założeniu w Paryżu dziennik "International Herald Tribune" zmieni się we wtorek w "New York Times International", międzynarodowe wydanie nowojorskiego dziennika. Informację przekazał redaktor naczelny "NYTI" Richard Stevenson.

 • Jekyll & Hyde

  Sztuka, oparta na noweli Stevensona, jest niewątpliwie jednym z najciekawszych musicali końca XX wieku.

Zdjęcia na temat: stevenson
Dyskusje na temat: stevenson