• Informacje na temat:

  stopa

Artykuły na temat: stopa
 • Stopa bezrobocia w dół. "Najmniej w historii badania"

  Stopa bezrobocia rejestrowanego w lipcu wyniosła 8,6 proc.- podał Główny Urząd Statystyczny. To najmniej w historii badania, prowadzonego od 1992 r. - podkreślił. W czerwcu bezrobocie wyniosło 8,8 proc.

 • Opolskie: Przestępca zatrzymał "na stopa"... radiowóz. I opowiedział, jak unika kary

  W ręce policji wpadł przestępca, który ukrywał się przed polskim wymiarem sprawiedliwości w Wielkiej Brytanii. Mężczyzna zatrzymał "na stopa" nieoznakowany radiowóz w okolicach Olesna w Opolskiem. Nie mając świadomości, z kim rozmawia, opowiedział o tym, jak unika zasądzonej kary.

 • Nie wiem, czy ktoś jeszcze pamięta pana Kononowicza, którego źli ludzie podpuścili do publicznych wystąpień w roli kandydata na prezydenta i potem zarabiali na internetowej "bece" z niego. Ale jego wyborcze hasło "żeby nie było niczego!" pewnie jeszcze dźwięczy Państwu w uszach. Nie wiem, jak to jest z prawami autorskimi, ale proponuję, żeby stało się ono oficjalnym hasłem PiS na następne wybory. Przynajmniej jako oferta partii rządzącej dla rolnictwa.

 • Tyrteuszu, stop!

  Z aangażowana w sprawy kraju twórczość poetycka zwana jest poezją tyrtejską, od imienia Tyrteusza - poety i śpiewaka greckiego z VII wieku przed narodzeniem...

 • "Rzeczpospolita": Stop uchodźcom

  Szykuje się rewolucja na granicy - ustaliła "Rzeczpospolita". Wnioski o azyl składane przez cudzoziemców mają byś rozpatrywane w trybie ekspresowym, bez wpuszczania do Polski.

 • GUS: W lutym stopa bezrobocia wyniosła 12 proc.

  W lutym bezrobotni zarejestrowani w urzędach pracy stanowili 12 proc. osób aktywnych zawodowo - poinformował GUS. W styczniu stopa bezrobocia także wynosiła 12 proc.

 • Wrocław: Wyścigi "na stopa"

  Auto Stop Race to jedyne tego typu wydarzenie na Dolnym Śląsku i jedno z nielicznych w Polsce. Ideą zawodów jest dotarcie w jak najkrótszym czasie z Wrocławia do wyznaczonego przez organizatora celu.

 • Wielotysięczne manifestacje w Budapeszcie. "Stop Orban!"

  Dziesiątki tysięcy Węgrów wzięły udział w demonstracji na rzecz demokracji w Budapeszcie zorganizowanej pod hasłem „My jesteśmy większością”. Mówcy apelowali o pomaganie organizacjom pozarządowym.

 • Pierwszy raz w historii: ujemna stopa procentowa EBC

  Europejski Bank Centralny obniżył stopę depozytów o 10 pb, do minus 0,10 proc. To pierwszy przypadek w historii, kiedy stopa EBC jest ujemna. Oznacza to, że teraz prywatne banki - jeśli będą chciały złożyć swoje pieniądze na depozycie w Europejskim Banku Centralnym - będą musiały za to zapłacić. Dla nas oznacza to osłabienie euro w stosunku do złotego i zwiększenie prawdopodobieństwa obniżenia...

 • ​Kierowca zignorował znak "stop" i potrącił rowerzystkę

  Na siniakach i zadrapaniach skończyło się groźnie wyglądające zdarzenie drogowe w Lubartowie w Lubelskiem. Kierowca nie zatrzymał się pomimo znaku "Stop", wjechał na skrzyżowanie i potrącił rowerzystkę. Mężczyzna stracił prawo jazdy i stanie przed sądem.

Zdjęcia na temat: stopa
Wideo na temat: stopa
Dyskusje na temat: stopa