• Informacje na temat:

  stopa

Artykuły na temat: stopa
 • Co to jest stopa cukrzycowa?

  Stopa cukrzycowa należy do przewlekłych powikłań cukrzycy. Występuje zarówno u chorych na cukrzycę typu 1, jak i typu 2. Jest to owrzodzenie (płytkie albo głębokie przerwanie ciągłości skóry) zlokalizowane zwykle na części podeszwowej lub grzbietowej stopy. Najczęściej występuje pod główkami kości śródstopia, na grzbietach palców albo na pięcie.

 • Stopa bezrobocia w dół. "Najmniej w historii badania"

  Stopa bezrobocia rejestrowanego w lipcu wyniosła 8,6 proc.- podał Główny Urząd Statystyczny. To najmniej w historii badania, prowadzonego od 1992 r. - podkreślił. W czerwcu bezrobocie wyniosło 8,8 proc.

 • Opolskie: Przestępca zatrzymał "na stopa"... radiowóz. I opowiedział, jak unika kary

  W ręce policji wpadł przestępca, który ukrywał się przed polskim wymiarem sprawiedliwości w Wielkiej Brytanii. Mężczyzna zatrzymał "na stopa" nieoznakowany radiowóz w okolicach Olesna w Opolskiem. Nie mając świadomości, z kim rozmawia, opowiedział o tym, jak unika zasądzonej kary.

 • Nie wiem, czy ktoś jeszcze pamięta pana Kononowicza, którego źli ludzie podpuścili do publicznych wystąpień w roli kandydata na prezydenta i potem zarabiali na internetowej "bece" z niego. Ale jego wyborcze hasło "żeby nie było niczego!" pewnie jeszcze dźwięczy Państwu w uszach. Nie wiem, jak to jest z prawami autorskimi, ale proponuję, żeby stało się ono oficjalnym hasłem PiS na następne wybory. Przynajmniej jako oferta partii rządzącej dla rolnictwa.

 • Tyrteuszu, stop!

  Z aangażowana w sprawy kraju twórczość poetycka zwana jest poezją tyrtejską, od imienia Tyrteusza - poety i śpiewaka greckiego z VII wieku przed narodzeniem...

 • "Rzeczpospolita": Stop uchodźcom

  Szykuje się rewolucja na granicy - ustaliła "Rzeczpospolita". Wnioski o azyl składane przez cudzoziemców mają byś rozpatrywane w trybie ekspresowym, bez wpuszczania do Polski.

 • GUS: W lutym stopa bezrobocia wyniosła 12 proc.

  W lutym bezrobotni zarejestrowani w urzędach pracy stanowili 12 proc. osób aktywnych zawodowo - poinformował GUS. W styczniu stopa bezrobocia także wynosiła 12 proc.

 • "Stop Soros". Komisja Wenecka wzywa Węgry

  Komisja Wenecka wezwała parlament Węgier, by poczekał z przyjęciem pakietu ustaw antyimigracyjnych "Stop Soros", a Wysoki Komisarz Narodów Zjednoczonych ds. Praw Człowieka (UNHCHR) je skrytykował.

 • Wrocław: Wyścigi "na stopa"

  Auto Stop Race to jedyne tego typu wydarzenie na Dolnym Śląsku i jedno z nielicznych w Polsce. Ideą zawodów jest dotarcie w jak najkrótszym czasie z Wrocławia do wyznaczonego przez organizatora celu.

 • Wielotysięczne manifestacje w Budapeszcie. "Stop Orban!"

  Dziesiątki tysięcy Węgrów wzięły udział w demonstracji na rzecz demokracji w Budapeszcie zorganizowanej pod hasłem „My jesteśmy większością”. Mówcy apelowali o pomaganie organizacjom pozarządowym.

Zdjęcia na temat: stopa
Wideo na temat: stopa