• Informacje na temat:

  stopka

Artykuły na temat: stopka
 • "Pan stopek" dostał zakaz... przybijania piątek

  Ponad 1300 osób podpisało petycję sprzeciwiającą się zakazowi nałożonemu na "pana stopka" z regionu West Dunbartonshire w Szkocji. Mężczyźnie, który codziennie przeprowadza przez ulice najmłodszych uczniów jednej ze szkół, odmówiono prawa do... przybijania dzieciom piątek.

 • Do niegroźnego wycieku amoniaku doszło wczoraj wieczorem w Stopce koło Koronowa podczas sprawdzania nowej instalacji w jednej z chłodni firmy przetwórstwa spożywczego.

 • W wieku 90 lat w niedzielę zmarł Hermann Kant, jeden z najbardziej znanych i poczytnych pisarzy Niemieckiej Republiki Demokratycznej - poinformowało wydawnictwo Kulturmaschinen. W Polsce znane są jego powieści "Pobyt", "Aula", "Stopka redakcyjna".

 • Rasa, która przetrwała. Kolejna odsłona „niedźwiedziej” kampanii TPN

  Sabała, Stopka-Dziaduś, Barabasz – oto nazwiska, które do dzisiaj wzbudzają lęk na niedźwiedziej „dzielni”. Choć efekty aktywności tych słynnych myśliwych odchodzą w niepamięć, Niedźwiedzie z TPN-u w ramach kampanii społecznej Tatrzańskiego Parku Narodowego, domagają się szacunku - aby ich rasa mogła przetrwać.

 • Spotkanie autorskie z prof. Andrzejem Strumiłło

  Galeria Arsenał w Białymstoku oraz Społeczne Stowarzyszenie Prasoznawcze "Stopka" w Łomży zaproszają na spotkanie autorskie z prof. Andrzejem Strumiłło.

 • Medal, który Wisława Szymborska otrzymała w 1996 roku wraz z Nagrodą Nobla, po śmierci poetki stał się własnością Uniwersytetu Jagiellońskiego i jest przechowywany w Muzeum UJ - Collegium Maius - poinformował dyrektor placówki dr hab. Krzysztof Stopka.

 • Pierwsze na Podhalu... sanki na kółkach

  Górale mieli już dość kapryśnej zimy - raz jest śnieg, a za chwilę go nie ma - i ciągłego zmieniania wozów na sanie i odwrotnie. Stanisław Stopka Kolesor znalazł na to sposób - sanki na kółkach.

 • Siedemnaście najcenniejszych drewnianych kościołów w archidiecezji katowickiej zostanie dokładnie zabezpieczonych przed pożarem i włamaniem. Prace powinny się zakończyć do końca tego roku - poinformował rzecznik archidiecezji ks. Artur Stopka.

 • Drewniane kościoły z systemami zabezpieczeń

  ...17 najcenniejszych drewnianych kościołów w archidiecezji katowickiej zostanie dokładnie zabezpieczonych przed pożarem i włamaniem. Prace powinny się zakończyć do końca tego roku - poinformował rzecznik archidiecezji ks. Artur Stopka.

 • Porada dnia dla rodziców: Jak usunąć dziecku ze stóp wilgotny piasek na plaży?

  ​Odwieczny problem rodziców, którzy spędzają czas z dziećmi na plaży - jak usunąć z małych stópek wilgotny piasek, żeby móc swobodnie założyć dziecku buty? Odpowiedź znaleźli internauci.

Zdjęcia na temat: stopka
Dyskusje na temat: stopka