• Informacje na temat:

  stroiński

Artykuły na temat: stroiński
 • W lipcu pierwszy klaps na planie "53 wojen". W obsadzie m.in. Popławska i Stroiński

  W lipcu padnie pierwszy klaps na planie pełnometrażowego debiutu fabularnego Ewy Bukowskiej – „53 wojny”. Scenariusz powstał na motywach książki Grażyny Jagielskiej „Miłość z kamienia. Życie z korespondentem wojennym” - podało na swojej stronie internetowej Studio Munka. Główne role zagrają Magdalena Popławska i Michał Żurawski. W obsadzie są jeszcze m.in. Kinga Preis i Krzysztof Stroiński.

 • Główne role w filmie kinowym "Lęk wysokości", który wyreżyseruje Bartek Konopka - pod opieką artystyczną Agnieszki Holland zagrają Marcin Dorociński i Krzysztof Stroiński.

 • Stroinski: Pierwsza myśl po przekroczeniu mety Runmageddon Kaukaz? Szczęście

  "Tereny do biegania są wszędzie. To jest kwestia podejścia do tematu" - mówi w rozmowie z dziennikarką RMF FM Urszulą Gwiazdą, zwycięzca Runmageddon Kaukaz Daniel Stroinski z RMF4RT OCR. Pytany o to jak zacząć przygodę z bieganiem, odpowiada: trzeba się ruszyć z kanapy. "Trzeba zacząć od małych kroków, żeby się nie zniechęcić. Trzeba być systematycznym" - radzi. Sam wspomina, że w przeszłości miał grać w piłkę, ale usłyszał, że ma za słabe warunki fizyczne.

 • Pułkownik Stroiński: Dobrze mówimy po rosyjsku, dogadujemy się z kontrolerami

  Dobrze mówimy po rosyjsku, nie mieliśmy nigdy językowych problemów w kontaktach z rosyjskimi kontrolerami lotów - mówi dowódca eskadry samolotowej Pułku Lotnictwa Specjalnego Bartosz Stroiński. Wcześniej Rosjanie zasugerowali, że polska załoga miała problemy z ich językiem.

 • Pasikowski kręci nowego "Pitbulla". Zobacz zdjęcia z planu

  Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z planu filmu "Pitbull. Ostatni pies" w reżyserii Władysława Pasikowskiego. W obsadzie są m.in. Marcin Dorociński, Rafał Mohr i Krzysztof Stroiński.

 • "Pitbull. Ostatni pies" wkrótce w kinach. Jest pierwszy zwiastun!

  Do sieci trafił oficjalny zwiastun filmu "Pitbull. Ostatni pies" w reżyserii Władysława Pasikowskiego. W obsadzie są m.in. Marcin Dorociński, Rafał Mohr, Krzysztof Stroiński, Cezary Pazura i Dorota Rabczewska. Film trafi do kin 15 marca.

 • Szpital w Lesznie wznowi przyjmowanie pacjentów

  Jak poinformował dziś dyrektor placówki Tomasz Stroiński od wtorku Szpital Wojewódzki w Lesznie (Wielkopolskie) wznowi przyjmowanie pacjentów na oddział dziecięcy.

 • Szpital w Lesznie wznowił przyjmowanie dzieci

  Przyjmowanie pacjentów na oddział dziecięcy - jak poinformował dyrektor placówki Tomasz Stroiński - wznowił we wtorek Szpital Wojewódzki w Lesznie (Wielkopolskie).

 • Podczas czwartego dnia Festiwalu Polskich Filmółw Fabularnych w Gdyni pokazano fabularny debiut Bartka Konopki "Lęk wysokości". Główne role zagrali Marcin Dorociński i Krzysztof Stroiński.

 • Zawodnik w barwach RMF FM wygrał ekstremalny bieg

  Daniel Stroinski z RMF4RT OCR, który w marcu wygrał Runmageddon Sahara, ponownie okazał się najlepszym ekstremalnym biegaczem! Tym razem pokonał arcytrudną, 100 km trasę w górach Kaukazu

Dyskusje na temat: stroiński