• Informacje na temat:

  stroiński

Artykuły na temat: stroiński
 • W lipcu pierwszy klaps na planie "53 wojen". W obsadzie m.in. Popławska i Stroiński

  W lipcu padnie pierwszy klaps na planie pełnometrażowego debiutu fabularnego Ewy Bukowskiej – „53 wojny”. Scenariusz powstał na motywach książki Grażyny Jagielskiej „Miłość z kamienia. Życie z korespondentem wojennym” - podało na swojej stronie internetowej Studio Munka. Główne role zagrają Magdalena Popławska i Michał Żurawski. W obsadzie są jeszcze m.in. Kinga Preis i Krzysztof Stroiński.

 • Główne role w filmie kinowym "Lęk wysokości", który wyreżyseruje Bartek Konopka - pod opieką artystyczną Agnieszki Holland zagrają Marcin Dorociński i Krzysztof Stroiński.

 • Pułkownik Stroiński: Dobrze mówimy po rosyjsku, dogadujemy się z kontrolerami

  Dobrze mówimy po rosyjsku, nie mieliśmy nigdy językowych problemów w kontaktach z rosyjskimi kontrolerami lotów - mówi dowódca eskadry samolotowej Pułku Lotnictwa Specjalnego Bartosz Stroiński. Wcześniej Rosjanie zasugerowali, że polska załoga miała problemy z ich językiem.

 • Pasikowski kręci nowego "Pitbulla". Zobacz zdjęcia z planu

  Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z planu filmu "Pitbull. Ostatni pies" w reżyserii Władysława Pasikowskiego. W obsadzie są m.in. Marcin Dorociński, Rafał Mohr i Krzysztof Stroiński.

 • "Pitbull. Ostatni pies" wkrótce w kinach. Jest pierwszy zwiastun!

  Do sieci trafił oficjalny zwiastun filmu "Pitbull. Ostatni pies" w reżyserii Władysława Pasikowskiego. W obsadzie są m.in. Marcin Dorociński, Rafał Mohr, Krzysztof Stroiński, Cezary Pazura i Dorota Rabczewska. Film trafi do kin 15 marca.

 • Szpital w Lesznie wznowi przyjmowanie pacjentów

  Jak poinformował dziś dyrektor placówki Tomasz Stroiński od wtorku Szpital Wojewódzki w Lesznie (Wielkopolskie) wznowi przyjmowanie pacjentów na oddział dziecięcy.

 • Szpital w Lesznie wznowił przyjmowanie dzieci

  Przyjmowanie pacjentów na oddział dziecięcy - jak poinformował dyrektor placówki Tomasz Stroiński - wznowił we wtorek Szpital Wojewódzki w Lesznie (Wielkopolskie).

 • Podczas czwartego dnia Festiwalu Polskich Filmółw Fabularnych w Gdyni pokazano fabularny debiut Bartka Konopki "Lęk wysokości". Główne role zagrali Marcin Dorociński i Krzysztof Stroiński.

 • "Rysa" otworzy festiwal w Gdyni

  ...33. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni otworzy 15 września dramat psychologiczny "Rysa" w reżyserii Michała Rosy, z Krzysztofem Stroińskim i Jadwigą Jankowską- Cieślak.

 • Polskie Oscary wręczone

  ..."33 sceny z życia" w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej uhonorowano Orłem 2009 dla najlepszego polskiego filmu. Orły dla najlepszych aktorów otrzymali Jadwiga Jankowska- Cieślak i Krzysztof Stroiński, zaś statuetkę dla najlepszego reżysera Jerzy Skolimowski.

Dyskusje na temat: stroiński