• Informacje na temat:

  student

Artykuły na temat: student
 • Zadłużony jak... student

  ...studentów.

 • Zaginął 23-letni student UJ

  Policja poszukuje 23-letniego studenta Uniwersytetu Jagiellońskiego Vladyslava Hubara. O pomoc w odnalezieniu młodego mężczyzny apelują na Facebooku jego znajomi.

 • USA: Student zastrzelił policjanta

  Policjant został śmiertelnie postrzelony na terenie politechniki w Lubbock w stanie Teksas. Sprawca - 19-letni student uczelni - zbiegł z miejsca zdarzenia, ale został szybko ujęty.

 • "Przegląd": Studenci zadłużeni na wieczność

  York Times" już w 1875 r. - o tym, że uniwersytety oferowały studentom zbędne luksusy, jeśli chodzi o zakwaterowanie, wyżywienie, a nawet "rekreacje atletyczne". Na fali idei oświeceniowej, która w Ameryce zbiegła się z ruchem abolicjonistycznym i reformami po wojnie secesyjnej, zaczęły powstawać pierwsze uniwersytety publiczne. Publiczne - bo choć wciąż pobierały od studentów czesne, było ono...

 • Nowe ustalenia ws. zaginionego studenta Politechniki Poznańskiej

  Pojawiły się kolejne doniesienia w sprawie zaginionego Michała Rosiaka, studenta Politechniki Poznańskiej. Jak ustalili dziennikarze "Gazety Wyborczej", z telefonu 19-latka wysłano zdjęcie na Snapchacie. Chłopaka nagrały także kamery autobusu. Mija dokładnie tydzień, od kiedy 19-letni student zniknął bez śladu.

 • Poznań: Nowe ustalenia w sprawie zaginionego studenta

  Pojawiły się kolejne doniesienia w sprawie zaginionego Michała Rosiaka, studenta Politechniki Poznańskiej. Jak ustalili dziennikarze "Gazety Wyborczej", z telefonu 19-latka wysłano zdjęcie na Snapchacie. Chłopaka nagrały także kamery autobusu. Mija dokładnie tydzień, odkąd 19-letni student zniknął bez śladu.

 • Wykładowca wykorzystywał studentów? Jest akt oskarżenia

  Prokuratura Okręgowa w Legnicy oskarżyła byłego wykładowcę Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy Jarosława G. o wykorzystywanie seksualne sześciu studentów tej uczelni.

 • Wykładowca Wojskowej Akademii Technicznej zawieszony po śmierci studenta

  ..."Wykładowca wychowania fizycznego zgodnie z procedurą pozostaje do dyspozycji prokuratury do czasu wyjaśnienia sprawy i nie prowadzi zajęć" - powiedziała rzeczniczka Wojskowej Akademii Technicznej Ewa Jankiewicz. W tym tygodniu zmarł jeden ze studentów uczelni.

 • Student odnalazł szkielet dinozaura sprzed 65 mln lat

  Harrison Duran, student piątego roku biologii, odnalazł podczas wykopalisk w Północnej Dakocie szkielet dinozaura pochodzący sprzed 65 mln lat. Jak przyznaje, od małego fascynował się dinozaurami. Nigdy jednak nie spodziewał się, że dokona takiego odkrycia.

 • Śmierć studenta w krakowskim akademiku. Nowe ustalenia

  ...​Kolejne ustalenia policji w sprawie makabrycznego odkrycia w krakowskim akademiku. W niedzielę wieczorem znaleziono tam ciało 21-letniego studenta. Według funkcjonariuszy mężczyzna prawdopodobnie popełnił samobójstwo.

Zdjęcia na temat: student
 • Irańscy studenci na terenie ambasady brytyjskiej w Teheranie
Wideo na temat: student
 • Student zbudował urządzenie pomiarowe z klocków Lego

  Student fizyki z Uniwersytetu Keplera w Linzu zbudował maszynę do pomiaru elastyczności materiałów gumowych przy użyciu klocków Lego. Maszyna mierzy siłę nacisku i rozciągliwość, co pozwala określić potencjalną elastyczność gumowych elementów. Konstruktor Richard Moser twierdzi, że jego urządzenie z klocków Lego jest niemal tak samo dokładne, jak dużo droższe maszyny dostępne na rynku. Cena

 • Miał go uratować cud. Sparaliżowany student odebrał dyplom na własnych nogach

  Za sprawą Chrisa Nortona tegoroczna uroczystość pożegnania absolwentów uniwersytetu w mieście Decora w amerykańskim stanie Iowa, miała wyjątkowo emocjonalny charakter. Dwudziestotrzyletni, sparaliżowany od szyi w dół mężczyzna postawił sobie cel - odebrać dyplom ukończenia studiów na własnych nogach. Lekarze nie dawali mu wielkich nadziei na powrót do zdrowia. Na szczęście niezłomny student nie

 • Studenci szukają śladów włamania

  Studenci szukają śladów włamania

Dyskusje na temat: student