• Informacje na temat:

  styka

Artykuły na temat: styka
 • ​Prezydent Duda: To najpoważniejszy problem, z jakim styka się UE

  Kryzys imigracyjny, to najpoważniejszy problem, z jakim styka się dzisiaj Unia Europejska; mam nadzieję, że Europa wreszcie podejdzie na poważnie do kwestii rozwiązania tego kryzysu - powiedział w piątek w Budapeszcie prezydent Andrzej Duda.

 • Cerber (Kerberos) i Styks (Styx) - tak będą się nazywać dwa nowe księżyce Plutona, poinformowała w oficjalnym komunikacie Międzynarodowa Unia Astronomiczna (IAU). Nazwy wybrano w ogólnoświatowym plebiscycie prowadzonym przez internet, a zatwierdziła je IAU.

 • Jeśli oddzwonisz, zapłacisz fortunę. Urząd Komunikacji Elektronicznej ostrzega przed niepokojącym zjawiskiem, z którym styka się coraz więcej osób.

 • Zmarł ostatni z rodu Styków

  Andrzej Styka - ostatni z rodu Styków, wnuk Jana Styki, czyli pomysłodawcy i twórcy Panoramy Racławickiej, zmarł w Stanach Zjednoczonych - poinformowało Muzeum Narodowe we Wrocławiu. Styka był naukowcem, wynalazcą i propagatorem tradycji swojej rodziny.

 • Emir Kusturica & The No Smoking Orchestra

  ..."Gra na gitarze daje mi dokładnie to samo, co robienie filmów. Osiągnięcie stanu, w którym intelekt styka się z emocjami. Wolność .." - Emir Kusturica.

 • Emir Kusturica & The No Smoking Orchestra

  ..."Gra na gitarze daje mi dokładnie to samo, co robienie filmów. Osiągnięcie stanu, w którym intelekt styka się z emocjami. Wolność .." Emir Kusturica...

 • Zwracaj leki do apteki

  Każdy z nas na co dzień styka się z lekami, jednak nie każdy wie co robić z tymi, które straciły swój termin ważności.

 • Warszawa walczy z cyberprzemocą

  Ponad połowa internautów w wieku 12-17 lat styka się z przemocą werbalną za pośrednictwem internetu lub telefonu. Problem obecny jest w warszawskich gimnazjach, dlatego stołeczny Ratusz zaangażował się w walkę z cybeprzemocą.

 • Uwaga! My na wczasach, a w domu...włamanie

  Mądry Polak przed szkodą. Najlepszy wypoczynek poza domem może zepsuć obraz pobojowiska, który zastaniemy w naszym domu po powrocie. "Wakacyjne włamania" to nie ewenement ale rutyna, z którą na co dzień styka się pomorska policja.

 • Personel szpitali powinien się zaszczepić

  Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Krakowie dr Rafał Niżankowski wysłał do dyrektorów szpitali w Małopolsce list z przypomnieniem, że są zobowiązani zapewnić personelowi, który styka się z pacjentami, możliwość zaszczepienia się przeciwko grypie. Pracownicy mogą odmówić, ale według szefa małopolskiego sanepidu, powinni to zrobić na piśmie.

Wideo na temat: styka
 • Najcichsze miejsce w Europie

  Najcichsze miejsce w Europie znajduje się w Krakowie. Na AGH otwarto zmodernizowaną komorę bezechową. Komora to żelbetonowy sześcian o wymiarach 10m x 10m x 10m. Styka on się z podłożem jedynie poprzez 25 wsporników. Całość waży prawie 500 ton a w środku znajduje się 7 tysięcy klinów niwelujących odbicia fal dźwiękowych. Kliny te znajdują się na ścianach, suficie i podłodze. Pomieszczenie