• Informacje na temat:

  suchocka hanna

Artykuły na temat: suchocka hanna
 • Hanna Suchocka honorową przewodniczącą Komisji Weneckiej

  Hanna Suchocka została mianowana w piątek honorową przewodniczącą Komisji Weneckiej. Informację tę była premier przekazała PAP po inauguracji obrad sesji plenarnej tego gremium.

 • Hanna Suchocka uhonorowana Diamentowym Laurem Umiejętności i Kompetencji

  Była premier, prof. Hanna Suchocka została uhonorowana Diamentowym Laurem Umiejętności i Kompetencji. Kryształowy Laur z Diamentem kapituła przyznała ks. prof. Michałowi Hellerowi. Wręczyła je po raz 24. Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach.

 • Hanna Suchocka z międzynarodową nagrodą św. Wojciecha

  Była szefowa polskiego rządu Hanna Suchocka otrzymała w sobotę w Bratysławie z rąk prezydenta Słowacji Andreja Kiski międzynarodową nagrodę św. Wojciecha, przyznawaną za zasługi dla pokoju, wolności i współpracy w Europie.

 • Hanna Suchocka odniosła się do opinii Komisji Weneckiej ws. Polski

  Komisja Wenecka wydała opinię, dała wskazówki, natomiast rozwiązanie tego problemu jest w Polsce - uważa pierwsza wiceprzewodnicząca Komisji Weneckiej Hanna Suchocka.

 • Hanna Suchocka honorowym doktorem UKSW

  Była premier jest pierwszą kobietą, która została honorowym doktorem tej uczelni. - Ośmielam się twierdzić, iż jakkolwiek pani Hanna Suchocka jest kobietą, to jednocześnie jest "wybitnym mężem stanu(...) - mówił w laudacji ks. prof. Józef Krukowski. - Niewątpliwie do takich decyzji, jakie w swoim czasie podejmowała pani dr Hanna Suchocka, należy podpisanie Konkordatu między Stolicą Apostolską...

 • Hanna Suchocka napisała książkę

  Ambasador RP przy Stolicy Apostolskiej Hanna Suchocka zaprezentowała w środę w Rzymie swoją książkę "Rzymskie Pasje. Kościoły stacyjne Wiecznego Miasta". W premierze wydanego w Polsce tomu wziął udział prymas arcybiskup Józef Kowalczyk.

 • Hanna Suchocka w papieskiej komisji do walki z pedofilią w Kościele

  Była premier i była ambasador RP przy Stolicy Apostolskiej Hanna Suchocka została powołana przez papieża Franciszka w skład Komisji do spraw Ochrony Nieletnich, której zadaniem jest walka z pedofilią w Kościele. Watykan ogłosił dziś pierwsze nominacje.

 • Była premier i była ambasador RP przy Stolicy Apostolskiej Hanna Suchocka została powołana przez papieża Franciszka w skład Komisji do spraw Ochrony Nieletnich, której zadaniem jest walka z pedofilią w Kościele. Pierwsze nominacje Watykan ogłosił w sobotę.

 • Order Orła Białego dla Hanny Suchockiej

  Z okazji 25. rocznicy wyborów z 1989 roku prezydent Bronisław Komorowski wręczył odznaczenia państwowe osobom zasłużonym dla wolności. Order Orła Białego otrzymała była premier i była ambasador RP przy Stolicy Apostolskiej Hanna Suchocka. Wśród odznaczonych znaleźli się także m.in.: Olga Krzyżanowska, siostra Małgorzata Chmielewska, Tadeusz Fiszbach, Zbigniew Pełczyński, Michał Boni, Janusz...

 • Suchocka: Jan Paweł II dałby dziś wskazówki, co robić ws. Ukrainy

  ...„Jan Paweł II zawsze dbał o fundament. Potrafił interpretować wartości z duchem czasu. Myślę, że trochę brakuje jego głosu” – mówi Gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM, Hanna Suchocka. „Jan Paweł II dałby jakąś wskazówkę dotyczącą sytuacji na Ukrainie. On potrafił dawać polityczny przekaz posługując się metodą duszpasterską” - dodaje.

Zdjęcia na temat: suchocka hanna
 • Prezydent Bronisław Komorowski z żoną Anną, marszałek Senatu Bogdan Borusewicz oraz Ambasador RP przy Stolicy Apostolskiej Hanna Suchocka
Wideo na temat: suchocka hanna
 • Suchocka: Jan Paweł II dałby dziś wskazówki, co robić ws. Ukrainy

  „Jan Paweł II zawsze dbał o fundament. Potrafił interpretować wartości z duchem czasu. Myślę, że trochę brakuje jego głosu” – mówi Gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM, Hanna Suchocka. „Jan Paweł II dałby jakąś wskazówkę dotyczącą sytuacji na Ukrainie. On potrafił dawać polityczny przekaz posługując się metodą duszpasterską” - dodaje.

Dyskusje na temat: suchocka hanna