• Informacje na temat:

  sully

Artykuły na temat: sully
 • Sully, na pokładzie prezydenckiego samolotu, przyleciał do Waszyngtonu

  Sully - beżowy labrador, którego zdjęcie pokazujące jak czuwa przy trumnie Georga H.W. Busha, obiegło świat - jest w już w Waszyngtonie. Pies przyleciał na pokładzie prezydenckiego samolotu. W Waszyngtonie pożegna swojego pana. Zwierzę - zostało wytrenowane tak, żeby pomagać osobom chorym, głównie weteranom.

 • Pies Sully w Rotundzie. Tu także czuwał przy trumnie George’a H. W. Busha

  Sully, wyszkolony do pomocy weteranom i niepełnosprawnym, od czerwca bieżącego roku służył byłemu prezydentowi, który w ostatnich latach cierpiał na chorobę Parkinsona. Sully przysiadł, a następnie(...) Twitterze były rzecznik George'a Busha Jim McGarth. Na fotografii uweczniono, jak Sully leży obok trumny swojego pana. "Misja wykonana" - napisał rzecznik byłego prezydenta. oprac.

 • Dramatyczne lądowanie, które przeszło do historii. Zobacz zwiastun nowego filmu Clinta Eastwooda!

  Do sieci trafił zwiastun "Sully" - nowego filmu legendarnego Clinta Eastwooda. To oparta na faktach historia "cudu na rzece Hudson" - awaryjnego lądowania w dramatycznych okolicznościach, którego w 2009 roku dokonał kapitan Chesley "Sully" Sullenberger i jego konsekwencji.

 • Pies George'a Busha seniora, na pokładzie prezydenckiego samolotu, przyleciał do Waszyngtonu

  Sully - beżowy labrador, którego zdjęcie pokazujące jak czuwa przy trumnie George'a H.W. Busha, obiegło świat - jest w już w Waszyngtonie. Pies przyleciał na pokładzie prezydenckiego samolotu. W Waszyngtonie pożegna swojego pana. Zwierzę - zostało wytrenowane tak, żeby pomagać osobom chorym, głównie weteranom.

 • Niebieskie usta Stonesów, film Eastwooda i biografia Cybulskiego - nowy tydzień w kulturze

  ...​2 grudnia ukaże się "Blue & Lonesome", pierwszy album studyjny The Rolling Stones od ponad dekady. Do kin wejdzie "Sully", nowy film Clinta Eastwooda z Tomem Hanksem w roli dzielnego pilota. A w księgarniach 30 listopada ukaże się biografia "Cybulski. Podwójne salto".

 • Laureaci literackiej Nagrody Nobla

  Pierwszym laureatem Literackiej Nagrody Nobla był w 1901 roku Francuz Rene Sully Proudhomme, a listę dotychczasowych noblistów zamyka Angielka - Doris Lessing.

 • Gratulacje od pilota, który wylądował na rzece Hudson

  Amerykański pilot Sully Sullenberger, który w 2009 roku wylądował samolotem pasażerskim na rzecze Hudson pogratulował polskiemu koledze wczorajszego lądowania na Okęciu. Powiedział, że nie pamięta przypadku, by Boeing 767 kiedykolwiek lądował bez podwozia.

 • Pilot bohater kontra burmistrz Nowego Jorku. Chesley "Sully" Sullenberger protestuje przeciwko decyzji Michaela Bloomberga, który zezwolił na budowę stacji segregacji śmieci w pobliżu lotniska LaGuardia.

 • Wzruszające zdjęcie. Pies George'a Busha czuwa przy jego trumnie

  .... #Remembering41 pic.twitter.com/rXdyXAS4lk " additional="— Jim McGrath (@jgm41)" date="3 grudnia 2018" user="jgm41" /> Sully to pies wytrenowany do opiekowania się osobami chorymi - szczególnie weteranami. Potrafi wykonywać wiele poleceń - w tym nawet odbierać telefon.  Ktoś kiedyś powiedział, że jedyne czego Sully nie może ci zrobić, to martini. Ale i z tym sobie poradzi - znajdzie kogoś, kto zrobi ci tego...

 • Wzruszające zdjęcie. Pies George'a Busha czuwa przy jego trumnie

  ...pokładzie Air Force One, którym trumna z ciałem George’a Busha zostanie przetransportowana do Waszyngtonu. Sully to pies wytrenowany do opiekowania się osobami chorymi - szczególnie weteranami. Potrafi wykonywać wiele poleceń - w tym nawet odbierać telefon. "Ktoś kiedyś powiedział, że jedyne czego Sully nie może ci zrobić, to martini. Ale i z tym sobie poradzi - znajdzie kogoś, kto zrobi ci tego...

Zdjęcia na temat: sully
Dyskusje na temat: sully