• Informacje na temat:

  syrena

Artykuły na temat: syrena
 • Wieczór Sylwestrowy w Teatrze Syrena

  Tegoroczny sylwester w Teatrze Syrena wypełnią muzyczne brzmienia z Bałkanów oraz Ameryki Południowej. Energetyczna mieszanka muzycznych stylów - Magda Navarrete & Milion Dollar Mercedes Band.

 • "Hallo Szpicbródka" w Teatrze Syrena

  Musical komediowo-kryminalny "Hallo Szpicbródka" autorstwa Ludwika Starskiego w reżyserii Wojciecha Kościelniaka będzie miał swoją premierę 16 grudnia w Teatrze Syrena w Warszawie. W spektaklu występują m.in.: Anna Terpiłowska, Katarzyna Żak i Piotr Polk.

 • The Mermaid Parade (ang. parada syren), która odbywa się co roku na Coney Island w USA, symbolicznie rozpoczyna wakacje.

 • Premiera w Teatrze Syrena

  ...15 marca 2012 Teatr Syrena zaprasza na premierę spektaklu "Plotka" w reż. Wojeciecha Malajkata. Występują m.in. Tomasz Sapryk, Joanna Trzepiecińska, Piotr Polk i Piotr Szwedes.

 • Pokaz to opowieść o syrenach i związanych z nimi legendach. Wszystko łączy muzyka Jeana Michela Jarre'a.

 • Sprzedaż hoteli Syrena pod lupą prokuratury

  W poniedziałek złożyła u ministra sprawiedliwości Krzysztofa Kwiatkowskiego pismo z żądaniem wszczęcia postępowania. Chce, by śledczy od nowa przyjrzeli się kulisom sprzedaży hoteli Syrena - informuje "Życie Warszawy". W 1997 roku władze Warszawy w atmosferze skandalu sprzedały austriackiemu Bau Holding Strabag sieć budynków (hotele: Polonia, Warszawa, MDM, Saski, Metropol) za 24 mln dolarów. Bau...

 • Dźwięki syren alarmowych od świtu. Wymiana ognia między Izraelem a Strefą Gazy

  Trwa wymiana ognia na pograniczu Izraela i Strefy Gazy. Z Gazy w kierunku terytorium Izraela wystrzelone zostały kolejne rakiety, z kolei w lotniczym ataku sił izraelskich zginął palestyński bojownik. Zaostrzenie sytuacji nastąpiło we wtorek po tym, jak siły izraelskie zabiły w precyzyjnym ataku lotniczym jednego z czołowych dowódców radykalnego ugrupowania Islamski Dżihad Bahę Abu Al-Attę.

 • Jest wniosek o włączenie syren w rocznicę powstania w getcie warszawskim

  Do MSWiA został wysłany wniosek o włączenie stołecznych syren podczas 75. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim 19 kwietnia - wynika z informacji RMF FM. Wcześniej odmówił tego wojewoda mazowiecki, w którego władaniu jest większość warszawskich urządzeń.

 • "Trójka do potęgi" - urodzinowy spektakl radiowej Trójki w Teatrze Syrena

  ...1 kwietnia 2012 roku radiowa Trójka skończy 50 lat. W związku z tą okrągłą rocznicą, Program 3 przygotował szereg wyjątkowych wydarzeń. Jednym z najważniejszych będzie "Trójka do potęgi" - jubileuszowy spektakl w warszawskim Teatrze Syrena.

 • Niepełnosprawny przewrócił się na ulicy. Policjant namierzył go... dzięki syrenom

  Pomysłowy oficer dyżurny z Gliwic zlokalizował niepełnosprawnego 60-latka, który przewrócił się na ulicy, nie mógł się podnieść i nie wiedział, gdzie jest. Udało się go odnaleźć dzięki policyjnym syrenom, słyszanym przez telefon rozmówcy.

Zdjęcia na temat: syrena
Wideo na temat: syrena