• Informacje na temat:

  szkoła warszawska

Artykuły na temat: szkoła warszawska
 • Ranking Perspektywy 2019: Uniwersytet Warszawski najlepszą polską uczelnią

  Uniwersytet Warszawski zajął pierwsze miejsce w XX Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2019. Na drugim miejscu znalazł się Uniwersytet Jagielloński, a na trzecim Politechnika Warszawska.

 • Ranking Perspektywy 2019: Uniwersytet Warszawski najlepszą uczelnią

  Uniwersytet Warszawski zajął pierwsze miejsce w Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2019. Na drugim miejscu uplasował się Uniwersytet Jagielloński, a na trzecim Politechnika Warszawska. Wśród uczelni niepublicznych po raz 20. wygrała Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie.

 • Warszawska Szkoła Filmowa zainaugurowała w poniedziałek nowy rok akademicki jako wyższa niepubliczna uczelnia filmowa. Do tej pory była to szkoła policealna. - Na warszawskiej mapie kulturalnej powstał ważny adres - mówił minister kultury Bogdan Zdrojewski.

 • Uniwersytet Warszawski najlepszą polską uczelnią

  Warszawska. W grupie uczelni medycznych wygrało Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Miano najlepszej uczelni ekonomicznej wywalczyła Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, a najlepszej uczelni(...) Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych najlepsza okazała się Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Kolejne miejsca zajęły: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Prezydenta St...

 • Dyrektor i sekretarka warszawskiej szkoły zatrzymani przez CBA

  Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało dwie osoby w związku ze śledztwem w sprawie korupcji. Zatrzymanemu dyrektorowi warszawskiego zespołu szkół muzycznych i pracownicy tej szkoły Prokuratura Okręgowa w Warszawie postawiła zarzuty przyjmowania łapówek.

 • Od pioniera do hegemona. 25-lecie warszawskiej UTH

  Rok 2017 to dla Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej w Warszawie (UTH) rok szczególny. Na ten okres przypada jubileusz 25-lecia istnienia uczelni. Przez ćwierć wieku warszawska szkoła osiągnęła status jednej z najlepszych uczelni niepublicznychw Polsce, spełniając nie tylko wysokie oczekiwania studentów, ale również rygorystyczne wymogi dzisiejszego rynku pracy.

 • Ranking najlepszych uczelni w Polsce. Uniwersytet Warszawski na czele

  Zawodowych najlepsza okazała się Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Kolejne miejsca zajęły: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Prezydenta St. Wojciechowskiego w Kaliszu i Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie. W kategorii najlepszych uniwersytetów pierwsze miejsce zajął Uniwersytet Warszawski, a uczelni technicznych Politechnika Warszawska. W grupie...

 • Warszawska Noc Profilaktyki

  ...6 października na stołecznym pl. Bankowym odbędzie się Warszawska Noc Profilaktyki. Ten pilotażowy projekt ma promować zdrowy i bezpieczny tryb życia i przekonywać mieszkańców, że nie warto sięgać po używki. Imprezie będzie towarzyszyć Piknik Zdrowia.

 • Dyrektor warszawskiego liceum im. Batorego: Szkoła jest apolityczna i my polityką się nie zajmujemy

  ...„Szkoła jest apolityczna i my polityką się nie zajmujemy” - powiedziała w Popołudniowej rozmowie w RMF FM dyrektor warszawskiego liceum im. Stefana Batorego Barbara Kordas pytana o to, czy strajk nauczycieli jest akcją polityczną. Dopytywana o to, co powiedziałaby politykom, którzy uważają, że strajk jest akcją polityczną, odpowiedziała: „Nie uważam, że jest to akcja polityczna, tylko po prostu...

 • "DGP": Ranking najlepszych podstawówek – na czele prywatne i społeczne szkoły

  Numerem jeden okazała się warszawska Szkoła Podstawowa nr 81 Fundacji "Rodzice Dzieciom". Uczący się w niej szóstoklasiści zdobyli średnio 94 proc. możliwych do zebrania punktów z języka polskiego i matematyki. Kolejne trzy miejsca w zestawieniu zajęły także warszawskie placówki. Cały ranking w dzisiejszym "Dzienniku Gazecie Prawnej". (mpw)

Zdjęcia na temat: szkoła warszawska
Wideo na temat: szkoła warszawska
Dyskusje na temat: szkoła warszawska