• Informacje na temat:

  szubert

Artykuły na temat: szubert
 • Prokuratura: W śledztwie dt. korupcji pojawia się nazwisko Zbigniewa Maja

  W postępowaniu prowadzonym przez Prokuraturę Apelacyjną w Łodzi pojawia się nazwisko ustępującego Komendanta Głównego Policji Zbigniewa Maja. Informację tę potwierdził na konferencji prasowej rzecznik łódzkiej prokuratury Jarosław Szubert. Zaznaczył przy tym, że postępowanie prowadzone jest w sprawie, a nie przeciwko konkretnym osobom.

 • W niedzielę został zatrzymany Polak w związku ze śledztwem dotyczącym działalności o charakterze terrorystycznej - potwierdzili w rozmowach z PAP rzecznik łódzkiej PA Jarosław Szubert i rzecznik ABW płk Maciej Karczyński.

 • Wiceminister zdrowia oskarżony o korupcję. Sprawa wróci na wokandę

  Sprawa Jarosława Pinkasa - obecnego wiceministra zdrowia, którego kilka lat temu łódzka prokuratura apelacyjna oskarżyła o korupcję ma wrócić na wokandę. Taką decyzję podjął Sąd Okręgowy w Warszawie - poinformował w środę rzecznik PA Jarosław Szubert.

 • Kolejnych 13 osób, z których część działała w zorganizowanej grupie o charakterze zbrojnym, zostało zatrzymanych na polecenie Prokuratury Apelacyjnej w Łodzi - poinformował jej rzecznik prokurator Jarosław Szubert.

 • Zażalenie PA na decyzję sądu ws. uchylenia aresztu "Patykowi"

  Prokuratura Apelacyjna w Łodzi odwoła się od decyzji sądu, który uchylił areszt Igorowi M., ps. Patyk, oskarżonemu o zabójstwo b. szefa policji gen. Marka Papały. Zażalenie na tę decyzję zostanie wysłane jeszcze we wtorek - poinformował rzecznik PA Jarosław Szubert. Prokurator nie chciał ujawnić treści zażalenia. Śledczy chcą, aby w pierwszej kolejności zapoznał się z nią sąd.

 • "Dziennik Polski": Piekarze przegrywają walkę o obwarzanka

  ...- Głos krakowskiego wymiaru sprawiedliwości podciął mi skrzydła - komentował na gorąco decyzję sądu w sprawie podrabiania krakowskiego obwarzanka Kazimierz Czekaj, piekarz, członek Małopolskiej Rady ds. Produktów Tradycyjnych przy Urzędzie Marszałkowskim. Zdaniem krakowskiego sądu prokurator miał rację, umarzając dochodzenie w sprawie rzekomego podszywania się obwarzanka Szuberta pod oryginalny...

 • Przed sądem stanie ponad 50 osób - członków grupy przestępczej, która przemycała narkotyki na teren Aresztu Śledczego w Łodzi i rozprowadzała je wśród osób aresztowanych - poinformował rzecznik Prokuratury Apelacyjnej w Łodzi Jarosław Szubert.

 • ...26 osób oskarżonych m.in. o udział w zorganizowanej grupie przestępczej przemycającej narkotyki i wprowadzającej je na rynek stanie przed łódzkim sądem - poinformował rzecznik łódzkiej prokuratury apelacyjnej Jarosław Szubert.

 • Łódź: Prokuratura umorzyła postępowanie wobec Edwarda M.

  Prokuratura Apelacyjna w Łodzi prowadząca śledztwo ws. zabójstwa gen. Marka Papały umorzyła postępowanie w części dot. polonijnego biznesmena Edwarda M. Był on podejrzany o podżeganie do zabójstwa b. szefa policji - poinformował rzecznik PA Jarosław Szubert. Adwokat M. będzie namawiał go na wniosek o odszkodowanie od Polski.

 • Łódzka prokuratura apelacyjna umorzyła z powodu braku dowodów śledztwo w sprawie zaginięcia przed laty małżeństwa Elżbiety i Wiesława Drzewińskich z Milanówka - poinformował jej rzecznik Jarosław Szubert.

Wideo na temat: szubert
 • Tajemniczy przedmiot na dachu samochodu gen. Papały

  W trakcie śledztwa zauważyliśmy, że na filmie z miejsca zabójstwa generała Papały widoczny jest nieznany, niewielki przedmiot. Znajdował się prawie na środku dachu daewoo espero, który użytkował były szef polskiej policji. Powierzchnia tego przedmiotu odbijała światło - mówi Jarosław Szubert z Prokuratury Apelacyjnej w Łodzi, jeden z dwóch prokuratorów prowadzących obecnie śledztwo w sprawie

Dyskusje na temat: szubert