• Informacje na temat:

  szymonowic

Artykuły na temat: szymonowic
 • IV Hetmańskie Targi Pracy w Zamościu

  Biuro Karier i Praktyk Studenckich Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu zaprasza pracodawców, przedsiębiorców, właścicieli firm z województwa lubelskiego do udziału w IV Hetmańskich Targach Pracy.

 • Widowiskowa impreza lotnicza już w czerwcu

  Po sukcesie Zamojskiego Festynu Lotniczego Zamość-Mokre 2010, który odbył się w ubiegłym roku, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu postanowiła po raz kolejny zorganizować imprezę lotniczą na terenie lotniska Mokre koło Zamościa.

 • Rozpoczynają się zapisy na Uniwersytet Dziecięcy

  Już w październiku 2010 roku swoją działalność w Zamościu rozpocznie Uniwersytet Dziecięcy "Dzieci Przyszłości". Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objęła Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu i Prezydenta Miasta Zamość Marcin Zamoyski.

 • Uniwersytet Dziecięcy rozpoczyna rok akademicki

  ...10 października o godz. 17.00 w gmachu patrona honorowego Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu odbędzie się uroczysta inauguracja Uniwersytetu Dziecięcego "Dzieci Przyszłości".

 • Studenckie Koło Stosunków Międzynarodowych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu zaprasza na I debatę naukową, organizowaną we współpracy ze studentami Uniwersytetu Narodowego "Akademia Ostrogska" w Ostrogu na Ukrainie.

 • Rekordowa frekwencja na targach pracy w Zamościu

  W III Hetmańskich Targach Pracy, które odbyły się w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zamościu uczestniczyło niemal 1000 osób. Głównym organizatorem przedsięwzięcia była Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu.

 • Pół tysiąca osób weźmie udział w II Zamojskim Dyktandzie!

  ...500 uczniów już 22 lutego o godz. 11 rozpocznie zmagania z ortografią. W tym dniu odbędzie się I etap II Zamojskiego Dyktanda, organizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Szymona Szymonowica w Zamościu i II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Zamościu.

 • ...rzeczywistości Horacjanizm - przedstawiciele Przedstawicielami horacjanizmu i swoistymi kontynuatorami jego filozoficznego przesłania byli m.in. Jan Kochanowski, Szymon Szymonowic, Francesco...

 • Organizatorami konferencji są: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu, Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie - Wydział Politologii oraz Uniwersytet Narodowy "Akademia Ostrogska" w Ostrogu. W konferencji udział wezmą przedstawiciele ośrodków naukowych z kraju i zagranicy, przedstawiciele samorządów lokalnych oraz organizacji pozarządowych. Międzynarodowa...

 • Polsko-ukraińska debata studencka

  Międzynarodowych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu oraz Szkoła Analizy Politycznej "Polis" Wydziału Zarządzania Polityką i Informacją Uniwersytetu Narodowego...

Dyskusje na temat: szymonowic