• Informacje na temat:

  tabor

Artykuły na temat: tabor
 • Muzyka przyjedzie taborem

  Już w czwartek o godz. 20 romscy artyści pojawią się na ulicy Piotrkowskiej. Tradycyjny tabor zabytkowych wozów zatrzyma się w pasażu Schillera, gdzie o godz. 21 rozpocznie się projekcja filmu niemego "Cyganie" Mario Almirante z 1920 r. Prawdziwym świętem kultury romskiej będzie weekend w parku Źródliska. W sobotni i niedzielny wieczór odbędą się tutaj koncerty zespołów, z towarzyszącymi im...

 • Wieczne opóźnienia trójmiejskiej SKM-ki. "To wina nowego taboru"

  ..."To nie nasza wina, to wina nowego taboru” - tak Szybka Kolej Miejska mówi o ciągłych opóźnieniach na trasach Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Dziś o poranku opóźnienia uruchomionych w piątek połączeń między Kartuzami a Trójmiastem sięgały nawet 25 minut.

 • Tabor trenerem nowego zespołu

  MOSiR rozpoczął budowanie drużyny, która od września występować będzie na II-ligowych parkietach. Trenerem został Ryszard Tabor, który jeszcze niedawno prowadził w pierwszej lidze BKS Stalprodukt Bochnia. Po wycofaniu się sponsora z tego zespołu nic już jednak nie zostało.

 • Szczecin odmładza tabor autobusowy

  Osiem nowoczesnych, niskopodłogowych Solarisów wyjechało dziś po raz pierwszy na szczecińskie ulice. Pojazdy są wyposażone m.in. w klimatyzację, wewnętrzny monitoring i silnik spełniający najwyższe normy ekologiczne.

 • Drogami Małopolski wędruje XII Międzynarodowy Tabor Pamięci Romów. Uczestnicy taboru przez cztery dni będą podróżować po Małopolsce, odwiedzając miejsca zagłady Romów z czasów II wojny światowej i propagując kulturę romską.

 • Tydzień z Taborem w Szczebrzeszynie

  W dniach 5 -12 lipca br. w Szczebrzeszynie odbędzie się IX Festiwal Muzyki Tradycyjnej- Tabor. Tematem wiodącym Taboru jest taniec i jego wszelakie, zbadane i niezbadane, związki z ciałem i duszą.

 • Tabor i Weihonig w Kusym Kraków

  Były wieloletni trener Bocheńskiego Klubu Sportowego Ryszard Tabor został szkoleniowcem zespołu Kusy Kraków - poinformował serwis www.bks.bochnia.pl.

 • Jubileuszowy X Międzynarodowy Tabor Pamięci Romów wyruszy w drogę 23 lipca sprzed Muzeum Etnograficznego w Tarnowie. W wędrówce po Małopolsce będą uczestniczyć Cyganie z Polski i zagranicy, którzy odwiedzą miejsca martyrologii Romów.

 • Zabytkowy tabor na ulicach Krakowa

  ...kursować będzie krakowska linia muzealna nr 0, obsługiwana przez zabytkowy tabor. Organizatorami przejazdów historycznymi tramwajami i autobusami są Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie...

 • Ręczna: Tabor i Weihonig w Kusym Kraków

  Były wieloletni trener Bocheńskiego Klubu Sportowego Ryszard Tabor został szkoleniowcem zespołu Kusy Kraków.

Zdjęcia na temat: tabor
Wideo na temat: tabor
 • Inscenizacja ataku na pociąg w Rogowie

  Rosyjscy żołnierze nie zdołali obronić taboru kolejowego na stacji w Rogowie w Łódzkiem. Prusacy zdobyli pociąg i całą zawartość wagonów, które jechały z amunicją na pobliski front. Tak wyglądał scenariusz inscenizacji, która miała przypomnieć, że niedaleko przebiegał front I wojny światowej, a kolej wąskotorowa była bardzo ważna dla walczących.

 • Od dziś obowiązuje nowy rozkład jazdy pociągów

  Zmienione godziny kursowania, mniej pociągów i dłuższy czas podróży - to skutki obowiązującego od dzisiaj nowego rozkładu jazdy pociągów. Korekta rozkładu spowodowana jest modernizacją niektórych tras kolejowych oraz kłopotami spółki PKP Intercity z taborem.

Dyskusje na temat: tabor