• Informacje na temat:

  taha

Artykuły na temat: taha
Zdjęcia na temat: taha
Dyskusje na temat: taha
 • Re: Donald Tusk zeznaje jako świadek w procesie Tomasza Arabskiego

  Widzę, że w Polsce dalej rzesza niemców i innych zdrajców ojczyzny mocno się trzyma. Nawet mi nie żal takich jak was, pocieszam się, że od paru lat kwiczycie jak świnie kiedy oderwano was od koryta, bezmyslne sprzedawczyki :)

 • Re: Rząd Beaty Szydło odpowiedział na opinię Komisji Weneckiej

  Pani Beato 1 jak taha madra osoba daje sie manipulowac takim glupim czlowiekiem ,to pani bedzie odpowiadac nie ten czlowiek.

 • Re: Nanga Parbat: Polski lekarz uratował dłonie i stopy Revol

  PRAWDZIWA BOHATERKA BO MA PASJĘ I POWIEDZIAŁA ŻE WESZLI NA SZCZYT !!! NIESTETY DOWODÓW BRAK ALE CO Z TEGO ? PRZECIEŻ TAHA BOHATERKA NIE MOŻE KŁAMAĆ ! PRAWDA ? BO JAK BY TO BYŁO ŻEBY TAKA WIELKA BOHATERKA MOGŁA KŁAMAĆ !!!

 • Re: Tragedia nad Morzem Martwym. Zginęło dziewięciu nastolatków

  Palestyńczycy w Palestynie są u siebie i walczą o swoją, zagrabioną ziemię. I niech tam pozostaną, Polska jest dla Polaków.

 • Re: ​ONZ upomina Czechy ws. traktowania uchodźców

  ??? W 2006 zostaje wydany wyrok "Saddam zdążył jeszcze zapowiedzieć, że umrze z honorem i bez lęku. Oprócz niego na szubienicy zawisną Ahmad al Bandar, sędzia trybunału rewolucyjnego, i Taha Ramadan, szef

 • Re: Tryndy glamuru

  Podoba mi się, że napisał, co chciał i nawet w niektórych miejscach się zgadzam. Przesadził tylko z morderstwem...przecież jeszcze nie wiadomo...

 • IPN i inne

  A co ma do diabła Ćwiakalski do ksiązki IPN u ?? Czy dostał dyrektywy od od działu PR platformy. To jest skandal wezwanie Kurtyki na rozmowę. Albo jest podejrzenie złamania prawa - to doniesienie do prokuratury, a jak nie to niech się odczepi. To co wyczynia PO i jej protektorzy z telewizji i prasy nie można inaczej określić jak totalne demolowanie polskiej polityki i omamianie społeczeństwa przy braku działań w gospodarce.

 • TRAKTAT

  A może by tak rozumując nie robić wogóle żadnych wyborów tylko zdać sie na czysty intelekt parlamentażystów - niech oni o Nas decydują a na koniec ustanowiło by się monarchię lub jeszcze lepiej dyktaturę - najlepiej unijną z dominacją ideologi pedalsko liberalnej. No i było by dobrze. Takiego DURNIA jak Donaldu Tusku dawno nie było HEJ.

 • Re: Cimoszewicz wystartuje

  To jest straszne, dać się nabierać na takie plewy jak małe dziecko. A może jednak Adam Gierek - co ?!! Chociaż jednak lepszy był by Leszek Miler lu też doświadczony i obyty w świecie Rakowski. Zastanówcie się wodomózgi.