• Informacje na temat:

  taha

Artykuły na temat: taha
Zdjęcia na temat: taha
Dyskusje na temat: taha
 • Re: Donald Tusk zeznaje jako świadek w procesie Tomasza Arabskiego

  Widzę, że w Polsce dalej rzesza niemców i innych zdrajców ojczyzny mocno się trzyma. Nawet mi nie żal takich jak was, pocieszam się, że od paru lat kwiczycie jak świnie kiedy oderwano was od koryta, bezmyslne sprzedawczyki :)

 • Re: Nanga Parbat: Polski lekarz uratował dłonie i stopy Revol

  PRAWDZIWA BOHATERKA BO MA PASJĘ I POWIEDZIAŁA ŻE WESZLI NA SZCZYT !!! NIESTETY DOWODÓW BRAK ALE CO Z TEGO ? PRZECIEŻ TAHA BOHATERKA NIE MOŻE KŁAMAĆ ! PRAWDA ? BO JAK BY TO BYŁO ŻEBY TAKA WIELKA BOHATERKA MOGŁA KŁAMAĆ !!!

 • Re: Applebaum o wypowiedź Kaczyńskiego nt. Sikorskiego: Przykra. Mąż był wzburzony

  dobre imię sikorskiego i apelbaum nie istnieje!!!!! a uczucia pani męża wszyscy mają w 4 literach. pani uczucia również . pozdrowienia od watahy.

 • Re: Sanepid: Nie kąpcie się w Zatoce Gdańskiej na terenie Sopotu

  Tyle lat był spokój ale nadeszło PO i sprzedało państwową spółkę przynoszącą zysk miastu francuzom z Saur...I nastała klapa...Nigdy więcej PO.

 • Re: Tragedia nad Morzem Martwym. Zginęło dziewięciu nastolatków

  Palestyńczycy w Palestynie są u siebie i walczą o swoją, zagrabioną ziemię. I niech tam pozostaną, Polska jest dla Polaków.

 • Re: To byli migranci? Niemieckie MSZ żąda wyjaśnień

  działo, wygląda bardziej jak koszmar niż opowieść oparta na faktach. Jazydka wyznała członkom Rady Bezpieczeństwa ONZ, co ją spotkało podczas niewoli. Nadia Murad Basee Taha w sierpniu 2014

 • Re: Tryndy glamuru

  Podoba mi się, że napisał, co chciał i nawet w niektórych miejscach się zgadzam. Przesadził tylko z morderstwem...przecież jeszcze nie wiadomo...

 • IPN i inne

  A co ma do diabła Ćwiakalski do ksiązki IPN u ?? Czy dostał dyrektywy od od działu PR platformy. To jest skandal wezwanie Kurtyki na rozmowę. Albo jest podejrzenie złamania prawa - to doniesienie do prokuratury, a jak nie to niech się odczepi. To co wyczynia PO i jej protektorzy z telewizji i prasy nie można inaczej określić jak totalne demolowanie polskiej polityki i omamianie społeczeństwa przy braku działań w gospodarce.

 • TRAKTAT

  A może by tak rozumując nie robić wogóle żadnych wyborów tylko zdać sie na czysty intelekt parlamentażystów - niech oni o Nas decydują a na koniec ustanowiło by się monarchię lub jeszcze lepiej dyktaturę - najlepiej unijną z dominacją ideologi pedalsko liberalnej. No i było by dobrze. Takiego DURNIA jak Donaldu Tusku dawno nie było HEJ.