• Informacje na temat:

  tajna organizacja wojskowa

Artykuły na temat: tajna organizacja wojskowa
 • Hakerzy publikują tajne dane wojskowe USA. "W imię Allaha"

  Hakerzy, którzy twierdzą, że są sympatykami dżihadystów z organizacji Państwo Islamskie, umieścili na koncie amerykańskiego Centralnego Dowództwa (CENTCOM) na Twitterze i YouTubie tajne dokumenty wojskowe. Dotyczą one Korei Północnej i Chin.

 • SKW: Ściśle tajne zawiadomienie w sprawie Smoleńska

  Do prokuratury zostało skierowane ściśle tajne zawiadomienie dotyczące działań poprzedniego kierownictwa SKW w zakresie organizacji wizyty w Smoleńsku - informuje szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego Piotr Bączek.

 • Wyciekła lista tajnych baz amerykańskich w Syrii. Pentagon zaniepokojony

  ​Opublikowanie przez turecką agencję Anatolia lokalizacji tajnych baz wojskowych USA w Syrii naraża na niebezpieczeństwo amerykańską armię - poinformował w nocy ze środy na czwartek Pentagon. Z baz przeprowadzane są operacje przeciwko Państwu Islamskiemu.

 • Tajne służby: Wiele wskazuje na zamachy podczas Euro

  Ostrzeżenie nadeszło jednocześnie od kilku tajnych służb: terroryści mogą przygotowywać zamachy podczas mistrzostw Europy w piłce nożnej.

 • ​Prasa: "Tajna wojna" francuskich służb z IS w Libii

  .... Hollande powiedział, że Francja znajduje się w stanie wojny z Państwem Islamskim, gdy organizacja ta wzięła na siebie odpowiedzialność za serię ataków terrorystycznych w Paryżu 13 listopada 2015 roku...

 • USA odtajniły dokumenty dotyczące tajnych więzień CIA. Także opis tortur w zagranicznych więzieniach

  ..., że w Polsce - i w kilku innych krajach europejskich - mogły być tajne więzienia CIA, wysunęła w 2005 r. organizacja Human Rights Watch. Według niej takie więzienie w Polsce miało się znajdować na...

 • Rosyjska tajna operacja lądowa w Syrii? Wyciekły zdjęcia

  ...​Międzynarodowa społeczność wolontariuszy InformNapalm śledzi działania rosyjskich sił zbrojnych na terenie Syrii. Organizacja pokazała właśnie na swojej stronie zdjęcia rosyjskiego sprzętu wojskowego. Widać na nich m.in. amunicję przeciwpancerną, pojazdy dowodzenia i ciężarówki. Fotografie wykonano wczoraj w pobliżu miasta Al-Shelfatiyeh.

 • Planował atak bombowy na bazę wojskową. Aresztowano 20-latka

  Młody Amerykanin, podejrzewany o planowanie samobójczego zamachu bombowego na bazę wojskową w stanie Kansas, został aresztowany podczas tajnej operacji FBI. 20-latek chciał dokonać ataku w imię dżihadystycznej organizacji Państwo Islamskie (IS).

 • USA: Aresztowano 20-latka, który planował zamach na bazę wojskową

  Młody Amerykanin, podejrzewany o planowanie samobójczego zamachu bombowego na bazę wojskową w stanie Kansas, został w piątek aresztowany podczas tajnej operacji FBI. 20-latek chciał dokonać ataku w imię dżihadystycznej organizacji Państwo Islamskie (IS).

 • Śledztwo ws. tajnych więzień CIA zostanie zawieszone?

  ...oznacza, że nie ma co liczyć na odpowiedź Amerykanów w sprawie tajnych więzień CIA w Polsce. Supertajne śledztwo trwa od ponad 6 lat. Podejrzenia wysunęła organizacja Human Rights Watch Domniemanie, że w Polsce - i kilku innych krajach europejskich - mogły być tajne więzienia CIA, wysunęła w 2005 roku organizacja Human Rights Watch. Według niej takie więzienie w Polsce miało się znajdować na...

Dyskusje na temat: tajna organizacja wojskowa