• Informacje na temat:

  taktyka salami

Artykuły na temat: taktyka salami
 • "Fakt": Nagła zmiana taktyki PiS w sprawie aborcji

  Zakaz aborcji pójdzie do kosza - twierdzi czwartkowy "Fakt". Podczas dzisiejszych głosowań w Sejmie projekt w tej sprawie - na wniosek samego prezesa Jarosława Kaczyńskiego - ma zostać odrzucony.

 • .... Zupełnie tak, jakby kraj był jednym gigantycznym salami.

 • Człowiek, który naprawia kobiety

  Po pierwszej operacji często szybko trzeba zrobić drugą i trzecią. Czas ucieka, a w kolejce czeka 15 kolejnych kobiet, które do szpitala, w fatalnym stanie, zostały przywiezione ciężarówką. To ofiary brutalnych, zbiorowych gwałtów, które w Afryce są jedną z metod taktyki wojennej. Od lat stara się to zmienić dr Denis Mukwege.

 • Prezydent o ustawie budżetowej: Podejmę decyzję, gdy dostanę pełną dokumentację

  ...w warstwie symbolicznej relacji z Ukrainą to bardzo duży sukces Rosji, odpowiedział: "rosyjska technika i taktyka dezinformacji należą do najlepszych na świecie", a rosyjskie służby "są niezwykle na...

 • Szef PO: Nagranie obciąża marszałka Sejmu

  Nagranie z 16 grudnia z Sali Kolumnowej potwierdza chaos i brak organizacji, obciąża marszałka Sejmu - ocenił w czwartek lider PO Grzegorz Schetyna. Ponownie skrytykował deklarację lidera Nowoczesnej Ryszarda Petru ws. poprawek do budżetu na 2017 r. Odniósł się też do reformy edukacji.

 • Wielu zastanawia się, czemu na ponad trzy lata przed wyborami Prawo i Sprawiedliwość wystawia z góry skazanego na niepowodzenie kandydata na premiera. By odpowiedzieć, trzeba w miejsce zwykle w naszej polityce stosowanej taktyki, na miarę zwycięskiej bitwy, zastosować strategię, wiodącą do zwycięstwa w wojnie.

 • Prawdziwa choroba, wirtualna terapia

  ...programy, dzięki którym oficerowie mogą się zetknąć z wygenerowanymi komputerowo agentami i w ten sposób leczyć traumę i stres. Skutki uboczne Taktyka ta już ma swoich przeciwników, którzy dostrzegają...

 • Mariusz Wach: Nieraz mówiłem już do Kliczki przez sen

  ..."Nie czuję jeszcze stresu, ale myślami jestem już w ringu, słyszę pierwszy gong. Nieraz mówiłem już do Kliczki przez sen" - przyznaje w rozmowie z dziennikarką RMF FM Mariusz Wach, który dokładnie za tydzień zmierzy się w Hamburgu z bokserskim mistrzem świata federacji WBA, IBF i WBO w wadze ciężkiej Władimirem Kliczką. "Taktyka jest prosta: wejść do ringu skoncentrowanym, pewnym swego i robić to...

 • To chyba najbardziej oryginalna taktyka opozycji w dziejach świata. Taktyka biorąca sobie do serca łacińską sentencję dowodzącą, że "silendo nemo peccat"- milczeniem nikt nie grzeszy. Mija dzień za dniem, a PiS nie może zdobyć się na stworzenie jednej i spójnej linii tłumaczącej własnym wyborcom, co właściwie stało się w ostatni czwartek.

 • Afera Rywina to jest afera filmowa, teatralna, zrobiona przez media - mówi gość Faktów RMF Lew Rywin. Dzisiaj na sali sądowej przez usta pani sędziny słyszałem wypowiedź Wandy Rapaczyńskiej, Adama Michnika i nic innego - dodaje producent filmowy.

Dyskusje na temat: taktyka salami