• Informacje na temat:

  tamara

Artykuły na temat: tamara
 • ...​W Moskwie zaginęła znana rosyjska dokumentalistka o polskim pochodzeniu Tamara Elżbieta Jakżyna. Policja podejrzewa, że mogła zostać zamordowana przez przestępców zainteresowanych przejęciem jej moskiewskiego mieszkania.

 • Tamara Miansarowa nie żyje. To ona śpiewała w Sopocie "Zawsze niech będzie słońce"

  Piosenkarka Tamara Miansarowa, wykonawczyni wielu przebojów popularnych w czasach ZSRR, zmarła w środę wieczorem w szpitalu w Moskwie. Piosenka "Zawsze niech będzie słońce", którą zaśpiewała na festiwalu w Sopocie, na wiele lat stała się wizytówką artystki.

 • Rosja: Znaleziono ciało zaginionej Tamary Jakżynej

  Śledczy z grupy dochodzeniowej, która prowadzi śledztwo w sprawie zaginięcia w połowie marca znanej rosyjskiej dokumentalistki polskiego pochodzenia Tamary Elżbiety Jakżynej, znaleźli jej ciało w środę na peryferiach Moskwy.

 • Stowarzyszenie Wspólnota Kulturowa "Borussia" zaprasza na spotkanie autorskie z Tamarą Bołdak - Janowską pt. "Tfu! Z miłością!".

 • Legendarna czeska stacja radiolokacyjna "Tamara", który - według opinii wielu ekspertów - może wykryć także niewidzialny dla innych radarów amerykańske samoloty typu "Stealth", trafi na złom - zdecydowało ministerstwo obrony Czech.

 • Filmowa uczta w Gdyni

  Klub Filmowy w Gdyni zaprasza na "Miód" i hit "Tamara i mężczyźni".

 • Znana dokumentalistka zamordowana w Moskwie

  ...mieszkania. Policja już wtedy podejrzewała, że kobieta została zamordowana. Tamara Elżbieta Jakżyna, reżyserka i scenarzystka, to autorka kilkunastu filmów dokumentalnych, w tym pierwszego...

 • "Babcia Rozpruwacz" brutalnie zbezcześciła zwłoki ofiary. Ugotowała głowę i ręce

  ...68-letnia Rosjanka z Sankt Petersburga jest podejrzana o zabicie łącznie 11 osób w ciągu 20 lat. W złożonych na policji zeznaniach kobieta miała szczegółowo opisać, w jaki sposób zabiła swoją ostatnia ofiarę, 79-letnią współlokatorkę. Powodem morderstwa miał być fakt, że 79-letnia Valentina Ulanova nie chciała z nią dłużej mieszkać. Kiedy morderstwo wyszło na jaw, Tamara Samsonova opisała...

 • Znana dokumentalistka mogła zostać zamordowana

  W Moskwie zaginęła znana rosyjska dokumentalistka o polskim pochodzeniu - Tamara Elżbieta Jakżyna. Policja podejrzewa, że mogła zostać zamordowana przez przestępców zainteresowanych przejęciem jej moskiewskiego mieszkania.

 • "Słabe matury przez zbyt liczne klasy"

  Zbyt liczne klasy mogą być jedną z przyczyn słabych wyników tegorocznych maturzystów. Tak uważa rektor Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, profesor Tamara Zacharuk.

Zdjęcia na temat: tamara
Wideo na temat: tamara
 • Eddie Murphy ojcem po raz dziewiąty!

  Eddie Murphy po raz dziewiąty zostanie ojcem. W maju 2016 urodzi się kolejny potomek, którego matką jest obecna partnerka aktora, 36-letnia Paige Butcher. Murphy ma już piątkę dzieci wraz z byłą żoną Nicole Mitchell. Ma również córkę ze znaną wokalistką Mel B oraz dwóch synów z Tamarą Hood i Paulette McNeely.