• Informacje na temat:

  tanka

Artykuły na temat: tanka
 • "World of Tanks" znowu w Polsce

  Tegoroczne finały światowych mistrzostw popularnej gry "World of Tanks" odbędą się w Polsce. W kwietniu 12 najlepszych drużyn z całego świata po raz kolejny przyjedzie do Warszawy rywalizować o tytuł mistrzowski.

 • Czerwone gwiazdy na Rudym 102

  Twórcy bardzo popularnej na całym świecie gry World of Tanks potrafią umiejętnie oceniać wydarzenia z historii XX wieku. Wprowadzając do akcji czołg Rudy 102 jako pojazd specjalny umieścili na nim sowieckie gwiazdy.

 • W międzynarodowym rankingu The Global Go-To Think Tanks 2011, przygotowywanym co roku przez Uniwersytet Pensylwanii, Polski Instytut Spraw Międzynarodowych został uznany za drugi najlepszy think-tank w Europie Środkowo-Wschodniej - donosi "Dziennik Polski".

 • Iraq US tanks rolled into the centre of Fallujah in the largest military onslaught since last year's war, seizing one third of the rubble-strewn Iraqi...

 • Matura z języka białoruskiego. Zmagania 150 uczniów

  ...o tym, czy współczesnemu człowiekowi potrzebne są przykłady bohaterstwa albo analizę i interpretację wiersza Maksima Tanka "Ryciny Franciszka Skaryny" - poinformowała PAP nauczycielka białoruskiego...

 • Premier złożył kwiaty przy grobach żołnierzy Brygady Świętokrzyskiej NSZ

  ​Premier Mateusz Morawiecki złożył w sobotę kwiaty i zapalił znicze przy grobach żołnierzy Brygady Świętokrzyskiej Narodowych Sił Zbrojnych oraz pod pomnikiem poświęconym robotnikom przymusowym różnych narodowości nieopodal Monachium.

 • Jak zbudowana jest buddyjska stupa, do czego służą tanki i posążki buddów, czym jest medytacja - to niektóre z tematów, jakie będą poruszane podczas Festiwalu Kultury Buddyjskiej w Poznaniu. Impreza rozpoczyna się w niedzielę.

 • Monachium: Morawiecki przypomniał słowa Putina sprzed 11 lat

  ​Mówiąc o bezpieczeństwie, należy pamiętać o agresji rosyjskiej w Gruzji i na Ukrainie. Kwestia rosyjska to zagadnienie nie tylko dla Europy Środkowo-Wschodniej, ale całej UE i NATO - mówił w sobotę podczas Konferencji Bezpieczeństwa w Monachium premier Mateusz Morawiecki. Szef polskiego rządu zaznaczył, że jeśli Europa chce postępu w dziedzinie obronności, wszystkie państwa muszą działać wspólnie. Wśród priorytetów wymienił obronę granic. "Silniejsza Europa oznacza dla mnie lepszy sektor...

 • Tra ta ta! Jarosław Kaczyński ma nie tylko zdolność stawiania Polaków na nogi, on trzęsie całą Europą. Jeśli przez lata całe o naszym kraju mówiono na Zachodzie rzadko, to teraz mówi się często. Dzieje się! I będzie się działo.

 • ​Więźniowie z obozów pracy w Bunzlau

  ...były przypadkowe; od połowy wojny nazywano tak konstrukcje zaprojektowane przez Kurta Tanka, m.in. wielozadaniowego myśliwca Focke-Wulfa Ta 154 Moskito! Miał on stanowić odpowiedź na brytyjski samolot...

Dyskusje na temat: tanka