• Informacje na temat:

  tański

Artykuły na temat: tański
 • ...- Niektóre (elementy reformy) są pozytywne, inne rodzą znaki zapytania - przyznał minister rolnictwa Adam Tański, który reprezentował Polskę na dzisiejszej naradzie unijnych ministrów rolnictwa. Po(...) sposób pieniądze Unia przeznaczyłaby na sfinansowanie kosztów reformy i na wsparcie rozwoju obszarów wiejskich - sugeruje Komisja. Tański nie powiedział "nie", ale zastrzegł, że redukcje nie powinny...

 • Mnożą się komentarze, co kryje się za nominacją Adama Tańskiego, byłego szefa Agencji Własności Rolnej Skarbu Państwa, na ministra rolnictwa. Czy Tański to: A - bezpartyjny fachowiec, czy też B - człowiek SKL-u, nominowany w celu zjednania sobie w Sejmie koła Artura Balazsa?

 • Najbliżsi współpracownicy Adama Tańskiego podejrzewają, że dymisja szefa resortu rolnictwa to kwestia najwyżej dni, jeśli nie godzin. Już w zeszłym tygodniu mówiliśmy, że Miller poświęcił Tańskiego w zamian za poparcie byłych działaczy Samoobrony w czasie głosowania wotum zaufania dla rządu.

 • Prezydent wręczył nominacje nowym ministrom w rządzie premiera Leszka Millera. Nowym ministrem rolnictwa i rozwoju wsi został Adam Tański, a resort ochrony środowiska objął Czesław Śleziak. Nowi ministrowie zastąpili Jarosława Kalinowskiego i Stanisława Żelichowskiego z PSL.

 • Do dymisji podał się minister rolnictwa Adam Tański. Dymisja została przyjęta przez premiera. Za odwołaniem Tańskiego opowiadała się sejmowa komisja rolnictwa. Premier nie podał nazwiska kandydata na nowego ministra rolnictwa.

 • Unijny list do ministra rolnictwa wciąż w drodze. Jak zapewnia Adam Tański żaden dokument z Brukseli jeszcze do niego nie dotarł. Tak więc list, grożący ograniczeniami w imporcie polskiej żywności, znają niemal wszyscy oprócz najbardziej zainteresowanego, czyli szefa resortu rolnictwa.

 • Tylko polskiego i maltańskiego ministra rolnictwa zabrakło podczas szczytu w Luksemburgu, kiedy UE i 10 krajów kandydujących decydowały o reformie rolnictwa na najbliższych kilkanaście lat. Co robił wtedy Adam Tański? Jerzy Plewa, który zastąpił ministra, tłumaczy jego nieobecność licznymi zajęciami.

 • Minister rolnictwa Adam Tański polemizuje z premierem, który żąda dymisji Ryszarda Pazury, szefa Agencji Rynku Rolnego. Według Leszka Millera jest on odpowiedzialny za nadużycia w ARR, które doprowadziły do zaginięcia 10 proc. ogólnych rezerw zboża.

 • Minister rolnictwa Adam Tański podał się dzisiaj do dymisji. Premier Leszek Miller poinformował, że przyjął jego rezygnację. Za odwołaniem Tańskiego opowiadała się sejmowa komisja rolnictwa. Premier nie podał nazwiska kandydata na nowego ministra rolnictwa. 

 • Większość polityków przyjęła dymisję ministra rolnictwa Adama Tańskiego z zadowoleniem, jednak – ich zdaniem - jego odejście z resortu, spodziewane od kilkunastu dni, nie rozwiąże problemów polskiego rolnictwa.

Dyskusje na temat: tański