• Informacje na temat:

  taran

Artykuły na temat: taran
 • "Die Welt": Zbigniew Ziobro, taran prawicy

  ..."Dwa lata po swoim zwycięstwie wyborczym przedstawiciele obozu rządzącego ostro skaczą sobie do oczu" - stwierdza warszawski korespondent "Die Welt" Gerhard Gnauck w artykule pt. "Taran obozu prawicy(...), łagodny wydaje się nawet Kaczyński". "W ostatnich miesiącach Ziobro był taranem obozu prawicy. Korzystał z każdej okazji, by atakować swojego byłego podwładnego, młodszego o dwa lata Dudę" - pisze Gnauck...

 • PiS przygotowuje raport o aferze Amber Gold. Powodem jest odrzucenie przez koalicję PO-PSL wniosku o powołanie komisji śledczej, a także pojawiające się w mediach nowe fakty.

 • "Boję się, że rocznica stanie się taranem przeciw Tuskowi"

  Marszałek Senatu Bogdan Borusewicz powiedział, że obawia się, iż obchody rocznicy katastrofy smoleńskiej będą używane jako "taran przeciwko premierowi Donaldowi Tuskowi".

 • Ruch Narodowy: Chcemy być taranem przeciwko lewactwu

  Ruch Narodowy chce być radykalnym biegunem tożsamościowym, takim taranem, który będzie szedł przeciwko lewactwu - zadeklarował we wtorek w debacie szef Młodzieży Wszechpolskiej Robert Winnicki. Za integracją prawicy opowiedział się PiS; współpracy z Ruchem nie wykluczyła SP.

 • Najpierw uszkodzili dwa mosty a potem zbiegli z pokładu statku.

 • Wojskowy: Rosja nie panuje nad separatystami w Donbasie

  Władze Rosji nie panują nad separatystami w Donbasie, którzy mimo zawieszenia broni nasilili w okresie noworocznym ataki na ukraińskie siły rządowe – oświadczył w piątek przedstawiciel Ukrainy w tzw. Wspólnym Centrum Kontroli i Koordynacji, Andrij Taran.

 • Arnold Schwarzenegger po 20 latach wraca do grania w komedii

  Arnold Schwarzenegger powraca do świata komedii. Aktor potwierdził swój udział w filmie „Why We’re Killing Gunther”. Będzie to debiut reżyserski gwiazdy „Saturday Night Live” Tarana Killama, który napisał także scenariusz.

 • Antyterroryści wezwani z powodu pizzy

  W Eastpoint w stanie Michigan brygada antyterrorystyczna wyłamała drzwi za pomocą tarana i aresztowała kobietę , która odmówiła zapłacenia za dostarczoną pizzę - donosi "Detroit News".

 • Scotland Yard przesłuchuje siedem osób, podejrzanych o działalność terrorystyczną. Wszyscy zostali zatrzymani dziś rano przez policjantów, którzy siłą wdarli się do jednego z londyńskich meczetów. Użyli do tego metalowych taranów i drabin.

 • Ukraińcy mieszkający w Polsce skarżą się na ksenofobiczne zachowania

  Ukraińcy skarżą się przede wszystkim na zaczepki słowne, wyzwiska, ale od początku roku zanotowano także kilkanaście przypadków agresji fizycznej. Jurij Taran z Fundacji Nasz Wybór powiedział IAR, że w ostatnim czasie czuje się w Polsce gorzej. Musi na przykład uważać, gdy mówi w miejscach publicznych po ukraińsku.  Zdaniem rozmówców IAR, zmniejszeniu nastrojów ksenofobicznych powinno sprzyjać...

Zdjęcia na temat: taran
Wideo na temat: taran
 • Jurek: Sprawa Lecha Wałęsy to jest dramat narodowy

  "To jest dramat narodowy, ale też motyw do przemyślenia dla tych, którzy byli orędownikami kampanii prezydenckiej Lecha Wałęsy. Ja się bardzo dziwię ludziom, którzy mieli tę wiedzę, ale jednocześnie uważali, że to jest dobry taran do rozbicia układów - mówił w internetowej części Porannej rozmowy w RMF FM Marek Jurek.

Dyskusje na temat: taran