• Informacje na temat:

  taran

Artykuły na temat: taran
 • "Die Welt": Zbigniew Ziobro, taran prawicy

  ..."Dwa lata po swoim zwycięstwie wyborczym przedstawiciele obozu rządzącego ostro skaczą sobie do oczu" - stwierdza warszawski korespondent "Die Welt" Gerhard Gnauck w artykule pt. "Taran obozu prawicy(...), łagodny wydaje się nawet Kaczyński". "W ostatnich miesiącach Ziobro był taranem obozu prawicy. Korzystał z każdej okazji, by atakować swojego byłego podwładnego, młodszego o dwa lata Dudę" - pisze Gnauck...

 • Ks. Zaleski o proteście w Sejmie: Politycy próbują z tego zrobić taran, by walnąć w obecną władzę

  Isakowicz-Zaleski. "To jest hipokryzja" – dodaje – "Politycy próbują z tego zrobić taran, którym chcą walnąć w obecną władzę". "Myślałem, że ciężar rozmów (na linii rząd-protestujący w Sejmie – red...

 • PiS przygotowuje raport o aferze Amber Gold. Powodem jest odrzucenie przez koalicję PO-PSL wniosku o powołanie komisji śledczej, a także pojawiające się w mediach nowe fakty.

 • "Boję się, że rocznica stanie się taranem przeciw Tuskowi"

  Marszałek Senatu Bogdan Borusewicz powiedział, że obawia się, iż obchody rocznicy katastrofy smoleńskiej będą używane jako "taran przeciwko premierowi Donaldowi Tuskowi".

 • Ruch Narodowy: Chcemy być taranem przeciwko lewactwu

  Ruch Narodowy chce być radykalnym biegunem tożsamościowym, takim taranem, który będzie szedł przeciwko lewactwu - zadeklarował we wtorek w debacie szef Młodzieży Wszechpolskiej Robert Winnicki. Za integracją prawicy opowiedział się PiS; współpracy z Ruchem nie wykluczyła SP.

 • Najpierw uszkodzili dwa mosty a potem zbiegli z pokładu statku.

 • Wojskowy: Rosja nie panuje nad separatystami w Donbasie

  Władze Rosji nie panują nad separatystami w Donbasie, którzy mimo zawieszenia broni nasilili w okresie noworocznym ataki na ukraińskie siły rządowe – oświadczył w piątek przedstawiciel Ukrainy w tzw. Wspólnym Centrum Kontroli i Koordynacji, Andrij Taran.

 • Arnold Schwarzenegger po 20 latach wraca do grania w komedii

  Arnold Schwarzenegger powraca do świata komedii. Aktor potwierdził swój udział w filmie „Why We’re Killing Gunther”. Będzie to debiut reżyserski gwiazdy „Saturday Night Live” Tarana Killama, który napisał także scenariusz.

 • Antyterroryści wezwani z powodu pizzy

  W Eastpoint w stanie Michigan brygada antyterrorystyczna wyłamała drzwi za pomocą tarana i aresztowała kobietę , która odmówiła zapłacenia za dostarczoną pizzę - donosi "Detroit News".

 • Scotland Yard przesłuchuje siedem osób, podejrzanych o działalność terrorystyczną. Wszyscy zostali zatrzymani dziś rano przez policjantów, którzy siłą wdarli się do jednego z londyńskich meczetów. Użyli do tego metalowych taranów i drabin.

Zdjęcia na temat: taran
Wideo na temat: taran
Dyskusje na temat: taran