• Informacje na temat:

  tarasewicz

Artykuły na temat: tarasewicz
 • Od poniedziałku bielszczanie mogą oglądać ogromny mural, który na ścianie centrum handlowo-rozrywkowego Gemini Park w Bielsku-Białej stworzył wybitny polski malarz Leon Tarasewicz. Artysta, długi na 147 metrów fryz, malował od maja do października.

 • Prace Leona Tarasewicza na Podlasiu

  Kilkanaście prac - m.in. obrazów, instalacji przypominających lampy oraz wydruków na banerach znalazło się na nietypowej wystawie wybitnego malarza współczesnego Leona Tarasewicza, która w piątek wieczorem została otwarta w Łapiczach koło Krynek (Podlaskie).

 • Od czwartku na wystawie w warszawskiej Galerii Art New Media będzie można zobaczyć najnowsze prace Leona Tarasewicza. To pierwsza od kilku lat indywidualna prezentacja prac artysty w Warszawie.

 • Samorząd Bielska-Białej zabiega, by wybitny polski malarz Leon Tarasewicz wykonał monumentalne dzieło na ścianie nowego centrum handlowo-rozrywkowego, którego budowa dobiega końca - informuje rzecznika bielskiego magistratu Tomasza Ficonia.

 • Znany polski malarz Leon Tarasewicz zakończył prace przy tworzeniu ogromnego muralu na ścianie centrum handlowo-rozrywkowego Gemini Park w Bielsku-Białej. Artysta pracował nad nim z przerwami od maja.

 • Po realizacji malarskiej Leona Tarasewicza, jednego z wybitniejszych współczesnych polskich artystów, można od czwartku stąpać w galerii bielskiej BWA. Dzieło pokryło całą podłogę głównej sali wystawowej, a także część ścian.

 • Leon Tarasewicz i teatry na 22. Dniach Sztuki Współczesnej

  Monograficzna wystawa malarstwa Leona Tarasewicza i prezentacje polskich teatrów alternatywnych to niektóre z imprez rozpoczynających się 18 maja w Białymstoku 22. Dni Sztuki Współczesnej.

 • Pisarz Krzysztof Varga, pianista Janusz Olejniczak, malarz Leon Tarasewicz i reżyser teatralny Michał Zadara są wśród nominowanych do tegorocznej Nagrody im. Norwida, którą przyznaje samorząd woj. mazowieckiego. Nagrodę w kategorii "Dzieło życia" otrzyma poetka Julia Hartwig.

 • Kilkanaście prac - m.in. obrazów, instalacji przypominających lampy oraz wydruków na banerach znalazło się na nietypowej wystawie wybitnego malarza współczesnego Leona Tarasewicza, która wieczorem została otwarta w Łapiczach koło Krynek (Podlaskie).

 • Smartfon przypilnuje łakomczuchów

  Piotr Jamróz i Błażej Tarasewicz, właściciele firmy Diet and Wellness, po latach prowadzenia blogów związanych z dietą i odchudzaniem, stworzyli aplikację DietMap. Podpowiada ona jak skutecznie się odchudzić - informuje "Puls Biznesu".

Zdjęcia na temat: tarasewicz
Dyskusje na temat: tarasewicz
 • Re: Sondaż Kantar Public: Połowa badanych źle ocenia rząd

  Rostowski, nie został by przyjęty do żadnej szkoły ekonomicznej gdyby podczas wstępnego egzaminu opowiadał takie głupoty do jakich usiłuje przekonać Monikę Olejnik

 • Re: Pełnomocnik Wałęsy: Jest opinia kryminalistyczna na temat dokumentów z teczki TW "Bolek"

  Nigdy nie miałam wysokiego mniemania o panu Wałęsie, a teraz to już chyba spadło do poziomu chodnika. Czy naprawdę ktokolwiek uważa, że pan elektryk, który zdania nie umiał sklecić,tak, by było zrozumiałe i logiczne miałby tak taką charyzmę, by bez umocowania różnego rodzaju sił stanowić o przemianach w Polsce? Był marionetką, sterowanym narzędziem, tak jak ten jego długopis z którym pchał się do podpisów. Do dziś mam przed oczami obraz tego jarmarcznego potworka i dumnie dzierżącego go w...

 • Re: Duda o Brexicie: Proponuję szklankę zimnej wody na ostudzenie emocji

  Wygląda na to, że na Prezydenta Dudę można bluzgać ile się chce a Interia to jeszcze umożliwia

 • A JAKA FREKWENCJA BYŁA? Bo nie podają chyba... :(

  A JAKA FREKWENCJA BYŁA? Bo nie podają chyba... :( btw: CHORA SPRAWA - jak mawia Czesiek Tarasewicz z ul. Młynowej w BiaŁymstOKu

 • (I)Kon(a) onowicz

  Po raz kolejny potwierdzilo się, że prawdziwa rewolucja dokonuje się raczej poza głównymi nurtami panujacej kultury, polityki itp. które same się ograniczają swoją "doskonałością". Białystok, tak jak całe Podlasie, które dało Polsce (i światu) wiele wybitnych osobistości (np. Zamenhof, Maksymiuk, Małachowicz, Tarasewicz) lub znanych osób (chociażby wielu aktorów np. Paweł Małaszyński) ma

 • Pan lobbuje! Dlaczego?

  znany jest skądinąd z fatalnego gustu i zamiłowania do kiczu. Leon Tarasewicz, malarz, profesor ASP w Warszawie: Uważam, że nie jest dobrze, jeśli artyści wypowiadają się o artystach. Niemniej to, co