• Informacje na temat:

  tarcza

Artykuły na temat: tarcza
 • Manchester City po dwóch bramkach Aguero zgarnia Tarczę Wspólnoty

  Spotkanie o Tarczę Wspólnoty (kiedyś Tarcza Dobroczynności) tradycyjnie rozpoczyna oficjalnie sezon w Anglii. 30-letni Aguero dał drużynie prowadzenie już w 13. minucie, strzałem zza pola karnego. Drugą bramkę zdobył w 58. minucie, wykorzystując podanie Bernardo Silvy. Podopieczni trenera Josepa Guardioli mieli zdecydowaną przewagę i mogli zdobyć kolejne bramki, ale brakowało im skuteczności...

 • Ławrow: Tarcza antyrakietowa USA niepokoi Moskwę i Pekin

  Szef rosyjskiego MSZ Siergiej Ławrow oświadczył w piątek podczas moskiewskiej konferencji poświęconej nierozprzestrzenianiu broni jądrowej, że amerykańska tarcza antyrakietowa w Europie stanowi kluczowy problem dla Rosji i Chin. Ławrow dodał, że liczy na dialog na linii Rosja-USA.

 • Premier Turcji: zakończyliśmy operację "Tarcza Eufratu" w Syrii

  Premier Turcji Binali Yildirim powiedział w środę w wywiadzie dla telewizji NTV, że rozpoczęta w ubiegłym roku turecka operacja wojskowa w Syrii znana jako "Tarcza Eufratu" została zakończona. Nie wykluczył jednocześnie kolejnych operacji Turcji w tym kraju.

 • Barack Obama: Tarcza zabezpieczy przed atakami Korei Północnej

  ..." - dodał amerykański prezydent. Ocenił, że komunistyczny reżim jest "wystarczająco nieobliczalny", a jego przywódca Kim Dzong Un  "na tyle nieodpowiedzialny, że nie chcemy, by się do nas zbliżył...

 • Amerykańska tarcza antyrakietowa w Rumunii aktywna. Kreml oburzony

  Tarcza antyrakietowa instalowana przez USA w Deveselu w Rumunii od czwartku jest oficjalnie operacyjna. Inauguracja odbyła się w obecności sekretarza generalnego NATO Jensa Stoltenberga i przedstawicieli władz amerykańskich i rumuńskich. Rosja protestuje.

 • Tarcza antyrakietowa w Rumunii oficjalnie operacyjna. Rosjanie protestują

  Tarcza antyrakietowa instalowana przez Stany Zjednoczone w Deveselu w Rumunii jest już oficjalnie operacyjna. Inauguracja odbyła się w obecności sekretarza generalnego NATO Jensa Stoltenberga oraz przedstawicieli władz amerykańskich i rumuńskich. Rosja protestuje.

 • Tarcza przeciwrakietowa Wisła przypłynie do nas z USA

  W ramach modernizacji polskiej armii do Polski już niedługo ma trafić tarcza antyrakietowa "Wisła". Jak informuje "Dziennik Gazeta Prawna", tarczę przeciwrakietową najprawdopodobniej dostarczą Amerykanie.

 • Putin zapowiada reakcję na tarczę antyrakietową w Rumunii i Polsce

  ...antyrakietowe w Polsce i w Rumunii Od 12 maja oficjalnie operacyjna jest amerykańska tarcza antyrakietowa zainstalowana w Rumunii. Z kolei 13 maja w Redzikowie odbyła się uroczysta inauguracja budowy...

 • Według Czeburina, rosyjska obrona powietrzna jest zlokalizowana w granicach państwa, nie tak jak amerykańska - poza jego granicami. W jego opinii strategia przyjęta przez Moskwę jest wystarczająca(...) amerykańska tarcza antyrakietowa nie jest zdolna do zatrzymania rosyjskich rakiet.

 • Putin zapowiada reakcję na tarczę antyrakietową w Rumunii i Polsce

  ...operacyjna jest amerykańska tarcza antyrakietowa zainstalowana w Rumunii. Z kolei 13 maja w Redzikowie odbyła się uroczysta inauguracja budowy instalacji obrony przeciwrakietowej w Polsce. Baza pocisków...

Zdjęcia na temat: tarcza
Wideo na temat: tarcza