• Informacje na temat:

  tarnopol

Artykuły na temat: tarnopol
 • Krym: Szturm na ukraiński okręt "Tarnopol"

  Około 15-20 uzbrojonych ludzi zaatakowało ukraińską korwetę "Tarnopol" w porcie w Sewastopolu - poinformowało ukraińskie ministerstwo obrony.

 • MON Ukrainy: Rosyjscy żołnierze rzucali granatami. Korweta "Tarnopol" uszkodzona

  Rosyjscy żołnierze rzucali granatami. Korweta "Tarnopol" uszkodzona - donosi Interfax-Ukraina powołując się na ministerstwo obrony.

 • Ponad 40 dowodów osobistych i innych dokumentów znalazła Straż Graniczna wewnątrz zabawkowego odkurzacza, który znajdował się w bagażu przewożonym w autobusie relacji Wrocław-Tarnopol. Autobus skontrolowano na przejściu granicznym w Korczowej (woj. podkarpackie).

 • Upamiętniono kapłanów pomordowanych przez UPA

  .... w czasie napadów na kondukty żałobne czy, jak w Ihrowicy k. Tarnopola, w czasie Wigilii Bożego Narodzenia.

 • Ukraina na barykadach!

  Tłumy protestujących, zdewastowane ulice Kijowa. Sytuacja jest coraz bardziej napięta. Po gorącej nocy na barykadach nie dochodzi do nowych incydentów i walk pomiędzy protestującymi i milicją. „Będzie wojna, to już się pokojowo nie zakończy, będziemy tu stać i bronić się, mamy pałki” – mówili wysłannikowi RMF FM Przemysłowi Marcowi młodzi ludzie, którzy przyjechali z Tarnopola. Oto nasza relacja...

 • Ponad 40 dowodów osobistych i innych dokumentów znalazła Straż Graniczna wewnątrz zabawkowego odkurzacza, który znajdował się w bagażu przewożonym w autobusie relacji Wrocław-Tarnopol. Autobus skontrolowano na przejściu granicznym w Korczowej na Podkarpaciu.

 • Młodsza siostra RMF FM - Radio 4U - debiutuje w eterze

  Nasza młodsza siostra, najmłodsze dziecko koncernu Bauer - Radio 4U debiutuje dziś w ukraińskim eterze. Sieć obejmuje zachodnią Ukrainę - Lwów, Tarnopol, Iwano-Frankowsk i Nowowołyńsk.

 • Wyrok ośmiu lat więzienia dostał Polak, który zorganizował sieć sprzedaży amfetaminy w Tarnopolu na zachodniej Ukrainie. 40-letni mieszkaniec Wrocławia zajmował się dostawą narkotyków, które przywożone były z Polski, po czym przekazywał je dwóm ukraińskim dilerom, rozprowadzającym amfetaminę w barach i klubach nocnych Tarnopola.

 • Ukraina: Jednostkom wojskowym na Krymie odcina się wodę i prąd

  Resort podkreślił, że w Sewastopolu krewni zablokowanych w jednej z jednostek osób próbowali w środę przekazać im żywność i wodę oraz środki higieny. Jednak nie zostali przepuszczeni, a niektórych nawet pobito. Ponadto kapitan korwety marynarki wojennej Ukrainy "Tarnopol" poinformował telefonicznie mera Tarnopola, że jednostka jest całkowicie odcięta od lądu, gdyż korytarze wodne, jakimi...

 • Festiwal Siatkówki Studenckiej

  W rozgrywkach kobiet udział wezmą AWF Biała Podlaska, Politechnika Częstochowska, Uniwersytet Baranowicki, Uniwersytet Ekonomiczny w Tarnopolu, Uniwersytet Wołyński w Łucku oraz WSBiP w Ostrowcu(...) - Baranowicze - Tarnopol, Częstochowa - Baranowicze 17:00 - Biała - Łuck, Lublin - Równe 18:30 - Częstochowa - Baranowicze, Biała - Baranowicze 20:00 - Ostrowiec - Tarnopol, Częstochowa - Czerniowce...

Zdjęcia na temat: tarnopol
Dyskusje na temat: tarnopol