• Informacje na temat:

  tarnów

Artykuły na temat: tarnów
 • Tarnów: Odkryto ponad 100 min przeciwpiechotnych

  106 min przeciwpiechotnych odnaleziono podczas prac ziemnych w Tarnowie. Prace zostały częściowo wstrzymane do czasu rozminowania niewybuchów przez saperów Wojska Polskiego z Rzeszowa – poinformowała małopolska policja.

 • Gowin: Tarnów jest miastem z ogromnym, ale niewykorzystanym potencjałem

  ..."Tarnów jest miastem z ogromnym potencjałem, ale potencjałem który jest od wielu lat niewykorzystany" - ocenił wicepremier i lider Porozumienia Jarosław Gowin. W sobotę poparł kandydata PiS na prezydenta tego miasta Kazimierza Koprowskiego.

 • Start imprezy: 2014-01-11 11:00:00 Koniec imprezy: 2014-01-11 13:00:00 Piłsudskiego 24 33-100 Tarnów maŁopolskie...

 • Tarnów: 80-latek obezwładnił napastników

  Komisariatu Policji Tarnów-Centrum. Osoby mogące pomóc w ujęciu tych osób proszone są o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji Tarnów-Centrum.

 • Tarnów: Rozszczelniony gazociąg, kilkadziesiąt osób ewakuowanych

  Kilkadziesiąt osób ewakuowano z biurowca przy skrzyżowaniu ulic Bartla i Krakowskiej w Tarnowie. W okolicy wiaduktu kolejowego doszło do rozszczelnienia gazociągu. Informację o tym zdarzeniu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

 • Tarnów: Policjant raniony nożem podczas interwencji

  22-letni policjant został dwukrotnie raniony nożem podczas interwencji w nocy ze środy na czwartek w Tarnowie. Policjant jest po operacji, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - poinformował Sebastian Gleń, rzecznik prasowy małopolskiej policji. Policja szuka napastnika.

 • Tarnów: Zatrzymano nożownika, który ranił policjanta

  Policjanci w czwartek późnym popołudniem zatrzymali mężczyznę, który miał dwukrotnie ranić nożem 22-letniego policjanta podczas jego interwencji w nocy ze środy na czwartek w Tarnowie - poinformował Sebastian Gleń, rzecznik prasowy małopolskiej policji.

 • Tarnów: Skazany za korupcję polityk odwołuje się

  Skazany za korupcję b.prezydent Tarnowa Ryszard Ścigała złożył zażalenie na postanowienie Sądu Rejonowego w Brzesku, który nie zgodził się na odroczenie mu wykonania kary. W marcu rozpozna je Sąd Okręgowy w Tarnowie w wydziale penitencjarnym – ustaliła w czwartek PAP w tarnowskim sądzie.

 • Tarnów: Na budowie odkryto ponad 100 min przeciwpiechotnych

  106 min przeciwpiechotnych znaleziono podczas prac ziemnych przy budowie na Błoniach w Tarnowie. Saperzy z Rzeszowa wywieźli je już na poligon.

 • W nocy w pociągu relacji Wrocław - Tarnów doszło do incydentu. Skład stanął nagle na trasie pomiędzy Węgrzcami Wielkimi a Podłężem. Jak się okazało, ktoś zaciągnął hamulec ręczny. Kilkunastu osobom trzeba było udzielić pomocy medycznej - podaje radio RMF FM.

Zdjęcia na temat: tarnów
Wideo na temat: tarnów