• Informacje na temat:

  telewizja polska

Artykuły na temat: telewizja polska
 • ​Kurski: Chcę, żeby Telewizja Polska łączyła Polaków

  Chcę, żeby Telewizja Polska łączyła Polaków wokół wielkich celów, żeby była nośnikiem rzetelnej informacji, dobrej rozrywki i dobrej edukacji - powiedział w środę Jacek Kurski, który wygrał konkurs na nowego prezesa telewizji publicznej.

 • Telewizja Polska powtórzyła orędzie Beaty Szydło

  TVP wyemitowała orędzie premier Beaty Szydło dwukrotnie - w sobotę i w niedzielę. Telewizja tłumaczy to sobotnią awarią nadajników, o którą obwiniono amerykańską firmę. Joachim Brudziński (PiS) sugerował, że awaria nie była przypadkowa.

 • Telewizja "Al Jazeera" komentuje sytuację w Polsce

  ..."Sprawdzamy, czy nowy polski prawicowy rząd podważa wolności demokratyczne" - pisze na wstępie obszernego artykułu, dotyczącego sytuacji w naszym kraju, Al-Jazeera, anglojęzyczna telewizja nadająca z Bliskiego Wschodu.

 • Telewizja Polska będzie współpracowała z resortem zdrowia

  ...normalności, która powinna mieć miejsce w mediach publicznych". "Chcielibyśmy, aby media publiczne - a w szczególności Telewizja Polska - były miejscem, w którym Polacy dowiadują się o tym, jaki...

 • Litewska telewizja pokazała film o Bronisławie Piłsudskim

  Litewska telewizja państwowa LTR z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości pokazała w poniedziałek film o Bronisławie Piłsudskim, bracie marszałka Józefa Piłsudskiego. Emisja odbyła się dzięki staraniom Instytutu Polskiego w Wilnie.

 • Skowroński: Nadmiar reklam "odczłowiecza" telewizję

  Telewizja Polska powinna być najważniejszym medium w kraju - twierdzi ​Krzysztof Skowroński, przesłuchiwany przez Radę Mediów Narodowych w konkursie na szefa TVP. Dziennikarz radiowy i telewizyjny, prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich przedstawił Radzie swoją wizję tej instytucji.

 • Sprawa telewizji Biełsat. Wiceszef MSZ komentuje

  ..."Sprawa telewizji Biełsat nie ma charakteru politycznego, ma charakter budżetowy" - zapewnił wiceszef MSZ Konrad Szymański. Podkreślił, że Polska jest zainteresowana otwarciem na Białoruś, ponieważ - jego zdaniem - polityka wschodnia UE jest w poważnym kryzysie.

 • Białoruscy intelektualiści zaniepokojeni przyszłością telewizji Biełsat

  Zaniepokojenie o przyszłość telewizji Biełsat wyrazili białoruscy intelektualiści - m.in. noblistka Swietłana Aleksijewicz i obrońca praw człowieka Aleś Bialacki. "Polska od zawsze wspiera społeczeństwo obywatelskie na Białorusi i nic się tu zapewne nie zmieni" - mówi Michał Dworczyk (PiS).

 • ...partii. Wtedy, przed 1989 r., Telewizja też obsługiwała interesy polityczne jednej partii: była nią wówczas Polska Zjednoczona Partia Robotnicza. Partia nie ta sama - co oczywiste - i Polska nie ta sama(...) Telewizja (wtedy w formule Komitetu do Spraw Radia i Telewizji) zirytuje do granic wytrzymałości. Ta podpowiedź brzmiała: wyszukaj na obudowie telewizora przycisk zasilania, po czym naciśnij go, a poczujesz...

 • Telewizja Polsat odmówiła emisji spotu wyborczego partii Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro "Odpowiedz sobie na kilka ważnych pytań". TVP dopuściła emisję „bardzo warunkowo”. Powodem jest prezentowany w nim slogan „Nie dla homo” - informuje serwis wirtualnemedia.pl.

Zdjęcia na temat: telewizja polska
Wideo na temat: telewizja polska
Dyskusje na temat: telewizja polska