• Informacje na temat:

  telewizja polska

Artykuły na temat: telewizja polska
 • ​Kurski: Chcę, żeby Telewizja Polska łączyła Polaków

  Chcę, żeby Telewizja Polska łączyła Polaków wokół wielkich celów, żeby była nośnikiem rzetelnej informacji, dobrej rozrywki i dobrej edukacji - powiedział w środę Jacek Kurski, który wygrał konkurs na nowego prezesa telewizji publicznej.

 • Telewizja Polska powtórzyła orędzie Beaty Szydło

  TVP wyemitowała orędzie premier Beaty Szydło dwukrotnie - w sobotę i w niedzielę. Telewizja tłumaczy to sobotnią awarią nadajników, o którą obwiniono amerykańską firmę. Joachim Brudziński (PiS) sugerował, że awaria nie była przypadkowa.

 • Telewizja "Al Jazeera" komentuje sytuację w Polsce

  ..."Sprawdzamy, czy nowy polski prawicowy rząd podważa wolności demokratyczne" - pisze na wstępie obszernego artykułu, dotyczącego sytuacji w naszym kraju, Al-Jazeera, anglojęzyczna telewizja nadająca z Bliskiego Wschodu.

 • Telewizja Polska będzie współpracowała z resortem zdrowia

  ...normalności, która powinna mieć miejsce w mediach publicznych". "Chcielibyśmy, aby media publiczne - a w szczególności Telewizja Polska - były miejscem, w którym Polacy dowiadują się o tym, jaki...

 • Litewska telewizja pokazała film o Bronisławie Piłsudskim

  Litewska telewizja państwowa LTR z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości pokazała w poniedziałek film o Bronisławie Piłsudskim, bracie marszałka Józefa Piłsudskiego. Emisja odbyła się dzięki staraniom Instytutu Polskiego w Wilnie.

 • Skowroński: Nadmiar reklam "odczłowiecza" telewizję

  Telewizja Polska powinna być najważniejszym medium w kraju - twierdzi ​Krzysztof Skowroński, przesłuchiwany przez Radę Mediów Narodowych w konkursie na szefa TVP. Dziennikarz radiowy i telewizyjny, prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich przedstawił Radzie swoją wizję tej instytucji.

 • Sprawa telewizji Biełsat. Wiceszef MSZ komentuje

  ..."Sprawa telewizji Biełsat nie ma charakteru politycznego, ma charakter budżetowy" - zapewnił wiceszef MSZ Konrad Szymański. Podkreślił, że Polska jest zainteresowana otwarciem na Białoruś, ponieważ - jego zdaniem - polityka wschodnia UE jest w poważnym kryzysie.

 • Białoruscy intelektualiści zaniepokojeni przyszłością telewizji Biełsat

  Zaniepokojenie o przyszłość telewizji Biełsat wyrazili białoruscy intelektualiści - m.in. noblistka Swietłana Aleksijewicz i obrońca praw człowieka Aleś Bialacki. "Polska od zawsze wspiera społeczeństwo obywatelskie na Białorusi i nic się tu zapewne nie zmieni" - mówi Michał Dworczyk (PiS).

 • ...partii. Wtedy, przed 1989 r., Telewizja też obsługiwała interesy polityczne jednej partii: była nią wówczas Polska Zjednoczona Partia Robotnicza. Partia nie ta sama - co oczywiste - i Polska nie ta sama(...) Telewizja (wtedy w formule Komitetu do Spraw Radia i Telewizji) zirytuje do granic wytrzymałości. Ta podpowiedź brzmiała: wyszukaj na obudowie telewizora przycisk zasilania, po czym naciśnij go, a poczujesz...

 • Kruk o telewizji publicznej: Zachowała się jak należy

  ..., to nie skończymy tej rozmowy. Wie pani, że każdy ma swoją teorię. Jedni powiedzą, że zaczęła Platforma inni, że zaczął PiS. Czy telewizja polska zdała egzamin po śmierci prezydenta Pawła Adamowicza(...), że hejt głównie w ostatnich dniach poszedł na telewizją publiczną, a nie odwrotnie. Tak, hejt poszedł na telewizję publiczną, po tym, co zrobiła w poniedziałek. Ale co zrobiła telewizja publiczna...

Zdjęcia na temat: telewizja polska
Wideo na temat: telewizja polska
Dyskusje na temat: telewizja polska