• Informacje na temat:

  temat

Artykuły na temat: temat
 • Żydowski temat

  Shoah to polski temat, ale nie tak jak "polskie" obozy śmierci. Polacy nie są winni jako naród zagłady Żydów w czasie wojny. Rachunek sumienia z naszej...

 • Polska. Gorący temat

  ...w ostatnich kilku latach - mówi prof. Radosław Zenderowski. - Nie mamy takiej siły medialnego nacisku, jakim dysponują te państwa. Polacy nie są w stanie zorganizować np. debaty na temat "porażki(...) oraz jednostronny przekaz na temat sytuacji w Polsce, niemający pokrycia w faktach" - czytamy w oficjalnym komunikacie. "Mamy nadzieję, że w przyszłości obie redakcje będą starały się prezentować...

 • Lecznicza marihuana tematem sejmowej debaty

  Grzegorz Raczak (PiS) mówił w imieniu klubu, że po miesiącach dyskusji na temat projektu pojawił się kompromis. "Powstały warunki do relatywnie szybkiego zalegalizowania możliwości zastosowania(...) "wszystkim ugrupowaniom - od prawa do lewa". Marek Ruciński (N) wskazał, że opinie na temat projektu i proponowanych rozwiązań były bardzo różne, co - jak ocenił - wynika ze świadomości zagrożeń...

 • Innowacje tematem Kongresu Regionów 2017

  ..."Samorząd 2.0 - Pożądane innowacje" - to temat tegorocznego Kongresu. Innowacje, dzięki którym możliwa będzie poprawa życia mieszkańców, podzielone zostały na pięć obszarów: finansowania działalności jednostek samorządowych, technologii, inwestycji, zarządzania i spraw społecznych. Obecność na tegorocznym Kongresie Regionów będzie okazją do spotkania trzech rozpoznawalnych na świecie...

 • Morawiecki w Berlinie podejmie temat reparacji?

  Premier Mateusz Morawiecki nie unika trudnych tematów; jeśli temat reparacji wojennych dla Polski zostanie wywołany w rozmowie z kanclerz Niemiec Angelą Merkel, to premier będzie na ten temat rozmawiał - powiedziała rzeczniczka rządu Joanna Kopcińska.

 • Białoruś: Wraca temat "okien życia"

  Po próbie zabójstwa noworodka przez matkę na Białorusi powrócił temat "okien życia". Według jednego z deputowanych, dyskusja na ten temat mogłaby się odbyć w nowo wyłonionym parlamencie.

 • Erdogan przyjeżdża do Polski. Rozmowy "bez tematów tabu"

  ..."Bezpieczeństwo, obronność oraz współpraca pomiędzy UE a Turcją w związku z falą migracji będą tematami wtorkowych rozmów premier Beaty Szydło z prezydentem Turcji Recepem Tayyipem Erdoganem, który(...) tematów tabu".

 • Theresa May w Polsce. Poruszy temat artykułu 7

  Od powitania premier Wielkiej Brytanii Theresy May przez premiera Mateusza Morawieckiego w Belwederze rozpoczęły się w Warszawie polsko-brytyjskie konsultacje międzyrządowe, których tematem ma być bezpieczeństwo i współpraca dwustronna. Szefowa brytyjskiego rządu w rozmowie z polskim premierem ma poruszyć też temat uruchomienia przez Komisję Europejską artykułu 7 w sprawie Polski.

 • Komisja Wenecka przyjęła w piątek na sesji plenarnej dwie opinie na temat ustaw i projektów ustaw dotyczących reformy sądownictwa w Polsce. Według Komisji zmiany stanowią "poważne zagrożenie" dla sądownictwa.

 • Kolumbijski TK wypowie się na temat korridy

  Kolumbijski Trybunał Konstytucyjny wypowie się w poniedziałek na temat korridy. Zdecyduje, czy walki z bykami łamią przyjęte w 2016 roku prawo zakazujące torturowania zwierząt.

Zdjęcia na temat: temat
Wideo na temat: temat
 • Śniadek: Premier pominął wiele trudnych tematów

  "Bardziej martwi mnie to, czego Pan premier nie powiedział" - stwierdził były przewodniczący "Solidarności" i poseł Janusz Śniadek. Uważa on, że premier w swoim wystąpieniu nie odniósł się do wielu ważnych kwestii.

 • Bartłomiej Waśniewski: Z mojego komputera nie było wejść na strony o dziecięzych trumnach

  Bartłomiej Waśniewski zaprzeczył na konferencji prasowej, że kiedykolwiek odwiedzał strony, na których mógł uzyskać informacje na temat małych trumien czy też zasiłku dla rodziców, którzy stracili dziecko. "Z mojego komputera nie było wejść na tego typu strony" - zapewniał.

 • Policja: Sekcja zwłok rzuci nowe światło na sprawę Madzi

  "Zwłoki sześciomiesięcznej Madzi rozpoznaliśmy po ubranku i kocyku, który pokazywany był wcześniej w telewizji. Więcej informacji na temat tego zdarzenia poznamy po sekcji zwłok" - mówi rzecznik śląskiej policji, podinspektor Andrzej Gąska. Miejsce ukrycia ciała dziecka w piątek późnym wieczorem pokazała policjantom matka Madzi.

Dyskusje na temat: temat
 • Najnowszy temat? Matylda

  Każdy piszący na tym forum ma jakiś cel. Aby mógł wzbudzić zainteresowanie jego wątek musi przez parę chwil być wyeksponowany na pierwszej stronie. Niestety, Matylda wypiera wszystkie wątki swoimi wklejkami nie podejmując żadnej dyskusji. Czy to jest jeszcze forum dyskusyjne czy tuba propagandowa PiS?

 • Re: ​Podlaskie: Katastrofa smoleńska tematem konkursu dla uczniów

  ooooo jakie teorie spiskowe.... i dlatego nie można robić konkursów historycznych na temat smoleńska, Katynia i obławy augustowskiej...

 • Najnowszy temat? Prowincjusz2

  Każdy piszący na tym forum ma jakiś cel. Aby mógł wzbudzić zainteresowanie jego wątek musi przez parę chwil być wyeksponowany na pierwszej stronie. Niestety, Prowincjusz wypiera wszystkie wątki swoimi wypocinami nie podejmując żadnej dyskusji i sam sobie odpowiada jako niezalogowany lub używa klonów Matyldy do tych celów. Do tego jest strasznie upierdliwy i cierpi na paranoiczną wręcz pisofobię spotęgowaną kompleksem małego jarka. Choroba jego przejawia się w postaci wulgaryzmu, nietolerancji...

 • Re: Najnowszy temat? Prowincjusz2

  mylisz się jak śledzisz to forum to na pewno widzisz że wiele tematów poruszanych przeze mnie nie ma odzewu , chociaż są ważne , ale ja je piszę mam nadzieję że chociaż garstka przeczyta i pomyśli nad nimi

 • Re: Watykan: Specjalna narada na temat sytuacji Kościoła w Australii

  Temat tej narady to: jak jeszcze lepiej ukrywać, maskować przypadki tego procederu, czyli jak działać, by wszystko było bezkarnie.

 • Re: Najnowszy temat? Prowincjusz2

  mylisz się jak śledzisz to forum to na pewno widzisz że wiele tematów poruszanych przeze mnie nie ma odzewu , chociaż są ważne , ale ja je piszę mam nadzieję że chociaż garstka przeczyta i pomyśli nad nimi Czytam Twoje wypowiedzi i często się z nimi zgadzam Ty przynajmniej nie należysz do oszołomów rzucających inwektywami i pomówieniami kiedy zabraknie im merytorycznych argumentów. Czasem się

 • Re: ​Podlaskie: Katastrofa smoleńska tematem konkursu dla uczniów

  teoria spiskowa, nie rozumiesz pojęcia? polityka polityką, historia historią. Powinny być tematy tabu?

 • Re: Najnowszy temat? Matylda

  Każdy piszący na tym forum ma jakiś cel. Aby mógł wzbudzić zainteresowanie jego wątek musi przez parę chwil być wyeksponowany na pierwszej stronie. Niestety, Matylda wypiera wszystkie wątki swoimi wklejkami nie podejmując żadnej dyskusji. Czy to jest jeszcze forum dyskusyjne czy tuba propagandowa PiS? Jest to forum i mozna wklejać dla Podparcia swojej racji. POwiedziałem.