• Informacje na temat:

  temat

Artykuły na temat: temat
 • Żydowski temat

  Shoah to polski temat, ale nie tak jak "polskie" obozy śmierci. Polacy nie są winni jako naród zagłady Żydów w czasie wojny. Rachunek sumienia z naszej...

 • "Temat nagród jest zamknięty"

  ..."Temat nagród jest zamknięty, zostaną oddane na cele charytatywne" - oświadczył w czwartek w Sejmie wiceszef kancelarii premiera Paweł Szrot.

 • Spotkanie Orban-Putin. Temat? "Kwestie energetyczne"

  We wtorek premier Węgier Viktor Orban spotka się w Moskwie z prezydentem Rosji Władimirem Putinem. Według szefa węgierskiej dyplomacji Petera Szijjarto tematem rozmów mają być kwestie energetyczne. Będzie to już siódme spotkanie obu polityków w ciągu ostatnich sześciu lat i drugie w tym roku. Tak często Putin nie spotyka się z żadnym innym przywódcą Unii Europejskiej.

 • Fakty i mity na temat cholesterolu

  Mamy dla was książki „Dieta dla serca” przepisy rekomendowane przez dietetyków.Jeśli chcecie je zdobyć, napiszcie nam na fakty@rmf.fm swoje imię i nazwisko, adres i numer telefonu. Na temat tych związków powstało wiele mitów i niedopowiedzeń. Krótko i konkretnie rozprawiamy się ze wszystkimi kłamstwami na temat cholesterolu.  Z cholesterolem mają problem tylko starsi Nieprawda...

 • Polska. Gorący temat

  ...w ostatnich kilku latach - mówi prof. Radosław Zenderowski. - Nie mamy takiej siły medialnego nacisku, jakim dysponują te państwa. Polacy nie są w stanie zorganizować np. debaty na temat "porażki(...) oraz jednostronny przekaz na temat sytuacji w Polsce, niemający pokrycia w faktach" - czytamy w oficjalnym komunikacie. "Mamy nadzieję, że w przyszłości obie redakcje będą starały się prezentować...

 • Lecznicza marihuana tematem sejmowej debaty

  Grzegorz Raczak (PiS) mówił w imieniu klubu, że po miesiącach dyskusji na temat projektu pojawił się kompromis. "Powstały warunki do relatywnie szybkiego zalegalizowania możliwości zastosowania(...) "wszystkim ugrupowaniom - od prawa do lewa". Marek Ruciński (N) wskazał, że opinie na temat projektu i proponowanych rozwiązań były bardzo różne, co - jak ocenił - wynika ze świadomości zagrożeń...

 • Innowacje tematem Kongresu Regionów 2017

  ..."Samorząd 2.0 - Pożądane innowacje" - to temat tegorocznego Kongresu. Innowacje, dzięki którym możliwa będzie poprawa życia mieszkańców, podzielone zostały na pięć obszarów: finansowania działalności jednostek samorządowych, technologii, inwestycji, zarządzania i spraw społecznych. Obecność na tegorocznym Kongresie Regionów będzie okazją do spotkania trzech rozpoznawalnych na świecie...

 • Morawiecki w Berlinie podejmie temat reparacji?

  Premier Mateusz Morawiecki nie unika trudnych tematów; jeśli temat reparacji wojennych dla Polski zostanie wywołany w rozmowie z kanclerz Niemiec Angelą Merkel, to premier będzie na ten temat rozmawiał - powiedziała rzeczniczka rządu Joanna Kopcińska.

 • Szef rządu: Wszyscy ministrowie zwrócili nagrody, temat zamknięty

  Wszyscy czynni politycy, ministrowie, zwrócili wszystkie nagrody; ten temat uważam za zamknięty - powiedział premier Mateusz Morawiecki.

 • Andrzej Duda: Będziemy kontynuować debatę na temat konstytucji

  ...​- Będziemy kontynuować debatę na temat konstytucji - zapowiedział w piątek prezydent Andrzej Duda. Dodał, że rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja jest okazją, żeby dyskutować na temat, czy obecna konstytucja się sprawdziła i czy jest skuteczna.

Zdjęcia na temat: temat
Wideo na temat: temat
 • Śniadek: Premier pominął wiele trudnych tematów

  "Bardziej martwi mnie to, czego Pan premier nie powiedział" - stwierdził były przewodniczący "Solidarności" i poseł Janusz Śniadek. Uważa on, że premier w swoim wystąpieniu nie odniósł się do wielu ważnych kwestii.

 • Bartłomiej Waśniewski: Z mojego komputera nie było wejść na strony o dziecięzych trumnach

  Bartłomiej Waśniewski zaprzeczył na konferencji prasowej, że kiedykolwiek odwiedzał strony, na których mógł uzyskać informacje na temat małych trumien czy też zasiłku dla rodziców, którzy stracili dziecko. "Z mojego komputera nie było wejść na tego typu strony" - zapewniał.

 • Policja: Sekcja zwłok rzuci nowe światło na sprawę Madzi

  "Zwłoki sześciomiesięcznej Madzi rozpoznaliśmy po ubranku i kocyku, który pokazywany był wcześniej w telewizji. Więcej informacji na temat tego zdarzenia poznamy po sekcji zwłok" - mówi rzecznik śląskiej policji, podinspektor Andrzej Gąska. Miejsce ukrycia ciała dziecka w piątek późnym wieczorem pokazała policjantom matka Madzi.

Dyskusje na temat: temat