• Informacje na temat:

  temistokles

Artykuły na temat: temistokles
 • Temistokles Brodowski odszedł z CBA

  Zmiana na stanowisku rzecznika Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Temistoklesa Brodowskiego zastąpiła Małgorzata Matuszak.

 • CBA zatrzymało trzy osoby, w tym byłą urzędniczkę z Krzeszowic

  ...​Agenci z krakowskiej delegatury Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali trzy osoby, w tym byłą urzędniczkę z Krzeszowic (małopolskie) - poinformował PAP Temistokles Brodowski z Wydziału Komunikacji Społecznej CBA.

 • CBA na początku sierpnia poprosiło o oświadczenia majątkowe sędziego Biernata

  ...​Centralne Biuro Antykorupcyjne poprosiło na początku sierpnia o informacje na temat oświadczenia majątkowego sędziego Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku Stanisława Biernata - poinformował PAP Temistokles Brodowski z wydziału komunikacji społecznej Biura.

 • CBA wkroczyło do siedziby RDOŚ. Chodzi o zamek budowany w Puszczy Noteckiej

  Rano wtorek kontrolerzy CBA pojawili się w Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Poznaniu (RDOŚ). Sprawdzają tam dokumenty, które dotyczą m.in. inwestycji w okolicach Stobnicy w Puszczy Noteckiej - poinformował Temistokles Brodowski z wydziału komunikacji społecznej Biura.

 • CBA zawiadomiło prokuraturę ws. wicemarszałka woj. wielkopolskiego

  CBA wystąpiło z zawiadomieniem do prokuratury przeciw wicemarszałkowi woj. wielkopolskiego Krzysztofowi G. - powiedział PAP Temistokles Brodowski z Wydziału Komunikacji Społecznej Biura. Sprawa dotyczy nieprawidłowości dot. zakładania rolniczych grup producenckich.

 • CBA zatrzymało trzy osoby, w tym byłą urzędniczkę z Krzeszowic

  Agenci z krakowskiej delegatury Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali trzy osoby, w tym byłą urzędniczkę z Krzeszowic (małopolskie) - poinformował w środę Temistokles Brodowski z Wydziału komunikacji Społecznej CBA.

 • Funkcjonariusze CBA zakończyli przeszukanie domu posła PO

  W piątek wieczorem funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zakończyli czynności w domu posła PO Stanisława Gawłowskiego w Koszalinie. Zabezpieczyliśmy dowody w śledztwie dotyczącym korupcji - powiedział PAP Temistokles Brodowski z wydziału komunikacji społecznej CBA.

 • 7 osób zatrzymanych ws. nielegalnej dystrybucji leków

  Agenci CBA zatrzymali siedem osób w sprawie tzw. odwróconego łańcuszka dystrybucji leków. Jak informuje Temistokles Brodowski z wydziału komunikacji społecznej Centralnego Biura Antykorupcyjnego, ich wartość wynosi co najmniej 100 mln zł. W latach 2017-2018 leki były skupowane z aptek w całej Polsce, a następnie trafiały do sprzedaży w krajach europejskich.

 • Temistokles Brodowski odszedł z CBA

  Zmiana na stanowisku rzecznika Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Temistoklesa Brodowskiego zastąpiła Małgorzata Matuszak.

 • RMF: Znany krakowski lekarz w rękach CBA

  Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało znanego krakowskiego lekarza Stanisława C. Rzecznik CBA Temistokles Brodowski nie chciał jednak podać przyczyn zatrzymania.

Wideo na temat: temistokles
Dyskusje na temat: temistokles