• Informacje na temat:

  tepa

Artykuły na temat: tepa
 • Areszt dla mężczyzny, który uderzył psa tępym narzędziem, włożył do worka i zakopał

  Sąd rejonowy aresztował na dwa miesiące mężczyznę podejrzanego o okrutne zabicie psa. Uwzględnił tym samym wniosek garwolińskiej prokuratury w sprawie aresztu - poinformowała Prokuratura Okręgowa w Siedlcach. Mężczyźnie grozi do trzech lat więzienia. ​"Z dotychczasowych ustaleń dochodzenia wynika, że podejrzany 11 września w miejscowości Natolin, działając w bezpośrednim zamiarze uśmiercenia należącej do innej osoby szczennej suki, zadał zwierzęciu kilka uderzeń tępym narzędziem w okolice...

 • Mateusz Szczurek: Kwota wolna od podatku to fetysz. Tępy i drogi instrument

  "Te kraje, które mają wyższą kwotę wolną od podatku, mają kilkaset razy wyższy podatek do nieruchomości. Wprowadzić podatek katastralny? Tego już nie słyszymy" - mówi w Kontrwywiadzie RMF FM minister finansów Mateusz Szczurek. Pytany o to, co powiedziałby premier, gdyby przyszła do niego i powiedziała o podwyżce kwoty wolnej od podatku odpowiada: "zachęcałbym ją do innych rozwiązań, niż kwota wolna, która jest tępym i drogim instrumentem i niekoniecznie przekładającym się na poprawę systemu...

 • Mateusz Szczurek: Kwota wolna od podatku to fetysz. Tępy i drogi instrument

  Nie będzie podwyższenia kwoty wolnej od podatku? Sprzeciwia się temu minister finansów. - Kraje, które mają wyższą kwotę wolną od podatku, mają również kilkaset razy wyższy podatek do nieruchomości - mówi w Kontrwywiadzie RMF FM Mateusz Szczurek.

 • "5-latka z Gdańska zginęła od ciosów zadanych tępym narzędziem". Nowe ustalenia

  31-latek podejrzany o zabójstwo 5-latki z Gdańska usłyszał zarzuty. Prokuratura skierowała też wniosek o trzymiesięczny areszt mężczyzny. - Podejrzany złożył obszerne wyjaśnienia. Twierdzi, że nie wie, dlaczego zabił swoją córkę. Przyznał, że brał środki odurzające - poinformowała szefowa Prokuratury Rejonowej Gdańsk-Oliwa Ewa Burdzińska. - Dziewczynka zginęła od ciosów zadanych w głowę tępym narzędziem, prawdopodobnie kamieniem - dodała.

 • Przenikliwy, tępy, enigmatyczny

  W Warszawie ma stanąć pomnik Ronalda Reagana. W USA republikanie, szukając kandydata do tegorocznych wyborów, chcieli znaleźć drugiego takiego jak on. Na czym polegała siła tego aktora, uważanego za jednego z najlepszych prezydentów?

 • "Rooney jest nieco tępy"

  To bardzo dobry, ale nieco tępy człowiek - tak gwiazdę Manchesteru United Wayne'a Rooneya nazwał włoski piłkarz Federico Macheda. Niedawno wyszło na jaw, że Rooney spotykał się z luksusową prostytutką w czasie, gdy jego żona była w ciąży.

 • Żywcem zakopał psa. Pół roku więzienia dla 64-latka

  Na karę 6 miesięcy więzienia skazał łódzki sąd 64-letniego mężczyznę, który najpierw uderzył swojego psa tępą stroną łopaty, a później zakopał żywcem. "Tylko taka kara jest adekwatna" - uznał sąd.

 • W jutrzejszej "Rzeczpospolitej”" (jutrzejszej dla kupujących w kiosku, prenumeratorzy i redakcje dostają weekendowe wydanie już w piątek, stąd piszę ten tekst) ukaże się artykulik Krzysztofa Ziemca. Prosty i dobitny, pod nieco przydługim, ale od razu wyjaśniającym intencje autora tytułem: „Dobra zmiana hoduje tępych koniunkturalistów”.

 • Rosyjskie MSZ ostro o akcji amerykańskich służb

  ​Gniewna reakcja Moskwy na pojawienie się pracowników amerykańskich służb w zamkniętych rosyjskich przedstawicielstwach dyplomatycznych w San Francisco i Waszyngtonie. Marija Zacharowa, rzecznik rosyjskiego MSZ, powiedziała, że obejrzała zdjęcia z przeszukania przez funkcjonariuszy FBI rosyjskich przedstawicielstw i uważa, że jest to jakaś "piekielna clownada, tępa, bezprawna i bezsensowna".

 • Tragedia rodziny ze Zgorzelca: Na razie nie wiadomo, czy to Robert W. zadał żonie śmiertelne ciosy

  Cztery ciosy w głowę, zadane tępym narzędziem, były przyczyną śmierci 44-letniej Agnieszki W. ze Zgorzelca - takie są wyniki oględzin i sekcji zwłok kobiety. Jak poinformowała ponadto na konferencji prasowej Violetta Niziołek z Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze, kobieta zginęła najprawdopodobniej wczoraj rano, a więc przed wypadkiem drogowym w pobliżu Bogatyni, w którym zginęli jej mąż i trójka ich dzieci. "Na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy to Robert W. zadał...

Wideo na temat: tepa