• Informacje na temat:

  terlecki

Artykuły na temat: terlecki
 • Terlecki: Trybunał rozstrzygnie kwestię ekshumacji

  Trybunał Konstytucyjny rozstrzygnie kwestię ekshumacji ofiar katastrofy smoleńskiej - mówił we wtorek na konferencji prasowej szef klubu PiS Ryszard Terlecki, pytany czy wspomniane ekshumacje powinny zostać wstrzymane.

 • Terlecki: Schetyna kłamie, ordynarnie kłamie

  ...- Schetyna kłamie, ordynarnie kłamie mówiąc o tym, że Prawo i Sprawiedliwość chce wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej - powiedział wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki tuż po tym, jak PO poinformowało o złożeniu wniosku o konstruktywne wotum nieufności dla rządu Beaty Szydło.

 • Nowoczesna chce odwołania wicemarszałka Sejmu Ryszarda Terleckiego

  Szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer powiedziała, że Ryszard Terlecki złamał prawo i dlatego nie może być wicemarszałkiem. Chodzi o jego zeznania w prokuraturze nt. obrad Sejmu w Sali Kolumnowej w grudniu 2016 r. Terlecki miał powiedzieć, że sala została wówczas tak zorganizowana, aby nie dopuścić posłów opozycji do stołu prezydialnego.

 • Dziś nowy premier? Terlecki: Z pewnością

  ...- Z pewnością poznamy dzisiaj nazwisko nowego premiera; czy zostanie nim prezes PiS Jarosław Kaczyński - okaże się dopiero koło południa - poinformował w czwartek wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki (PiS).

 • Terlecki: Plan zmian w rządzie został przyjęty

  Szef klubu PiS Ryszard Terlecki zapowiedział w piątek, że rekonstrukcja rządu odbędzie się na początku przyszłego tygodnia. Jak podkreślił, plan zmian w rządzie został przyjęty.

 • Ryszard Terlecki: Posłowie opozycji zgłaszają absurdalne wnioski

  Za rozpaczliwą próbę wycofania się z sytuacji przez opozycję i "wniosek absurdalny" wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki (PiS) uznał postulat by marszałek Sejmu Marek Kuchciński złożył dymisję.

 • Terlecki o "komedii odgrywanej przez opozycję"

  Politycy opozycji szukają wyjścia z twarzą z tej komedii, którą odgrywali trzy tygodnie - tak wicemarszałek Sejmu, szef klubu PiS Ryszard Terlecki odniósł się do propozycji klubów opozycyjnych rozwiązania kryzysowej sytuacji w Sejmie.

 • Były piłkarz reprezentacji Polski Stanisław Terlecki nie żyje

  W wieku 62 lat zmarł były piłkarz reprezentacji Polski Stanisław Terlecki. O jego śmierci poinformował na Twitterze prezes PZPN Zbigniew Boniek, z którym występował w kadrze narodowej.

 • Terlecki zdradza szczegóły w sprawie rekonstrukcji rządu

  W przyszłym tygodniu przeprowadzimy rekonstrukcję rządu; w czwartek wieczorem Komitet Polityczny PiS podejmie decyzję, czy rekonstrukcja będzie obejmowała także stanowisko premiera - powiedział szef klubu PiS Ryszard Terlecki.

 • Terlecki o Gowinie: Nie uzgodnił tego z PiS

  Ogłoszona przez Jarosława Gowina kandydatura wiceminister rozwoju Jadwigi Emilewicz na prezydent Krakowa nie jest uzgodniona z PiS - poinformował w niedzielę szef klubu PiS Ryszard Terlecki.

Zdjęcia na temat: terlecki
 • Wicemarszałkowie Sejmu Ryszard Terlecki z PiS i Stanisław Tyszka z Kukiz`15 w drodze na posiedzenie Prezydium Sejmu
Wideo na temat: terlecki