• Informacje na temat:

  terlecki

Artykuły na temat: terlecki
 • Gowin: Terlecki wprowadza zamęt i napięcia

  Wicepremier Jarosław Gowin powiedział w poniedziałek w Toruniu, iż liczy na to, że Konstytucję dla Nauki poprze także wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. Odniósł się on do wcześniejszej wypowiedzi szefa klubu PiS - wskazując, że publiczna krytyka zmian jest nieprzemyślana.

 • Nieoficjalnie: Komisja etyki ukarała Ryszarda Terleckiego

  Sejmowa komisja etyki zwróciła w środę uwagę wicemarszałkowi Sejmu Ryszardowi Terleckiemu (PiS) za jego wypowiedź, w której stwierdził, że poseł PO Sławomir Nitras jest "pajacem" - wynika z nieoficjalnych informacji PAP. Komisja uważa, że takie sformułowanie "nie przystoi" marszałkowi.

 • Terlecki: Nie będzie dodatkowego posiedzenia Sejmu

  ..."Nie sądzę, aby była potrzeba zwoływania teraz, w czasie świąt majowych, posiedzenia Sejmu" - oświadczył w środę wicemarszałek Sejmu, szef klubu PiS Ryszard Terlecki. "Nie będzie dodatkowego posiedzenia Sejmu" - dodał.

 • Terlecki: Chcemy zmniejszać różnice dzielące Polaków

  Chcemy zmniejszać różnice, jakie dzielą Polaków – mówił szef klubu parlamentarnego PiS Ryszard Terlecki w niedzielę na spotkaniu z mieszkańcami Dęblina (Lubelskie). Wicemarszałek Sejmu zaznaczył, że zrealizowanie zamierzeń PiS wymaga więcej czasu niż 4 lata.

 • Terlecki: Trybunał rozstrzygnie kwestię ekshumacji

  Trybunał Konstytucyjny rozstrzygnie kwestię ekshumacji ofiar katastrofy smoleńskiej - mówił we wtorek na konferencji prasowej szef klubu PiS Ryszard Terlecki, pytany czy wspomniane ekshumacje powinny zostać wstrzymane.

 • Terlecki: Schetyna kłamie, ordynarnie kłamie

  ...- Schetyna kłamie, ordynarnie kłamie mówiąc o tym, że Prawo i Sprawiedliwość chce wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej - powiedział wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki tuż po tym, jak PO poinformowało o złożeniu wniosku o konstruktywne wotum nieufności dla rządu Beaty Szydło.

 • Ryszard Terlecki: Nie byliśmy przygotowani

  Terlecki pytany o to, jak wyglądają relacje polsko-izraelskie w związku z dyskusją wokół nowelizacji ustawy o IPN, ocenił: "Na pewno wiemy, że nie byliśmy przygotowani". "Zawiódł nas instynkt, który(...) o tym, że dzień głosowania zbiega się z rocznicą wyzwolenia Auschwitz" - powiedział lider klubu PiS. Zdaniem Terleckiego "skala tego wybuchu jest również po naszej stronie". "Potraktowaliśmy tę...

 • Nowoczesna chce odwołania wicemarszałka Sejmu Ryszarda Terleckiego

  Szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer powiedziała, że Ryszard Terlecki złamał prawo i dlatego nie może być wicemarszałkiem. Chodzi o jego zeznania w prokuraturze nt. obrad Sejmu w Sali Kolumnowej w grudniu 2016 r. Terlecki miał powiedzieć, że sala została wówczas tak zorganizowana, aby nie dopuścić posłów opozycji do stołu prezydialnego.

 • Dziś nowy premier? Terlecki: Z pewnością

  ...- Z pewnością poznamy dzisiaj nazwisko nowego premiera; czy zostanie nim prezes PiS Jarosław Kaczyński - okaże się dopiero koło południa - poinformował w czwartek wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki (PiS).

 • Terlecki: Plan zmian w rządzie został przyjęty

  Szef klubu PiS Ryszard Terlecki zapowiedział w piątek, że rekonstrukcja rządu odbędzie się na początku przyszłego tygodnia. Jak podkreślił, plan zmian w rządzie został przyjęty.

Zdjęcia na temat: terlecki
 • Wicemarszałkowie Sejmu Ryszard Terlecki z PiS i Stanisław Tyszka z Kukiz`15 w drodze na posiedzenie Prezydium Sejmu
Wideo na temat: terlecki