• Informacje na temat:

  terlecki

Artykuły na temat: terlecki
 • Terlecki: Nie popieramy kandydatury Dulkiewicz

  Nie popieramy kandydatury Aleksandry Dulkiewicz na prezydenta Gdańska, ale nie wystawimy swojego kandydata - oświadczył we wtorek szef klubu PiS Ryszard Terlecki. Dodał, że jego partia zachowuje "krytyczny stosunek" do sytuacji w Gdańsku w ostatnich latach.

 • Terlecki krytycznie o referendum konstytucyjnym

  To nie jest dobry pomysł, żeby w dniu święta narodowego 11 listopada urządzać referendum w sprawie konstytucji - ocenił szef klubu PiS Ryszard Terlecki. Zapowiedział, że rozstrzygnięcie Senatu odnośnie do wniosku prezydenta o referendum nastąpi jeszcze w środę.

 • Gowin: Terlecki wprowadza zamęt i napięcia

  Wicepremier Jarosław Gowin powiedział w poniedziałek w Toruniu, iż liczy na to, że Konstytucję dla Nauki poprze także wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. Odniósł się on do wcześniejszej wypowiedzi szefa klubu PiS - wskazując, że publiczna krytyka zmian jest nieprzemyślana.

 • Nieoficjalnie: Komisja etyki ukarała Ryszarda Terleckiego

  Sejmowa komisja etyki zwróciła w środę uwagę wicemarszałkowi Sejmu Ryszardowi Terleckiemu (PiS) za jego wypowiedź, w której stwierdził, że poseł PO Sławomir Nitras jest "pajacem" - wynika z nieoficjalnych informacji PAP. Komisja uważa, że takie sformułowanie "nie przystoi" marszałkowi.

 • Terlecki: Wieczorem ważne oświadczenie premiera

  Wieczorem ważne oświadczenie premiera Mateusza Morawieckiego - zapowiedział w środę na Twitterze szef klubu PiS Ryszard Terlecki. Wcześniej w środę Sejm uchwalił nowelizację ustawy o IPN zakładającą odejście od przepisów karnych.

 • Terlecki odwołał spotkanie. Trafił na SOR

  ...- Po krótkim pobycie na SOR wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki jest już w domu; z jego zdrowiem jest ok - napisała w niedzielę na Twitterze rzecznik PiS Beata Mazurek.

 • Tusk przed Trybunałem Stanu? Terlecki odpowiada

  ..."Nie ma w tej chwili żadnego formalnego działania w kierunku postawienia byłego premiera Donalda Tuska przed Trybunałem Stanu" - powiedział w środę wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. Dodał jednak, że PiS nie rezygnuje "z potrzeby rozliczenia problemów koalicji PO-PSL i jej liderów".

 • Terlecki: Nie będzie dodatkowego posiedzenia Sejmu

  ..."Nie sądzę, aby była potrzeba zwoływania teraz, w czasie świąt majowych, posiedzenia Sejmu" - oświadczył w środę wicemarszałek Sejmu, szef klubu PiS Ryszard Terlecki. "Nie będzie dodatkowego posiedzenia Sejmu" - dodał.

 • Terlecki: Posiedzenie Sejmu 14 lipca odwołane

  Prezydium Sejmu podjęło w czwartek decyzję o odwołaniu posiedzenia Izby zaplanowanego na sobotę 14 lipca - poinformował wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. Ostatnie posiedzenie przed wakacjami odbędzie się 18-20 lipca.

 • Terlecki: Chcemy zmniejszać różnice dzielące Polaków

  Chcemy zmniejszać różnice, jakie dzielą Polaków – mówił szef klubu parlamentarnego PiS Ryszard Terlecki w niedzielę na spotkaniu z mieszkańcami Dęblina (Lubelskie). Wicemarszałek Sejmu zaznaczył, że zrealizowanie zamierzeń PiS wymaga więcej czasu niż 4 lata.

Zdjęcia na temat: terlecki
 • Wicemarszałkowie Sejmu Ryszard Terlecki z PiS i Stanisław Tyszka z Kukiz`15 w drodze na posiedzenie Prezydium Sejmu
Wideo na temat: terlecki