• Informacje na temat:

  termy

Artykuły na temat: termy
 • W Pompejach, jednym z najczęściej odwiedzanych przez turystów stanowisk archeologicznych na świecie, udostępnione dla publiczności zostaną dzisiaj termy.

 • Termy Maltańskie w Poznaniu już pierwszego dnia po otwarciu zamknęły jedną ze swoich atrakcji. Po zjeździe rurą "Turbo" jeden z gości aquaparku doznał kontuzji.

 • W Pompejach, jednym z najczęściej odwiedzanych przez turystów stanowisk archeologicznych na świecie, udostępnione dla publiczności zostaną dzisiaj termy....

 • Twoje Niesamowite Miejsce w RMF FM: Podziemna część Term Maltańskich w Poznaniu

  Przez Termy Maltańskie w Poznaniu przewija się codziennie kilka tysięcy ludzi. Jest miejsce i dla profesjonalistów na 50-metrowym basenie sportowym i dla amatorów wodnych szaleństw w części rekreacyjnej największego w Polsce aquaparku. Tam wejść może każdy przez większą część doby. W saunach też są niewielkie ograniczenia.

 • Generacja Z - konkurs. ​Zabawa w Termach Szaflary!

  Wodne zjeżdżalnie, baseny z hydromasażami, strefa SPA i saunarium. To zaledwie kilka z atrakcji, które czekają na gości Term Szaflary, przez cały rok. Atmosfera i klimat, który tutaj panują pomagają się zrelaksować i odprężyć, a w dodatku wyjechać stąd naładowanym pozytywną energią. Interia i Termy Szaflary zapraszają was do wzięcia udziału w specjalnym konkursie! Wystarczy odpowiedzieć na...

 • Wodne Kino na wesoło

  Wodne Kino na półmetku. Przez nadchodzące cztery tygodnie, gościom Termy Bania, odwiedzającym ją w sobotnie listopadowe wieczory, towarzyszyć będą kolejne filmowe projekcje. Tym razem, na przekór nieco przygnębiającej jesiennej aurze - propozycja lekka i przyjemna, czyli U Pana Boga w Ogródku.

 • Już w przyszłym roku otwarte mają zostać termy na poznańskiej Malcie. Jednak przepiękny i nowoczesny obiekt będzie sąsiadował z osiedlem Maltańskim. Ładnym z nazwy, ale w rzeczywistości przypominającym slumsy.

 • Wodne Kino w Termie Bania

  W minionym tygodniu, pokazem kultowego Rejsu, rozpoczął się organizowany przez Termę Bania filmowy cykl Wodne Kino. W jego ramach, w nadchodzące sobotnie wieczory, goście Termy relaksując się w gorących wodach, mają okazję uczestniczyć w kinowych seansach. W tym tygodniu, 15 października - Nóż w wodzie.

 • Zbójecko i magicznie na Bani

  W tle zamki w Wiśniczu i Niedzicy, skansen w Nowym Sączu, Zakopane i Dolina Chochołowska. Na pierwszym planie historia młodego górala Janosika, którego zbójeckie życie stało się kanwą legend i opowiadań. Jego historię już jutro poznają goście Termy Bania - uczestnicząc w ostatnim już pokazie cyklu Wodne Kino.

 • Od Bollywoodu do Guseł, czyli sobota na Bani

  Sobotni wieczór to czas na odpoczynek lub rozrywkę. Propozycje Termy Bania na 22 października stanowią połączenie możliwości relaksu z licznymi atrakcjami. Goście białczańskiego kompleksu mają okazję jednego dnia, w jednym miejscu, zobaczyć kolejny wodny pokaz filmowy i wziąć udział w wyjątkowej III Nocy Saunowej.

Zdjęcia na temat: termy
Dyskusje na temat: termy