• Informacje na temat:

  termy

Artykuły na temat: termy
 • Chochołowskie Termy: Ciało mężczyzny w beczce z wodą siarkową

  Do tragicznego wypadku doszło w Chochołowskich Termach na Podhalu. Wieczorem jeden z klientów zauważył ciało mężczyzny w beczce z wodą siarkową.

 • Chochołowskie Termy: Ciało mężczyzny w beczce z wodą siarkową

  Do tragicznego wypadku doszło w Chochołowskich Termach na Podhalu. Wieczorem jeden z klientów zauważył ciało mężczyzny w beczce z wodą siarkową - informuje RMF FM.

 • 300-letni zegar, duch księżnej Luizy, Termy Jakuba... Poznajcie Oławę!

  Dolnośląska Oława była w tę sobotę Twoim Miastem w Faktach RMF FM! Blisko 30-tysięczne miasteczko słynie z wyjątkowego 300-letniego zegara na wieży miejscowego ratusza. W Oławie warto zajrzeć również do Pałacu Luizy, a miłośnicy aktywnego wypoczynku powinni koniecznie odwiedzić Termy Jakuba.

 • W Pompejach, jednym z najczęściej odwiedzanych przez turystów stanowisk archeologicznych na świecie, udostępnione dla publiczności zostaną dzisiaj termy.

 • Termy Maltańskie w Poznaniu już pierwszego dnia po otwarciu zamknęły jedną ze swoich atrakcji. Po zjeździe rurą "Turbo" jeden z gości aquaparku doznał kontuzji.

 • W Pompejach, jednym z najczęściej odwiedzanych przez turystów stanowisk archeologicznych na świecie, udostępnione dla publiczności zostaną dzisiaj termy....

 • Tragedia w Gorzowie Wielkopolskim. 19-latka zmarła z zaczadzenia

  ...19-letnia dziewczyna zmarła w wyniku zatrucia czadem w jednym z mieszkań w Gorzowie Wielkopolskim. Do tragedii doszło wczoraj wieczorem. Najprawdopodobniej tlenek węgla wydzielał się z wadliwej termy gazowej w łazience.

 • Gorzów Wielkopolski: 19-latka zmarła na skutek zaczadzenia

  ...19-letnia dziewczyna zmarła w wyniku zatrucia czadem w jednym z mieszkań w Gorzowie Wielkopolskim. Do tragedii doszło w piątek wieczorem. Najprawdopodobniej tlenek węgla wydzielał się z wadliwej termy gazowej w łazience - poinformował w sobotę oficer prasowy Komendy Miejskiej PSP w Gorzowie Wielkopolskim Bartłomiej Mądry.

 • Twoje Niesamowite Miejsce w RMF FM: Podziemna część Term Maltańskich w Poznaniu

  Przez Termy Maltańskie w Poznaniu przewija się codziennie kilka tysięcy ludzi. Jest miejsce i dla profesjonalistów na 50-metrowym basenie sportowym i dla amatorów wodnych szaleństw w części rekreacyjnej największego w Polsce aquaparku. Tam wejść może każdy przez większą część doby. W saunach też są niewielkie ograniczenia.

 • Generacja Z - konkurs. ​Zabawa w Termach Szaflary!

  Wodne zjeżdżalnie, baseny z hydromasażami, strefa SPA i saunarium. To zaledwie kilka z atrakcji, które czekają na gości Term Szaflary, przez cały rok. Atmosfera i klimat, który tutaj panują pomagają się zrelaksować i odprężyć, a w dodatku wyjechać stąd naładowanym pozytywną energią. Interia i Termy Szaflary zapraszają was do wzięcia udziału w specjalnym konkursie! Wystarczy odpowiedzieć na...

Zdjęcia na temat: termy
Dyskusje na temat: termy