• Informacje na temat:

  tesla

Artykuły na temat: tesla
 • Kradzież Tesli z parkingu Straży Granicznej. Aresztowano jednego ze sprawców

  ...​Jeden z mężczyzn zatrzymany ws. kradzieży samochodu Tesla X z parkingu Pomorskiego Dywizjonu Straży Granicznej w Świnoujściu (Zachodniopomorskie) spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie - poinformowała PAP szczecińska prokuratura okręgowa.

 • Świnoujście: Luksusowa Tesla znów skradziona. Złodziei nie zatrzymały strzały

  Warta pół miliona złotych, odzyskana kilka dni temu przez strażników granicznych ze Świnoujścia luksusowa Tesla - znów skradziona. Dziś w nocy auto zniknęło ze strzeżonego parkingu Straży Granicznej. Złodziei nie zatrzymały nawet strzały - donosi reporterka RMF FM Aneta Łuczkowska.

 • Świnoujście: Odzyskano skradzioną z parkingu Straży Granicznej Teslę

  ​Policjanci i pogranicznicy odzyskali luksusową Teslę X skradzioną kilka dni temu z parkingu strzeżonego Straży Granicznej w Świnoujściu - informuje reporterka RMF FM Aneta Łuczkowska. Auto było ukryte w garażu na terenie miasta. W sprawie zatrzymano dwie osoby.

 • Prezesi Tesli i Disneya rezygnują z doradzania Trumpowi

  Prezesi Tesli i Disneya - Elon Musk oraz Robert Iger - zapowiedzieli, że w związku z ogłoszeniem przez prezydenta Donalda Trumpa decyzji o wycofaniu USA z paryskiego porozumienia klimatycznego zrezygnują z zasiadania w radzie doradczej prezydenta.

 • Zdjęcia dnia: Burza w muzeum

  Generator Tesli to transformator powietrzny, który wytwarza wysokie napięcie rzędu milionów woltów. Twórcą cewki wysokonapięciowej jest Nikola Tesla. Tesla urodził się w 1856 roku w serbskiej rodzinie zamieszkałej na terenie obecnej Chorwacji. Z Europy wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, aby rozpocząć współpracę z Thomasem Edisonem. Jest autorem blisko 300 patentów, które chroniły jego...

 • ​Włączył w samochodzie autopilota i zaczął oglądać film. Relaks zakończył się śmiercią

  Śmiertelny wypadek z udziałem pojazdu autonomicznego Tesla. W Stanach Zjednoczonych 40-letni posiadacz samochodu podczas jazdy na autostradzie uległ tragicznemu wypadkowi, do którego doprowadził system autopilota.

 • Dwóch mężczyzn zostało zatrzymanych do wyjaśnienia ws. kradzieży samochodu z parkingu Pomorskiego Dywizjonu Straży Granicznej w Świnoujściu - poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie. Auto Tesla X zostało odnalezione w garażu w centrum miasta.

 • Tak się złożyło, że sam moment podpisania Porozumień Sierpniowych oglądałem w większym rodzinnym gronie. Tamci byli w Stoczni Gdańskiej, my przed telewizorem Tesla na warszawskim Żoliborzu.

 • Pośmiertne wyróżnienie za Enigmę

  ..."Polscy matematycy, którzy rozpracowali Enigmę, dostaną we wtorek wyróżnienie Milestone" - donosi "Gazeta Wyborcza". "To najwyższy laur amerykańskiego stowarzyszenia inżynierów IEEE. Wcześniej dostali je m.in. Alexander Graham Bell i Nikola Tesla" - wyjaśnia.

 • Hyperloop - ultraszybki pojazd tworzą studenci Politechniki Łódzkiej

  Hyperloop to ultraszybki system transportu, który ma połączyć Los Angeles z San Francisco. Pomysł kapsuły pasażerskiej pędzącej w specjalnej tubie z prędkością ponad 1000 km/h opublikował w 2013 roku miliarder i wizjoner Elon Musk, założyciel firm Tesla Motors i SpaceX. Prototyp kapsuły budują studenci Politechniki Łódzkiej. Udało im się zakwalifikować do konkursu, który odbędzie się pod koniec...

Dyskusje na temat: tesla