• Informacje na temat:

  thoma

Artykuły na temat: thoma
 • ...20 lipca w Poznaniu wystąpi grupa Atoms for Peace, nowy zespół lidera Radiohead Thoma Yorke'a. Koncert odbędzie się w ramach Malta Festival Poznań.

 • Ponad 500 tys. euro udało się zebrać w internecie w ciągu dwóch dni młodemu Brytyjczykowi za pomocą finansowania społecznościowego (crowdfundingu). Celem akcji Thoma Feeneya jest zebranie 1,6 mld euro i ocalenie Grecji od zalegania z płatnościami wobec MFW.

 • Chce uratować Grecję. Zbiera po 3 euro od internautów

  Ponad 500 tys. euro udało się zebrać w internecie w ciągu dwóch dni młodemu Brytyjczykowi za pomocą finansowania społecznościowego (crowdfundingu). Thom Feeney chce zebrać 1,6 mld euro i spłacić dług Grecji wobec wobec MFW.

 • Zespół Radiohead ujawnił odrzuconą piosenkę do filmu "Spectre"

  Ta wiadomość rozgrzała fanów agenta 007. Thom Yorke - lider Radiohead ujawnił, że zespół był proszony o stworzenie piosenki, która promowałaby film "Spectre" z Danielem Craigiem w roli głównej. Nagranie zostało odrzucone, ale wokalista opublikował je w sieci jako prezent świąteczny dla fanów.

 • Thom Yorke, frontman brytyjskiej formacji Radio head, znany jest z głośnego wyrażania swych politycznych poglądów. Tym razem wokalista skrytykował obywateli Stanów Zjednoczonych za to, że swym prezydentem wybrali George'a W. Busha.

 • Członkowie brytyjskiej grupy Radio head wreszcie zagościli w kreskówkowym świecie. Thom Yorke i jego koledzy wystąpili gościnnie w jednym z najpopularniejszych seriali ostatnich lat - "South Park". W ten sposób odwdzięczyli się jego autorom za przygotowanie koszulki na koncert w Oxfordzie.

 • KE podtrzymuje zakaz połowów dorsza na Bałtyku Wschodnim

  Komisja Europejska podtrzymuje zakaz połowów dorsza na Bałtyku Wschodnim – poinformowała rzeczniczka unijnego komisarza do spraw rybołówstwa Joe Borga, Mireille Thom.

 • W tłumie rozpoznamy naraz dwie twarze, nie więcej

  Volker Thoma z University of East London twierdzi nawet, że nie jesteśmy w stanie rozpoznać naraz więcej niż dwóch twarzy, nawet jeśli należą do osób sławnych, powszechnie znanych na całym świecie(...) twarze automatycznie tylko do pewnego momentu, jeśli pojawia się ich zbyt dużo, wszystko jedno, znanych czy nieznanych, nasze zdolności okazują się ograniczone - tłumaczy Thoma. Jego zdaniem, to...

 • Nie chciała komentować przyczyn odwołania koncertu. W skład grupy Atoms for Peace założonej przez wokalistę Thoma Yorke'a, znanego najlepiej z działalności w Radiohead, wchodzą m.in. basista Flea (Red Hot Chili Peppers) i perkusista Joey Waronker, pracujący wcześniej z R.E.M. W swoim nowym projekcie Yorke gra również na gitarze i instrumentach klawiszowych. Twórczość formacji oscyluje między...

 • Odwołano koncert finałowy Festiwalu Malta

  W skład grupy Atoms for Peace założonej przez wokalistę Thoma Yorke'a, znanego najlepiej z działalności w Radiohead, wchodzą m.in. basista Flea z Red Hot Chili Peppers i perkusista Joey Waronker, pracujący wcześniej z R.E.M. W swoim nowym projekcie Yorke gra również na gitarze i instrumentach klawiszowych. Twórczość formacji oscyluje między rockiem a muzyką elektroniczną i eksperymentalną. Grupa...

Zdjęcia na temat: thoma
Dyskusje na temat: thoma