• Informacje na temat:

  thomas

Artykuły na temat: thomas
 • Prof. Thomas Buergenthal laureatem nagrody RPO

  Prawnik specjalizujący się w prawach człowieka i prawie międzynarodowym prof. Thomas Buergenthal odebrał w poniedziałek w Warszawie nagrodę Rzecznika Praw Obywatelskich im. Pawła Włodkowica. Wyróżnienie przyznawane jest "występującym w obronie podstawowych praw i wolności".

 • Thomas Bossert doradcą Trumpa ds. bezpieczeństwa i antyterroryzmuafp

  Donald Trump nominował byłego zastępcę doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego prezydenta George'a W. Busha, Thomasa Bosserta, na swego doradcę ds. bezpieczeństwa i antyterroryzmu - podał we wtorek zespół prezydenta elekta ds. przejęcia administracji USA.

 • Tour de France: Michał Kwiatkowski ósmy na 1. etapie, triumf Thomasa

  Michał Kwiatkowski zajął ósme miejsce na pierwszym etapie kolarskiego wyścigu Tour de France, którym była 14-kilometrowa jazda indywidualna na czas ulicami Duesseldorfu. Wygrał kolega Polaka z drużyny Sky Brytyjczyk Geraint Thomas, szybszy od niego o 15 sekund.

 • Mui Thomas: Chodząca inspiracja

  Ta historia mogła nie mieć szczęśliwego zakończenia. Dziewczynie nie dawano szans na przeżycie. Potem była pośmiewiskiem. Dzisiaj jest inspiracją. Przedstawiamy historię Mui Thomas, chorej na bardzo rzadką genetyczną chorobę 22-latki.

 • Thomas Morgenstern kończy karierę!

  Trzykrotny mistrz olimpijski i ośmiokrotny mistrz świata w skokach narciarskich - Thomas Morgenstern - kończy karierę! 27-letni Austriak ogłosił to dziś ze łzami w oczach. "Teraz oddam skok w nowe życie" - powiedział.

 • Ponad 49 dni w podróży. Thomas Coville pobił rekord w samotnym rejsie dookoła świata

  Francuz Thomas Coville pobił rekord świata w samotnej żegludze wokół globu bez zawijania do portów. W niedzielę o godz. 17.57 czasu polskiego minął wirtualną linię mety po 49 dniach, trzech godzinach, siedmiu minutach i 38 sekundach od opuszczenia portu w Breście.

 • Thomasa Malicha: Rozkład

  Galeria Okręgu Szczecinskiego ZPAF zaprasza 9. lipca o godz. 18. na wernisaż wystawy fotografii Thomasa Malicha pt. Rozkład.

 • Widziane oczami Thomasa Mayera

  Muzeum Architektury we Wrocławiu zaprasza 29 kwietnia o godz. 17 na otwarcie wystawy "Szkoła Zarządzania i Designu Zollverein w fotografii Thomasa Mayera" - Kazuyo Sejima i Ryue Nishizawa z SANAA Architekci.

 • Thomas Grotto w "Szansie na sukces"

  Thomas Grotto, włoski piosenkarz od 4 lat mieszkający w Kołobrzegu ponownie wziął udział w nagraniu "Szansy na sukces".

 • Kryzys migracyjny. Thomas de Maiziere oczekuje większej presji na unijne państwa

  Minister spraw wewnętrznych Niemiec Thomas de Maiziere powiedział we wtorek, że UE musi wywrzeć presję na unijne państwa, które przeciwstawiają się rozdzielaniu migrantów i udzielania im pomocy. Jego zdaniem należy rozważyć ograniczenie dla nich pomocy z funduszy unijnych.

Zdjęcia na temat: thomas
Wideo na temat: thomas
 • Jak wyglądał Thomas Neuwirth zanim został Conchitą Wurst?

  Kim jest Conchita Wurst - czyli Muszelka Kiełbasa, albo też "kobieta z brodą" - zwyciężczyni tegorocznej Eurowizji? Poza sceną to 26-letni Thomas Neuwirth Wizerunek Conchity przybrał trzy lata temu. Pierwszy raz świat usłyszał o nim podczas udziału w talent show w 2006 roku. Później uczestniczył w innym programie muzycznym 2011 roku,  już jako panna Wurst. Thomas, jak sam stwierdził w jednym

 • Kilka wpadek na ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Soczi

  jednego z Austriaków. Spokojnie, nie był to Thomas Morgenstern, który razem z innymi skoczkami zamiast na otwarcie igrzysk pomaszerował do łóżka. Uwagę kibiców z pewnością przykuli też reprezentanci

 • Tom Cruise zaręczył się ze swoją asystentką

  Zagraniczne media donoszą, że Tom Cruise poprosił o rękę swoją asystentkę Emily Thomas. Do zaręczyn 53-letniego aktora i 22-letniej Brytyjki miało dojść w Wiedniu. Para spotyka się ze sobą od końca 2014 roku. W 2012 roku Cruise rozwiódł się z aktorką Katie Holmes, z którą ma córkę Suri.