• Informacje na temat:

  thompson

Artykuły na temat: thompson
 • "Mogę cię ucałować?". Emma Thompson sprawiła, że książę William się zarumienił

  Emma Thompson odebrała z rąk księcia Williama Order Imperium Brytyjskiego za swoją działalność artystyczną. Od teraz aktorce przysługuje tytuł "Dame". Na uroczystości w Pałacu Buckingham towarzyszyła gwieździe jej rodzina.

 • Premier oraz minister bezpieczeństwa narodowego Barbadosu David Thompson zmarł w sobotę w swoim domu w mieście St. Philip na tej karaibskiej wyspie - poinformowały władze. Miał niespełna 49 lat, chorował na raka trzustki.

 • Thompson w republikańskim wyścigu prezydenckim

  Popularny aktor telewizyjny i były senator Fred Thompson ogłosił, że zamierza ubiegać się o nominację Partii Republikańskiej (GOP) w przyszłorocznych wyborach prezydenckich. Sondaże wskazują, że ma na to duże szanse.

 • Emma Thompson wycofa poparcie dla Polańskiego

  Emma Thompson, laureatka Oscara, zapowiedziała, że usunie swój podpis z petycji o uwolnienie Romana Polańskiego, którą przygotował francuski filozof Bernard-Henri Lévy - informuje "The Independent". Do zmiany decyzji przekonała ją 19-letnia studentka.

 • ...stronę internetową ambasady brytyjskiej. Przeczytaj pełny zapis relacji z czata z Christopherem Thompsonem z ambasady Wielkiej Brytanii w Warszawie.

 • Kliczko niepokonany! Tony Thompson na deskach

  Władimir Kliczko obronił tytuł mistrza świata w wadze ciężkiej trzech organizacji boksu zawodowego IBF, WBA i WBO. W stolicy Szwajcarii - Bernie nie pozostawił rywalowi żadnych złudzeń. W szóstej rundzie przez nokaut pokonał Amerykanina Tony'ego Thompsona.

 • Po czterech latach przerwy Ukrainiec Władimir Kliczko znów będzie boksował z Amerykaninem Tonym Thompsonem. Rewanż, którego stawką będą tytuły mistrza świata: WBA, IBF, WBO i IBO, odbędzie się 7 lipca w Bernie.

 • Z relacji Thompson wynika, że do napadu doszło w momencie, kiedy się zatrzymała i chciała zaparkować skuter. Pływaczka ma stłuczony nos i kilka ran na twarzy. Policja zatrzymała trzech nastolatków, przy których znaleziono skradziony pojazd. Thompson jest jedną z najbardziej utytułowanych w historii amerykańskich pływaczek i olimpijek. Na igrzyskach wywalczyła w sumie 12 medali, w tym osiem...

 • 94-latka przebiegła półmaraton. "Nie wiem, dlaczego ludzie się dziwią"

  ...94-letnia Harriette Thompson przebiegła półmaraton w San Diego w USA. Została tym samym najstarszą kobietą, której się to udało.

 • USA już w weekend mogą zawiesić zobowiązania wynikające z traktatu INF

  USA już w najbliższy weekend mogą ogłosić zawieszenie swoich zobowiązań wynikających z traktatu o całkowitej likwidacji pocisków rakietowych pośredniego i średniego zasięgu (INF) - oświadczyła amerykańska podsekretarz stanu ds. kontroli zbrojeń Andrea Thompson.

Zdjęcia na temat: thompson
Wideo na temat: thompson
 • Dyrektor Red Bull Stratos: Wyobrażam sobie, co się dzieje w głowie Felixa

  „Mogę sobie tylko wyobrazić, co dzieje się w głowie Felixa” - powiedział dyrektor techniczny programu Red Bull Stratos Art Thompson po przerwaniu próby skoku z wysokości 36 km. Wyniesienie kapsuły z Felixem Baumgartnerem zostało odwołane we wtorek wieczorem z powodu złych warunków atmosferycznych. Kolejna próba zostanie podjęta w czwartek.

 • Johnny Depp wraca na Karaiby

  Do polskich kin wchodzi jutro "Dziennik zakrapiany rumem" w reżyserii Bruce'a Robinsona. Główną rolę gra Johnny Depp. Film na podstawie powieści Huntera S. Thompsona "Dziennik rumowy" to tętniąca rytmami karnawału komedia, do której zdjęcia zrealizował Dariusz Wolski. Zobacz zwiastun filmu!

Dyskusje na temat: thompson