• Informacje na temat:

  thomson

Artykuły na temat: thomson
 • Nie będzie aresztu dla zatrzymanego ws. strzałów w Thomson Reuters

  ...​Sąd w Gdańsku nie zgodził się na aresztowanie 30-letniego Białorusina, zatrzymanego w związku ze strzałami, które padły w biurze firmy Thomson Reuters w Gdyni. Sąd nie zastosował też żadnych środków zapobiegawczych.

 • Strzały w biurze Thomson Reuters w Gdyni. 30-letni Białorusin z zarzutem

  ...​Jest zarzut usiłowania zabójstwa dla 30-letniego obywatela Białorusi, zatrzymanego w związku ze strzałami, które padły we wtorek w gdyńskim biurze Thomson Reuters. Właśnie zakończyło się przesłuchanie mężczyzny.

 • Strzały w biurowcu Thomson Reuters w Gdyni. Zatrzymano obywatela Białorusi

  Trwają przesłuchania pracowników biurowca Thomson Reuters w Gdyni. Około godz. 19 doszło tam do poważnego incydentu, padły strzały. Pracownicy uciekali z biur. Zatrzymany został 30-letni obywatel Białorusi- dowiedział się dziennikarz RMF FM Kuba Kaługa.

 • Jerzy Janowicz pokonał Thomsona. Jest w drugiej rundzie Australian Open

  Jerzy Janowicz pokonał reprezentanta gospodarzy Jordana Thompsona 1:6, 4:6, 6:4, 6:2, 6:1 i awansował do drugiej rundy wielkoszlemowego turnieju tenisowego Australian Open, który rozpoczął się w Melbourne. Mecz trwał trzy godziny i 16 minut.

 • Strzelanina w Gdyni. Białorusin na wolności

  Na wolności pozostanie Białorusin, który strzelał w Thomson Reuters w Gdyni - zdecydował Sąd Okręgowy w Gdańsku, podtrzymując decyzję sądu rejonowego. Aresztowania mężczyzny domagała się prokuratura, która postawiła mu zarzut usiłowania zabójstwa.

 • Nowy rekord świata w 24-godzinnej żegludze

  ...​Brytyjczyk Alex Thomson pobił rekord świata w dobowej żegludze solo jachtem jednokadłubowym. W ciągu 24 godzin w trakcie wyścigu wokółziemskiego Vendee Globe pokonał dystans 536,8 mil morskich (ok. 994,15 km).

 • Uniwersytet Jagielloński w rankingu Reutersa

  Uniwersytet Jagielloński jako jedyna uczelnia z Polski i krajów Europy Środkowo-Wschodniej znalazł się w rankingu Europe's Most Innovative Universities 2018. Listę stu najbardziej innowacyjnych europejskich szkół wyższych już po raz trzeci opracowała agencja Thomson Reuters.

 • Nauczyciel filmował uczniów w intymnych sytuacjach

  Johnathan Thomson-Glover - nauczyciel w brytyjskim Clifton College przez 16 lat nagrywał swoich uczniów w ich najbardziej intymnych momentach. Sąd skazał mężczyznę na kilka lat pozbawienia wolności.

 • Dziś w Sztokholmie zostaną ogłoszone nazwiska laureatów Nagrody Nobla w dziedzinie chemii. Jak co roku agencja prasowa Thomson Reuters pisze o faworytach.

 • Nagroda Nobla z fizyki. Oto lista faworytów

  Dziś, o godz. 11.45 czasu polskiego, w Sztokholmie zostaną ogłoszone nazwiska laureatów Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki. Jak co roku agencja prasowa Thomson Reuters przedstawia faworytów.

Zdjęcia na temat: thomson
Dyskusje na temat: thomson