• Informacje na temat:

  thriller

Artykuły na temat: thriller
 • Christopher Nolan nakręci thriller wojenny

  Popularny reżyser Christopher Nolan przygotowuje się do nakręcenia thrillera “Dunkirk”. Film będzie opowiadał o wydarzeniach we francuskim mieście Dunkierka w 1940 roku.

 • Brytyjski thriller. Będzie ten Brexit, czy nie?

  Kiedy wydawało się, że thriller pod roboczym tytułem "Brexit" zaczyna powoli tracić suspens i zamienia się w dramat obyczajowy, swoje trzy grosze wtrącili przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk oraz sędziowie brytyjskiego Wysokiego Trybunału. I historia znów zaczęła przypominać dreszczowiec.

 • Kręcony w Krakowie thriller z Jimem Carreyem będzie miał premierę na Warszawskim Festiwalu Filmowym

  ..."True Crimes" - inspirowany prawdziwą historią thriller z Jimem Carreyem w roli głównej w reżyserii Alexandrosa Avranasa będzie miał światową premierę na Warszawskim Festiwalu Filmowym, którego 32. edycja odbędzie się w dniach 7-16 października. Zdjęcia do filmu były realizowane w 2015 roku w Krakowie. W obsadzie obok amerykańskich gwiazd są także polscy aktorzy.

 • Holland ekranizuje kolejną książkę. Thriller "Czasem warto zabić" wkrótce w polskich księgarniach

  Po "Pokocie", którego scenariusz powstał na podstawie powieści Olgi Tokarczuk "Prowadź swój pług przez kości umarłych", Agnieszka Holland przeniesie na ekran kolejną książkę. Tym razem będzie to thriller Petera Swansona "Czasem warto zabić", który już za kilkanaście dni trafi do polskich księgarń.

 • Jest pierwszy zwiastun "Amoku" Kasi Adamik. To thriller inspirowany historią głośnej zbrodni

  Na podstawie zawartego w książce "Amok" opisu zbrodni, a także ustaleń sądu Krystian Bala został skazany na 25 lat więzienia za zabójstwo domniemanego kochanka żony. W obsadzie filmu Kasi Adamik są m.in. Mateusz Kościukiewicz, Łukasz Simlat, Mirosław Haniszewski, Zofia Wichłacz, Maria Seweryn i Jan Peszek. "Amok" to mistrzowsko skonstruowany thriller psychologiczny, w którym przeplatają się...

 • Kolarski thriller pod Monte Cassino

  Gigantyczna kraksa kilkanaście kilometrów przed metą przesądziła o losach szóstego etapu kolarskiego wyścigu Giro D'Italia, z metą na Monte Cassino. Polacy radzili sobie w czwartek ze zmiennym szczęściem.

 • Thriller o wampirze z Krakowa w konkursie w Karlowych Warach

  Thriller "Czerwony pająk" w reżyserii Marcina Koszałki będzie walczył w konkursie głównym festiwalu w Karlowych Warach. Dziś rozpoczyna się jubileuszowa, 50. edycja tego międzynarodowego festiwalu filmowego.

 • W Krakowie kręcą thriller "True Crimes". W obsadzie Carrey, Gainsbourg i Kulesza

  Gwiazdy polskiego i światowego kina pracują w stolicy Małopolski. Jim Carrey, Charlotte Gainsbourg, Agata Kulesza i Robert Więckiewicz spotkali się na planie thrillera "True Crimes" w reżyserii Alexandrosa Avranasa. Tworząc fikcyjną historię filmowcy inspirowali się reportażem o skazanym na 25 lat więzienia za morderstwo Krystianie Bali.

 • 30 lat płyty "Thriller" Michaela Jacksona

  W piątek, 30 listopada, mija 30 lat od premiery albumu "Thriller" Michaela Jacksona. - To jest jedna z najważniejszych płyt w historii światowej muzyki - podkreśla dziennikarz muzyczny Marek Sierocki.

 • Thriller o seryjnym mordercy z Krakowa od 27 listopada w kinach

  ...„Czerwony pająk” Marcina Koszałki od 27 listopada będzie wyświetlany na ekranach kin w całej Polsce. Thriller powstał na podstawie prawdziwej historii o seryjnym mordercy z Krakowa – Karolu Kocie. Twórcy filmu inspirowali się także legendą o domniemanym zabójcy kobiet ze Śląska - Lucjanie Staniaku, nazwanym polskim "Kubą Rozpruwaczem" i "Czerwonym Pająkiem" (do pisania używał krwistoczerwonego...

Zdjęcia na temat: thriller
Dyskusje na temat: thriller