• Informacje na temat:

  ting

Artykuły na temat: ting
 • Chopinowski koncert w Antoninie

  Niedzielny nadzwyczajny recital amerykańskiego pianisty Mei-Ting Suna w Pałacu Myśliwskim Książąt Radziwiłłów w Antoninie (Wielkopolska) zakończył się dwukrotnymi bisami.

 • ...19-letnie bliźniaczki z Chin - Chau Lok Ping i Chau Lok Ting - zdobyły pierwszą nagrodę IV Międzynarodowego Konkursu Duetów Fortepianowych, który w sobotę wieczorem zakończył się w Białymstoku.

 • Chiny: Słynny reżyser zapłaci 1,2 mln dolarów kary za dzieci

  Reżyser Zhang Yimou, który nakręcił m.in. "Dom Latających Sztyletów", ma miesiąc na zapłacenie grzywny w wysokości 7,5 mln yuanów (1,2 mln dolarów) - poinformowały chińskie media. To kara za to, że twórca złamał przepisy dotyczące liczby dzieci. Z obecną żoną Chen Ting mają troje dzieci, a wolno było im mieć tylko jedno.

 • Ruszył proces sławnego francuskiego psychoterapeuty Benoit Yang Tinga. Kontrowersyjny specjalista oskarżony jest o umieszczanie fałszywych wspomnień w podświadomości swoich pacjentów. Według paryskiej prokuratury mężczyzna wmawiał swoi podopiecznym, że w dzieciństwie padli ofiarą nadużyć seksualnych lub próby zabójstwa ze strony rodziców. Dzięki temu "leczenie" przedłużało się, a Yang Ting...

 • Open'er: Polska scena w natarciu plus zagraniczna niespodzianka

  Poznaliśmy kolejnych wykonawców, którzy wystąpią podczas tegorocznego Open'er Festival w Gdyni. Formacja Fisz Emade Tworzywo zagra materiał ze swoich pierwszych płyt. Uznani, czyli Kapela Ze Wsi Warszawa i Cook Kids Of Death zaprezentują utwory z nowych albumów, a UL/KR oraz Pablopavo i Praczas przyjadą do Gdyni ze swoimi debiutami. Wśród zagranicznych wykonawców znajdą się SOJA i The Ting Tings.

 • Premier Norwegii przyłapana na grze w Pokemon Go. W trakcie obrad parlamentu!

  Premier Erna Solberg została uchwycona na zdjęciu, kiedy grała w Pokemon Go w trakcie debaty w norweskim parlamencie - Stortingu. Dla nikogo w Norwegii nie jest tajemnicą, że szefowa rządu jest(...) ting samtidig veit du." additional="— Trine Skei Grande (@Trinesg)" date="5 października 2016" user="Trinesg" /> (j.)

 • Ewakuowano około 10 tys. osób. Kataklizm grozi także mieszkańcom chińskiej prowincji Hunan. Niewiele brakuje, by wylało drugie pod względem wielkości jezioro w Chinach. W pobliżu Dong-ting mieszka 10(...)-ting ma obszar porównywalny z powierzchnią Luksemburga, otoczone jest wałami o długości prawie tysiąca kilometrów. Dong-ting służy jako zbiornik wyrównawczy dla rzeki Jangcy.

 • Chodzi o wizerunek Malezji poza granicami. Zdaniem Ong Kah Tinga, ministra budownictwa mieszkaniowego i samorządu lokalnego, brudne toalety publiczne wyrabiają Malezyjczykom złą opinię u turystów zagranicznych. - Mamy ten problem z powodu postępowania ludzi - powiedział minister. - Kiedy korzystają z toalety, zdają się nie myśleć o osobie, która zjawi się tam po nich - karcił swoich rodaków Ting...

 • Jutro poznamy finalistów konkursu chopinowskiego

  W III etapie konkursu, który trwa od czwartku i zakończy się w sobotę, gra 20 pianistów. Najwięcej jest reprezentantów Rosji: Yulianna Avdeeva, Nikolay Khozyainov, Miroslav Kultyshev, Yury Shadrin i Daniil Trifonov oraz Lukas Geniusas (Rosja/Litwa). Chiny reprezentują Wai-Ching Rachel Cheung i Fei-Fei Dong. W III etapie grają też: Claire Huangci, Mei-Ting Sun i Andrew Tyson z USA, Francuzi...

 • Fotografujmy codzienność

  Choć zapisywanie śladów zwykłych, codziennych czynności wydaje nam się nieciekawe, wolimy utrwalać swój obraz w momentach szczególnych, wyjątkowych, to właśnie wspominanie codzienności staje się po latach źródłem zaskakującej satysfakcji. Zazwyczaj nie oceniamy doświadczeń dnia codziennego, jako czegoś, co po latach będzie warte wspominania - tłumaczy jedna z autorek pracy, Ting Zhang of...

Zdjęcia na temat: ting
Dyskusje na temat: ting